ט"ו אדר תשפ"א
שמחה אדירה
יעקב עזרא כ"ב חשון תשע"ז    11:49 הדסה עין כרם: בת ראשונה אחרי 25 שנה רצופות של חסד בבית החולים

במשך עשרים וחמש שנים, בני הזוג הרב יצחק פרץ ורעייתו דאגו בהתנדבות ובמסירות רבה בשליחות ארגון החפץ בעילום שמו הפועל מידי שבת בבתי החולים של 'הדסה'. לאחר עשרות שנות ציפייה נולדה להם בת ראשונה.

עשרים ושבע שנות ההמתנה של משפחת פרץ לזש"ק, היו ברובן השנים שבהן הם הפכו לחלק בלתי נפרד ממשפחת "הדסה עין כרם". השבוע, עם הגיעה הבשורה שבת נולדה לבני הזוג פרץ, כל צוות בית החולים ובראשם רב המרכז הרפואי'הדסה' הרב משה קליין יחד עם המנכ"ל פרופ' זאב רוטשטיין, חגגו ושמחו את בשורת הלידה.

במשך עשרים וחמש שנים, בני הזוג הרב יצחק פרץ ורעייתו דאגו בהתנדבות ובמסירות רבה בשליחות ארגון החפץ בעילום שמו הפועל מידי שבת בבתי החולים של 'הדסה', לכל מי שנאלץ בצוק העתים לשהות בשבת ב'הדסה עין כרם', והעניקו לו ולמשפחתו ומלוויו סעודות שבת וחג כיד המלך, וכן תיאמו מול בית החולים מקומות לינה למלווים.

רב המרכז הרפואי 'הדסה' הרב משה קליין אמר להורים המאושרים כי שמחתם הינה הבשורה הגדולה ביותר שיצאה מכותלי בית החולים "הדסה","אין לתאר ואין לשער את האושר שחשים כעת כל מי שביקר ולו פעם אחת בשבת בבית החולים – כולם נקשרו בכם ובמעשיכם, והייתם ונותרתם הסמל והדוגמא למסירות והתנדבות.אין זה מקרה שהלידה התרחשה בשבוע בו קוראים אנו על זכותם של אברהם ושרה להיפקד בזכות מצוות הכנסת אורחים. בשכר כל הזכויות תבורכו שמבת זו ומהבאים אחריה תרוו רק נחת דקדושה ובריאות".

הרב קליין ביקש ממשפחת פרץ כי ימשיכו לשהות בשבתות וחגים בביה"ח הדסה עין כרם כמו שעשו זאת ברציפות משך 25 שנה, וימשיכו להקרין מאורם וממעשיהם על כל באי בית החולים. ההורים המאושרים אמרו כי אכן כך יהיה ופעולות החסד הנעשה בשבתות והחגים ימשיכו ויתקיימו. 

מנכ"ל המרכז הרפואי 'הדסה', פרופ' זאב רוטשטיין שהגיע אף הוא לשוש ולשמוח עם ההורים על לידת בתם, בירך אותם בחום על הלידה המרגשת והודה בהערכה רבה ועצומה על פעילותם, "לכבוד וגאווה לי לנהל מקום אשר בין כתליו מתבצעים כאלו מעשי חסד נפלאים שמאפשרים לכל אב שזה עתה נולד לו בן או בת, או כל מלווה לחולה, לשהות בתוך בית החולים ולזכות לארוחות מפוארות ומקום לינה מסודר. אשריכם ואשרי חלקיכם. אני מברך שתירש הבת את מעשי החסד מהוריה ותזכו ממנה לנחת תמיד".


אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים ה' תמוז תשע"ח
הדסה: יום עיון ליועצות חינוכיות לתמיכה בהורי ילדים חולים כ"ט סיון תשע"ח
הדסה עין כרם: ניתוח אורתופדי נדיר השיב את יכולת ההליכה ז' אייר תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. אין מלים לעוצמת החסד שלהם
30/11/2016
דינה
הייתי שבת בעין כרם עם תינוק, שלוש סעודות מושקעות וטעימות,תחושה ביתית ונעימה, ממש כאילו נמצאי םלא בבית חולים אלא בשבת נופש נעימה. היפלא מהד' דבר. ישתבח שמו לעולמי עד.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות