י' חשון תשפ"א
משק החלב
מערכת אתר לדעת י"ט חשון תשע"ז    11:20 תנובה במהלך חדשני: 'חלב משק'

תנובה יוצאת במהלך חדשני: משיקה את 'חלב משק'. החלב הראשון בישראל . בעל ערכים תזונתיים משופרים באופן טבעי. חלב משק מכיל 24 מ"ג ל 100 מ"ל אומגה 3, ללא תלות בתוספות והעשרות חיצוניות כרכיב לחלב.

תנובה משיקה את 'חלב משק', מהלך חדשני של תזונה בת קיימא לאורך כל שרשרת הייצור. המהלך מבוסס על שיפור הזנתן של הפרות בתוסף תזונה ייחודי, המבוסס על זרעי פשתן ומכיל אומגה 3. מדובר במהלך ראשון מסוגו בישראל לקידום תזונה בת קיימא, הן לטובת בריאות הפרה, הן לשיפור איכות הסביבה, בשל הפחתת פליטות גז מתאן ממערכת העיכול של הפרות, והן עבור הצרכן,המקבל חלב בעל ערכים תזונתיים גבוהים יותר באופן טבעי. חלב משק כשר למהדרין מיוצר בהכשר ועדת מהדרין תנובה בראשות הגר"מ גרוס והגרי"מ שטרן.

 

ענת גרוס שון,מנכ"לית חטיבת החלב בתנובה: "לאחר ארבע שנות מחקר ופיתוח, שנעשו בשיתוף עם רפתות וטכנולוגי המזון של תנובה, אנו גאים לבשר על צעד ראשון ומשמעותי במהלך שנועד להיטיב עם כל החוליות בשרשרת ייצור החלב: בריאות הפרות, תרומה לאיכות הסביבה והענקת ערך מוסף לצרכן. כחברת המזון המובילה בישראל, לתנובה מחויבות להוביל מהלכים חדשניים ולהתפתח בהתאם למגמות צרכניות בעולם."

 

חלב משק מכיל 24 מ"ג ל 100 מ"ל אומגה 3, ללא תלות בתוספות והעשרות חיצוניות כרכיב לחלב,לעומת 12 מ"ג ל 100 מ"ל אומגה 3 בחלב רגיל, ויימכר במחיר מרבי לצרכן של6.20 שקלים. זאת בעקבות פניית תנובה לממונה על ההגבלים העסקיים בבקשה לקבוע מחיר מירבי לצרכן, כדי לוודא שמחיר חלב משק לצרכן יהיה קרוב למוצרי החלב המפוקחים.

 

תקדים מוצלח מאוד של הזנת הפרות בתוסף מבוסס פשתן ויצירת שרשרת ייצור בת קיימא (Sustainable Food System) היה בצרפת, שם למדה תנובה את התחום מקרוב.

 

חלב משק הינו פיתוח ראשוני מסוגו אשר מכיל יותר אומגה 3 באופן טבעי באמצעות הזנה שונה של הפרות. בנוסף, חלב משק מכיל איזון טוב יותר בין אומגה 3 לאומגה 6, לעומת חלב רגיל, המומלץ על ידי רופאים ותזונאים. לחומצות השומן מסוג אומגה 3 ישנה השפעה חיובית חשובה על פעילותו התקינה של גוף האדם.

 

המהלך משלב נדבך סביבתי נוסף, הכולל מעבר לאריזות שעשויות מחומר גלם ידידותי לסביבה. תנובה קיבלה את תו איכות הסביבה של ארגון היערות העולמי FSC, המוודא כי חומר הגלם לאריזות מגיע מיערות ייחודיים, שמנוהלים תוך שמירה על המערכת האקולוגית שלהם. "הצרכן הישראלי כיום מבקש מוצרים לא רק בריאים וטעימים, אלא גם בעלי ערך מוסף, כמו אימפקט חיובי על החברה והסביבה". אומרת גרוס שון.

 

לילך שולומון כהן, מנהלת אגף שיווק בחטיבת החלב, תנובה: "תנובה השקיעה רבות במחקר מעמיק,פיתוח המוצר ומציאת הרכב המזון שיביא לתוצאה האופטימאלית לצרכן ולסביבה, תוך שמירה על מחיר מחירון לקמעונאי הגבוה ב 6.6% בלבד ממחיר חלב מפוקח."


צפו: הדלת נפתחה תוך כדי נסיעה וכל החלב נשפך כ"ט טבת תשע"ח
חברה במשק הישראלי ביקשה היתר להסיע חלב בחג כ"ז אלול תשע"ז
מכה לתנובה: ירידה בהיקף המכירות בשוק החרדי ט' אלול תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. ומה עם היחס לפרות?
26/11/2016
אמיר08
אוכל יותר טוב לפרות זה טוב אבל מה זה עוזר אם היחס האלים כלפי הפרות והשימוש במכות חשמל קטנותכדי להשתלט עליהן ולתת לפרות לראות אחת את השנייה כשהן עוברות התעללות או שחיטה...כל זה לא טוב לפרה ולא נראה שתנובה הולכת לשנות את זה
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
יצא לאור ספר 'משלי' עם פירוש 'כאיל תערוג' מערכת אתר לדעת
"להתחיל מבראשית בפעם הרביעית" - שבת טיש ד' צבי גלברד - רוסיה
מתנות ייחודיות מוצעות ב'שמחונים' לקראת ט"ו בשבט מערכת אתר לדעת
"להתחיל מבראשית בפעם השלישית" - שבת טיש ג' חיים ברנרזון
'יקבי ברקן' גאים להשיק: בציר חדש ליין קברנה סוביניון מערכת אתר לדעת
למדור על המדף