ט' תשרי תשפ"א
אין זרם
מערכת אתר לדעת י"ז שבט תשע"ז    23:11 ההפתעה השנואה: הלך המצבר! מה עושים?

מכירים את זה? קמתם מוקדם, ירדתם לרכב שמחים ומאושרים שהספקתם לעשות הכל בזמן, מכניסים את המפתח לסוויץ', ולפתע מגלים ש.... אין מצבר. מה עושים אם הלך המצבר?

איך נזמין מומחה מצברים לרכבים עד אלינו
אנחנו קמים מוקדם בבוקר, גאים בעצמנו שהצלחנו להתארגן מהר ולצאת בזמן. אנחנו אפילו שמחים ומרוצים מעצמנו שלמרות שהתעכבנו קצת בשתיית הקפה והעיתון של הבוקר, יש לנו אפילו כמה דקות נוספות למקרה שמשהו יסתבך. מניחים את הקפה ליד המושב ותוך כדי מתניעים את הרכב. ואז, הדבר הנוראי ביותר שיכול לקרות לנו באותו רגע אכן קורה, אנו מבינים שהמצבר בעייתי. יכול להיות שהוא לא מתניע כלל. יכול להיות שההצתה מתבצעת מספר שניות מאוחר יותר ואז המנוע נכבה. אנו מתסכלים על המחוגים בלוח המחוונים ורואים איך המחוג קופץ למעלה ואז באותה מהירות גם נוחת עד לספרה 0 בלוח "סיבובים לדקה". וכך בוקר נפלא שהתחיל טוב הופך לבוקר מעוכב, רווי בלחץ, עצבים והוצאה נוספת של כסף, מה גם שהיא לא קטנה במיוחד.

הזמנת מצבר לרכב בהמלצת מומחה
דבר ראשון, כדאי להירגע ולא לחשוב שסוף העולם הגיע. אמנם המצבר הוא אחד החלקים החשובים ברכב אך לכל דבר יש פתרון. במקרה זה, הפתרון יכול להגיע עד הבית. קיימים חברות שמבינות יותר מדבר או שתיים בחלקי רכב ומצברים, אצלם עובדים מיטב המומחים והמקצוענים שיפתרו כל בעיה. אז איך נזמין מומחה ומתקין מצברים לרכבים עד הבית??? כיום ניתן לחפש בקלות מידע במנועי החיפוש ורשת האינטרנט רוויות במקצוענים שיציעו לכם את שירותיהם. ניתן לחייג וכבר משיחת הטלפון הראשונית להירגע ולהבין שהפתרון ממש קרוב. המומחים ישאלו את כל השאלות כדי להבין בדיוק מה המצב של המצבר, לספר לבעל הרכב מה יכול להיות שקרה, כך יימחקו חלק מסימני השאלה והתהיות הלחוצות והמאשימות של הלקוח. לאחר מכן נברר מה הוא סוג המצבר ויגיע המומחה עד אלינו כדי לבדוק מה ביכולתו לעשות.

להתייעץ עם חבר או בן משפחה שמבינים בתחום
עולם הרכב מסובך ומורכב וכל טיפול בו עלול לעלות כסף רב. בדרך כלל שאנשים נתקלים בבעיות ברכבם הם מתייעצים עם מומחים למרות שאין ביכולתם להבין האם המומחה מדבר אמת, האם הוא מגזים ומקצין את הבעיה ואם הוא מגדיל את העלות מעבר למה שהיא אמורה לעלות. זאת כיוון שאין בידינו שום הנחת יסוד לגבי עלות או חומרת בעיות. לכן מומלץ להתייעץ עם בן משפחה, חבר או מכר שמבין קצת יותר מאתנו בעולם הרכב, לשאול אותו מה צריך לעשות, כמה כל בעיה אמורה לעלות וכולה. יש לייחס חשיבות רבה להתייעצות כיוון שחלקי חילוף וטיפול ברכב עלולים לעלות בחלק מהמקרים אלפי שקלים, והחיסכון בידיעה מוקדמת עלול לחסוך כסף רב. חשוב לציין שיש לקחת את הכול בעירבון מוגבל כיוון שכל אדם שפעם שמע מומחה או בעל מקצוע בודק את רכבו, עלול לייחס את עצמו למקצוען למרות שאין אמת בדבר.

סקירה של מחירים ומידע באינטרנט
במידה ואין באפשרותנו לשאול אף אחד לגבי עלות ותיקון, לפני קריאה למומחה מומלץ להיכנס לרשת האינטרנט ולקרוא מעט מידע על הטיפול והבעיה האפשריים ועל טווח מחירים של הזמנת מומחה. ניתן להסתכל במחירון מצברים לרכבים על מנת להבין מהם המחירים הכללים בשוק וכמו כן את המחיר לפי הדגם שלכם

מצבר 75 אמפר י"א אלול תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה