י"ג כסלו תשפ"א
טרם אקרא
יעקב עזרא כ"ט כסלו תשע"ז    14:36 במעמד שר הבריאות: נחנך מיון 'טרם' בפסגת זאב

בהשתתפות שר הבריאות, בכירי קופות החולים, סגנית רה"ע ואישי ציבור התקיים טקס חנוכת הבית למיון 'טרם' בשכונת פסגת זאב בירושלים. רשת מיוני טרם ממשיכה לחדש ומפרסמת את מדדי איכות המקצועיים בתחום.

אירוע רב רושם נערך בשכונת פסגת זאב, עת נחנך באופן פורמאלי מיון 'טרם' שמשרת את תושבי פסגת זאב והסביבה.

בטקס חנוכת הבית כיבדו בנוכחותם שר הבריאות יעקב ליצמן, סגנית ראש העיר הגב' יעל אנטבי, מנהלי קופות החולים, וראשי ומנהלי 'טרם'. 

במהלך הטקס שיבחו הנוכחים את יוזמת 'טרם' להקים סניף בפסגת זאב, דבר שמשפר באופן משמעותי את איכות הטיפול והזמינות הרפואית בעת מקרה חירום, בכל האזור כולו ומעניק איכות טיפול ושירות חדשני. 

מיון 'טרם' בפסגת זאב נפתח לאור בקשת העירייה באמצעות סגנית ראש העירה גב' יעל אנטבי, ומעניק מענה לאזור צפון ירושלים וישובי בנימין. סניף זה מצטרף לסניפי'טרם' ברחבי ירושלים ובהם ברוממה, טיילת והגדוד העברי.  רק לאחרונה הושק במיון 'טרם' ברוממה מיון נשים בשעות הערב אשר מעניק שירותי רפואת נשים דחופה, מוניטור ואולטרה סאונד בידי מומחי רפואה בתחום.

המיון החדש של 'טרם' ברחוב משה דיין 158 משרת את התושבים שנזקקים לרפואה דחופה במהירות המקסימאלית מבלי לפגוע במקצועיות הטיפול ובמקרים מסוימים אף מעניק מענה רפואי במקרים שמצריכים אשפוז.

המיון פתוח בימים א-ה מהשעה 18:00 ועד 23:30, שישי מהשעה 12:00 ועד 23:30, שבת מהשעה 09:00 ועד 23:30.

שר הבריאות יעקב ליצמן שיבח את היוזמה ואמר: "אנחנו שומעים על העומסים בחדרי המיון בבתי החולים, והתשובה לזה היא היא פתיחת סניפים נוספים לרפואה דחופה ברחבי הארץ. הדבר הזה הוכח כמה שמפחית את העומסים בחדרי המיון ומעניק שירות מצוין למטופלים".

בהתייחסו למהפכת המזון הבריא אותו הוא מוביל אמר שר הבריאות: "בניגוד למה שאומרים, לא אמרתי שלא לאכול סופגניות בכלל. אמרתי שלא יהיה כבית הלל שמוסיף והולך כל יום, זה לא צריך להיות כמו הנרות בחנוכיה, אלא כבית שמאי שהולך פוחת".

מנכ"ל רשת מיוני 'טרם' מר נתן אפלבאום אמר: "נגישות שרותי הרפואה דחופה הם אחד מהצרכים הבסיסים ביותר של כל חברה וחברה בכל עיר ועיר, ולפעמים לצער נוגם החסרים ביותר. השליחות שלקחנו על עצמנו בטרם, הוא לתת מענה לצורך זה, ולדאוג, שכלמטופל יכול לקבל שירותי רפואה דחופה מהירים ומקצועיים, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע,365 יום בשנה".

המיון החדש של 'טרם' בפסגת זאב משרת את תושבי האזור שנזקקים לרפואה דחופה במהירות המקסימאלית מבלי לפגוע במקצועיות הטיפול ובמקרים מסוימים אף מעניק מענה רפואי במקרים שמצריכים אשפוז.

לדברי צור אדמון מנהל מחוז ירושלים ב'טרם': "הסניף נפתח לאחר תיאום וסקירה יסודית של צורכי המחוז מבחינת הפיזור הנכון של הסניפים בירושלים, בקרוב מתוכנן סניף נוסף שישלים את פריסתנו ואת ההנגשה למתן מענה לכל תושבי ירושלים והסביבה".


קנצלר אוסטריה בסיור ב'טרם' ביקש לאמץ מודל דומה במדינתו ל' ניסן תשע"ז
מומחי 'טרם איכילוב' מציגים: כך תתכוננו בבטחה לחגים ג' תשרי תשע"ז
ליצמן: אני מבקש שתעבדו בשבת ה' אלול תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות