כ"ט אלול תש"פ
הכיני עורך לחורף:
תוכן שיווקי כ"ז כסלו תשע"ז    10:39 מה חשוב לעשות לשגרת טיפוח העורך

החורף בפתח, וכולנו עומדים להתחיל לסדר את ארון הבגדים בהתאם. אבל חשוב לא פחות, לסדר גם את שידת מוצרי הטיפוח שלנו

 

החורף בפתח, וכולנועומדים להתחיל לסדר את ארון הבגדים בהתאם. אבל חשוב לא פחות, לסדר גם את שידת מוצריהטיפוח שלנו! בחורף העור נוטה להתייבש עקב שימוש במחממים, תנורים ומזגנים, הלחות יורדתוהעור הופך לפגיע ורגיש.

 

כיצד נתכונן? עםהגשמים הראשונים, כשמזג האוויר משתנה, ישנה תחושה גדולה של התחדשות באוויר. גם בשגרתהקוסמטיקה מרגישים אותה. העור שסבל מפגעי החום הכבד, מהלחות, מהמעברים מהמיזוג לרחובהחם ומהקרינה בקיץ – זקוק גם הוא להתחדשות.

 

דפנה קינקס, מנהלתההדרכה של קליניק בישראל מעניקה טיפים לטיפול בעורנו לאחר עונת הקיץ: בחורף, כאשר מזג האווירקר ואנחנו מתחילים לחמם את הבתים בתנורים או במזגנים, העור נוטה להתייבש ולהפוך למחוספס.דווקא בעונה הזו יש חשיבות גדולה מאד לשמירה וטיפוח של עור הגוף, על מנת להימנע ממצבייובש קשים, המתבטאים מיד במראה עור אפרפר, גירודים וקילופים.

למרות העובדה שאתמשתמשת בקפדנות במוצרי קוסמטיקה המיועדים לסוג עורך, עור הפנים שלך יכול להיות שומניומלא פצעים ביום אחד ויבש מאוד ביום אחר. תופעה זו קורת לנשים רבות אשר סוג עורן לאאובחן כראוי והמוצרים שאת משתמשת בהם אינם מתאימים לך לתקופה הנוכחית.

חשוב לבצע אבחוןעור מספר פעמיים בשנה על מנת לוודא את צרכי העור על פי עונות השנה. חשוב לזכור – בכלעונות השנה - העצה הנפוצה ביותר לשמירה על עור פנים קורן היא שתייה מרובה של מים אבלגם חשוב לא פחות להשתמש בקרם לחות יעיל וטוב המותאם לסוג עורך, קרם הגנה מפני השמשואף בסרום המתאים לסוג עורך.

 

כללים לשמירה עלעור מפני התייבשות של דפנה קינקס, מנהלת ההדרכה של קליניק בישראל:

• לשמירת הלחותשל העור - יש להימנע מחימום יתר של החדרים.

• אזורים בגוף יטופלוטוב יותר אם נתמקד בהם ונעניק להם את תשומת הלב הראויה. כל אזור, רצוי שיטופל בקרמיםאשר מיועדים לאזור שלו ( תזכרו – תפסת מרובה, לא תפסת). בפנים השתמשו בקרם המיועד לפניםוכמובן לא להזניח את אזור העיניים הדורש קרם עשיר יותר.

• גם בחורף - השמשהיא אחד הגורמים הראשונים ליצירת עור יבש וקמטים. אל תשכחי למרוח מסנן קרינה בעל SPF גבוה לפני כל יציאה מהבית ולא רק על הפנים: על הידיים,על הצוואר ועל כל פיסת עור שרואה אור.

• יש לנגב את העורמיד לאחר המקלחת, ולא לתת למים להתאדות מעצמם. מומלץ לנגב בטפיחות ולא למשוך את המגבתעל הגוף בחוזקה.

• בחורף הרגלייםנמצאות כל היום בגרביים ולכן מומלץ לאחר הרחצה, להקפיד לייבש את כף הרגל במגבת, בעיקרבין האצבעות (וכך תמנעי פטריות). מומלץ לפזר גם אבקת טלק בין האצבעות.

• מומלץ לרכך ולשמןאת כפות הרגליים כל ערב אחרי המקלחת (כשהנקבוביות פתוחות) בקרם רגיל עשיר.

• לבעלות עור קשהוסדוק מומלץ לעשות פילינג אחת לשבוע. כמו כן כדי לתקן, לטפח ולשמר את העור, ועל מנתשיהיה מסוגל לשמור על מאגר המים בתוכו, יש להחזיר לו רמה אופטימלית של לחות ע"יהזנת העור בקרם לחות

• בחורף מומלץ לבצעפילינג בעור הפנים. במהלך כל השנה ניתן להשתמש בתכשיר פילינג ביתי באופן קבוע אחת לשבוע,אולם בחורף אפשר לעשות פילינג עמוק יותר במכון יופי. זהו  אחד האמצעים היותר יעילים לטיפול בעור יבש. יש כמהסוגי פילינג. רצוי להתייעץ עם קוסמטיקאית מומחית על סוג הפילינג הרצוי. פילינג עמוק,נעשה בדרך המרפאות או במקומות מוסמכים לכך. פילינג בינוני כדאי לעשות ביום חמישי בשבוע.הוא ישאיר אותך אדמומית בשישבת אך תוכלי לתפקד ולצאת כבר ביום ראשון.

• מומלץ להשתמשבמסכות ניקוי מטהרות להרגעת העור, וכן במוצרים המכילים ויטמין C (נוגד חמצון). כמובן שיש להשתמש באופןקבוע בקרמים ליום וללילה, המעשירים את עור הפנים בלחות ובונים את תאי העור במשך הלילה.

•           מומלץ להשתמש במוצרים ללא בישום כדי לאלגרום לגירויים נוספים.

•           מומלץ להשתמש באל-סבון עדין, נוזלי או מוצקשאינו מייבש  את העור.

•           ניתן להשתמש בתחליב רחצה אותו שמים באמבטוהוא יוצר שכבת הגנה על העור לשימונו ומניעת התייבשות נוספת.

•           טיפול בעור יבש נעשה גם מבפנים: צריכה שלתוספי מזון חיוניים כמו אומגה 3 או מולטי ויטמין משלימה את העבודה.

שינויי הטמפרטורהנוטים להזיק לעור. סוף הקיץ, זאת התקופה האידיאלית לטפל בנזקי השמש של תקופת הקיץ(כתמי פיגמנטציה בעיקר) היות וצפויה לנו חשיפה פחותה לשמש. משום כך, מומלץ לנצל אתעונות הסתיו והחורף בכדי לטפל בעור בתכשירים המסייעים בהבהרה ומאפשרים להעניק לעורגוון אחיד וזוהר.

הסתיו הוא זמן אידיאלילשימוש בתכשירי פילינג ומסכות להסרת תאים מתים ולחיטוי וניקוי עמוק ויסודי של עור הפניםוהגוף. על מנת להגביר את האפקטיביות של תכשירי הלחות לעור, מומלץ להסיר את שכבות התאיםהמתים. מומלץ להשתמש בתדירותגבוהה יותר במסכות לחות והזנה, היות והפעילות שלהן בלילה אינטנסיבית.


איך לבחור מייק אפ מתאים ? כ"ה אייר תשע"ח
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? כ"ה אייר תשע"ח
הצלחה רבה לקורסי בנות סמינר ב"גלית איטליה". י"ד אב תשע"ד
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
מכון המאור: קטלוג ספרים ייחודי ומהודר לשבוע הספר תוכן שיווקי
חדש ברשת ווישוז: Boot Bananas תוכן שיווקי
גרג סניף פרדס חנה בכשרות מהדרין במתחם ביג תוכן שיווקי
בשורה חדשה לציבור החרדי בחיפה: ביגה בכשרות מהדרין תוכן שיווקי
רשת Yellow משיקה מותג המבורגר בכשרות מהודרת יעקב עזרא
למדור צרכנות