ט' תשרי תשפ"א
מנקים
מערכת אתר לדעת י"ג שבט תשע"ז    19:52 איך ומי מנקים את הספה בבית

כולנו נהנים לחיות בבית מטופח ונקי. אך בעוד אנו דואגים לנקות באופן יומיומי את הבית, כאשר זה מגיע לניקוי הספה, שם אנו נותרים חסרי אונים.

תהליך ניקוי ספות על ידי אנשי מקצוע
כולנו נהנים לחיות בבית מטופח ונקי. אך בעוד אנו דואגים לנקות באופן יומיומי את הבית, כאשר זה מגיע לניקוי הספה, שם אנו נותרים חסרי אונים. כמה שנשקיע בשמירה על הספה ובניקיון שלה, תוצאותיהם של הניסיונות הללו מאכזבות למדי. אנחנו מוצאים את עצמינו תוהים, מה יש לה לספה שהיא לא נענית לניסיונות שלנו להסיר ממנה את הכתמים העיקשים. למה המראה שלה מוזנח כל כך? אם אתם מזדהים עם הדברים הללו, מסתבר שאתם לא עובדים נכון. כל ניסיונות הניקוי שלכם הם לגמרי לא בכיוון הנכון. אז מה עושים בכל זאת? פונים אל אנשי המקצוע בתחום הייחודי הזה של ניקוי ספות מקצועי.

תהליך ניקוי ספות על ידי אנשי מקצוע - כל השלבים
כאשר החלטתם להעניק לספה שלכם טיפול מקצועי, תשלח אליכם חברת הניקיון נציג מיוחד שיבדוק את הספה שלכם ויראה מה הטיפול והניקוי שדרוש לספה. הוא יבדוק מאלו חומרים עשויה הספה, מאיזה בד היא עשויה ומה הטיפול הדרוש, האם מדובר רק בניקיון או שמא יש גם צורך בתיקונים קלים ובחידושה של הספה. על פי כל הפרמטרים הללו ייקבע גם המחיר עבור השירות הרצוי.

אם החלטתם ללכת על זה, יגיע הצוות המקצועי אליכם הביתה עם כל הציוד המקצועי הדרוש לשם ניקוי וחידוש הספה שלכם. הם יתחילו בעבודה ומיד תבינו למה עד עכשיו לא הצלחתם לעשות זאת בעצמכם... המכשור המקצועי יחד עם חומרי הניקוי המיוחדים, יחד עם הידע הרב בתחום החידוש והניקוי של הספות, יוצרות את הטיפול המושלם והאפקטיבי לספה היוצאת חדשה ממש לאחר הניקוי.

מהיום נשמור על הספה!
לאחר שהספה התחדשה לה וחזרה לימי עלומיה, נשתדל הרבה יותר לשמור עליה כדי שהיא לא תידרדר ותגיע שוב למצב המביש והמוזנח.

ניזהר ונזהיר את הילדים שלא יקפצו על הספה עם נעליים ולא נאפשר בשום אופן לסעוד על הספה. אף אם יבטיחו לנו שלא תזלוג שום טיפה על הספה. הכתמים השומניים של האוכל הם אלו שפוגעים באופן הנואש ביותר בספה המסרבת אחר כך לכל ניסיונות הקרצוף והניקוי עם הכלים הביתיים שברשותנו.

ישנה גם אפשרות למגן את הספה בכיסוי ניילון קריסטל. הספה תהיה חסינה מפני כל כתם והריפוד יישאר נקי. אך, כיסוי מעין זה הוא לא ממש נוח כאשר מדובר בספה. הניילון גורם לנו להזיע ולחוש שלא בנוח ומלבד זאת המראה של הספה המנוילנת היא לא משהו...

אז מה עוד אפשר לעשות? ישנה המצאה גאונית, להזמין בחנות בה רכשנו את הספה, סדין מיוחד התפור מאותו הריפוד של הספה. את הסדין מותחים על גבי הספה וכאשר יש צורך בניקיון, נשלף הסדין בקלות רבה לכביסה וחוזרת לאחר מכן לספה כדי להמשיך להגן עליה. כמה פשוט ככה חכם...

תהליך ניקוי ספות על ידי אנשי מקצוע באתר AnyCleaning – מצליחים לעשות עם הספה שלכם את מה שלא האמנתם שיקרה אי פעם!

לרכישת ניקוי ספות בבית הלקוח בקרו בקישור
 

תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה