י"ח אדר תשפ"א
צילום: pixabay.com
מבט חדש
תוכן שיווקי י"ב כסלו תשע"ז    21:41 ניתוח לייזר בעיניים: עצות מומחים לנשים בהריון

הרכבת משקפיים היא אינה תענוג גדול, כל מי שהמספר שלו בעיניים אינו מאפשר לו להסתובב בלעדיהם חולם על הרגע שיוכל לראות בצורה מושלמת כאשר אין לו שום כלי עזר על פניו.

זה נכון שעד לפני כמה שנים, ניתוחי הלייזר היו עדיין קצת מפחידים אבל היום עם תוצאות מוכחות גם האנשים הספקנים ביותר מחליטים ללכת על זה ובגדול. ניתוח לייזר בעיניים מתאים כמעט לכולם החל מאנשים מבוגרים, נערים מתבגרים, נשים, גברים ואפילו לנשים בהריון.

אישה מעוברת באופן טבעי חוששת יותר ודואגת יותר אבל ניתוח לייזר בעיניים בהדסה אופטימל יסיר כל דאגה וכל חשש שרואים עד כמה מדובר בניתוח פשוט בעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. לפני ההחלטה מומלץ כמובן להתייעץ ברופא מומחה כי כל מקרה נבדק לגופו.

לראות מצוין ולהיראות מעולה
אם אתם קוראים את הכתבה הזו ללא עדשות או ללא משקפיים אתם לעולם לא תבינו את השורות הבאות, רק במידה ואתם נאלצים להרכיב משקפיים כאשר אתם נוהגים, רצים, מסתובבים ברחוב או עושים כל פעולה פשוטה אחרת אתם תוכלו להבין את הכאב של אלו שפשוט רוצים לזרוק אותם לפח אבל עדיין לראות בצורה חדה וברורה. יש כיום המון דרכים לוותר על המשקפיים אבל בזמן שפתרון העדשות הוא פתרון יעיל אך לא כל כך נוח, ניתוח לייזר בעיניים כובש את העולם והרבה מאוד אנשים מחליטים שזה מה שנכון עבורם. אז נכון שמדובר בראש ובראשונה בנוחות האישית של כל אחד ואחת שמחליטים להסיר את המשקפיים בלייזר, אבל הרבה מאוד אנשים גם פשוט רוצים להוריד את המשקפיים כדי להיראות יותר טוב. בזכות הניתוח הפשוט של לייזר בעיניים כולם יכולים גם לראות מושלם וגם להיראות מושלם ואם עד לפני מספר שנים היה מדובר בחלום בלתי אפשרי הרי שעכשיו זו המציאות של עשרות אלפי ישראלים.

הסרת משקפיים התקופת ההריון
אז כפי שהובהר כבר בתחילת הכתבה גם נשים מעוברות יכולות לבצע את הניתוח ולהסיר את המשקפיים אך כן מומלץ לערוך בדיקות מקיפות יותר טרם הניתוח. חשוב להדגיש שלמרות שמדובר בהליך רפואי נפוץ מאוד, עדיין מדובר בניתוח לכל דבר ולא כל רופא ימהר להכניס אישה הרה לחדר הניתוח. אז גם אם החלטת שאת מאוד רוצה לעשות זאת דווקא עכשיו, טרם הניתוח להסרת משקפיים יש לקבל ייעוץ מוסמך מרופא שיכול לתת לך הרבה יותר מידע כדי שגם את תרגישי הרבה יותר רגועה ובטוחה. יש כל כך הרבה דברים לא נוחים בתקופת ההריון, במידה ותקבלי את האישור לבצע את הניתוח לייזר בעיניים תוכלי לפחות להיפטר מהמשקפיים ולהשאיר את אי נוחות אחת מאחורייך.סדרת EYE CARE איי קר - של ד"ר פישר מתרחבת י' חשון תשע"ח
נתניהו חש צריבה בעיניו ונבדק ב'הדסה - עין כרם' י"ד אלול תשע"ז
מרכז הרפואי ברזילי מציג: בדיקות עיניים חינם כ"ו אדר תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות