י' סיון תש"פ
מדבירים ירוק
מערכת אתר לדעת י' שבט תשע"ז    13:58 הדברה בבית? שלא כל אחד יעשה זאת

הדברה זה משהו שתתנו רק למומחים לעשות, ובכלל כדאי שתשמעו על הדברה ירוקה, והדברה ירוקה אמיתית היא כזאת שעושה שימוש בשיטות מתקדמות ומתוחכמות ולכן הידע הנחוץ לה מורכב ומתעדכן כל הזמן.

הדברה ירוקה על ידי צוות מוסמך
השנים האחרונות מגבירות את המודעות שלנו לא רק להיגיינה וגהות בבית ובחצר, כי אם גם לבטיחות ולמגמות ירוקות שונות בתחזוקת הבית. כך, גובר הביקוש לשיטות וסוגי הדברה שונות מהמסורתיות, מהסוג שמבטיח בטיחות של בני הבית, חיות המחמד הרבות שאנשים רבים מגדלים יותר ויותר בשנים האחרונות, ואפילו למזיקים השונים שיש כאלה שמבקשים רק להרחיק מהבית ולא להרוג ממש. בשביל כל אלה נחוצה מודעות לשיטות הדברה ירוקה על ידי צוות מוסמך, שגם קיבל את ההכשרה לכך בכל הדרכים לעשות זאת. הדברה ירוקה אמיתית היא כזאת שעושה שימוש בשיטות מתקדמות ומתוחכמות ולכן הידע הנחוץ לה מורכב ומתעדכן כל הזמן.

כיצד לבחור את הצוות המוסמך להדברה ירוקה?
מלבד קורסים והיתרים חוקיים של משרד הכלכלה ויחידות הפיקוח השונות ברשויות, שאלו את הצוות שאמור לעשות את ההדברה הירוקה בביתכם על השיטות שבהן הוא משתמש ותוכלו לבחור את הטובה ביותר לפי המלצתו. צורת ההתייחסות והידע שיפגינו במתן המידע יבהיר לכם עד כמה מגוון או מעודכן הידע שברשותם. לא מדובר רק בשיטות הדברה ירוקה על ידי צוות מוסמך שמניח חומרים ירוקים בלבד. מדובר גם בטווח שיטות כמו הנחת חומרים אורגניים, מכשירים אלקטרוניים והפרת האיזון הטבע במקום כדי שמזיקים לא יחזרו לבית שלכם ולא ירצו להישאר שם. זוהי הדברה ירוקה שמרחיקה מזיקים מבלי להזיק לאף אחד, כולל למזיקים עצמם שפשוט לא יחזרו להציק לכם ולא יפגעו בכם או בחיות המחמד שלכם.

הדברה ירוקה - שיטות ממולצות
תכשירים מתקדמים כמו חומרים טבעיים ולא כאלה שסונתזו במעבדות הם אחת הדרכים, אבל יש עוד כמה שיטות הדברה ירוקה על ידי צוות מוסמך שבאות בחשבון אצל מי שזה חשוב לו מאוד. יש גם הדברה ביולוגית שמביאה למקום את האויב הטבעי של המזיקים ובכל משנה את המאזן הביולוגי במקום לרעת המזיקים וגורמת להם להיכחד או לנטוש את המקום. יש גם שיטה של מכשור אלקטרוני, שהמוכר בהם הוא לוכד יתושים, אבל יש גם כאלה שמורכבים יותר וגורמים למזיקים להתפתות אליהם ולהילכד בפנים. שיטה נוספת היא שיטת החומרים הטבעיים, כאשר משתמשים במה שהטבע עצמו יצר כדי שחרקים ומזיקים מסוימים יימנעו מלגשת לאותם מקומות שבהם יש חומרים שמפעילים את מנגנון ההישרדות של החרקים וההגנה העצמית, ולכן הם נמלטים מהמקום.


יעילות הדברה ירוקה על ידי הצוות
יעילותה של ההדברה הירוקה גדולה מאוד במקרים רבים משום שאחרי ככלות הכל היא נוצרה ומבוססת על מנגנונים טבעיים שהטבע יצר. אולם יש לדעת שיש מזיקים שלא יישארו ויש כאלה שינסו בכל זאת להתגבר על כך ולכן חייבים לשקול שילוב של שיטות. כך שבסופו של דבר, הדברה ירוקה על ידי צוות מוסמך תהיה כזאת שנשענת על המון ניסיון וידע רב, ותקופת זמן שבה מדבירים שוב ושוב עד שנפטרים מהבעיה.

 בקרו באתר הדברה ירוקה מבית המדבירים
 

המדביר מבית משפחת גרוס יועמד לדין באשמת הריגה י' אלול תשע"ו
משפחת גרוס תובעת מליונים מגופים שונים כ"ט תמוז תשע"ה
ביתר עילית: בא להדביר בדירה וגרם לעשן רב כ"ג אייר תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה