כ"ה אב תש"פ
צילום: לדעת
ערב החגים
לוי אשכנזי י"ח אלול תשע"ו    14:56 עיריית חיפה הוציאה צו אי שימוש להיכל של סערט

צו אי שימוש הוצא להיכל הטישים של סערט ויז'ניץ שנבנה לפני שנה. בעקבות הצו נתלתה מודעה האוסרת את הכניסה אל ההיכל. בעירייה טוענים כי הדבר בא בשל שמירת בטיחות המתפללים. גורם בסערט ללדעת: "מה נזכרו עכשיו ערב החגים?"

היכל הטישים הענק שהקימו בסערט ויז'ניץ בדיוק לפני שנה, קיבל צו אי שימוש מעיריית חיפה, וכל זה קורה ערב חגי תשרי, עת מגיעים לחגים מאות חסידים שמצטרפים לאלפים המסתופפים בצילו של האדמו"ר כל השנה.

הצו הוצא לאחר דרישת מהנדס העיר שבדק את המקום, ולטענת גורמים בסערט ויז'ניץ היו לו דרישות שונות כבר בערב פסח, ואולם הדברים לא נעשו אז, וכעת העירייה החליטה כי לא ניתן לעשות עוד שימוש במבנה, כשהטענה העיקרית היא בטיחות המתפללים.

בסערט ויז'ניץ קיבלו את ההחלטה על צו אי שימוש בהפתעה, שכן לא סברו כי הדבר יגיע עד לכדי מהלך שכזה שימנע את השימוש, ובפרט ערב ראש השנה ושאר חגי תשרי. עסקני החסידות מנסים לבדוק כיצד ניתן למנוע את המהלך, על מנת שניתן יהיה לקיים תפילות בחגים, כשלמרות אותו צו שהוציאו, נמשכות העבודות ב'היכל הטישים' לקראת החגים.

בינתיים, הוחלט בחסידות סערט ויז'ניץ לכתוב מודעה בכניסה ל'היכל הטישים' כי הכניסה למקום אסורה בשום פנים ואופן. לחסידים נאמר כי הדבר קורה בשל עבודות שנערכות במקום, ואולם היו מי מבין החסידים שהרימו גבה לנוכח העובדה כי גם בעבר כשהיו עבודות לא נתלתה מודעה שכזו בכניסה, וכי הסברה היא כי אותה מודעה נתלתה לנוכח החלטת העירייה להוציא צו אי שימוש.

נמרוד שיין, יועצו של ראש עיריית חיפה יונה יהב, אמר לאתר לדעת, כי אכן יש צו אי שימוש לצורך שמירת בטיחות המתפללים. ולטענתו בעניין זה אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם חצר האדמו"ר מסערט ויז'ניץ, בשיתוף מלא של נציגי הקהילה במועצת העיר. שיין הוסיף: "אני שמח לעדכן שהקהילה הציבה היום שילוט מתאים שמבקש ממתפללים לא להכנס למבנה, משום שהשימוש בו עדיין לא בטוח. אבל יש אהבה ואחווה ושיתוף".

בחורי סערט קיבלו הוראה לטוס ויצאו לנתב"ג שם עשו דרכון כ"ח ניסן תשע"ח
הלילה יחל המסע של סערט ויז'ניץ - להלן הלו"ז המלא כ"ד ניסן תשע"ח
שמח בסערט ויז'ניץ: שבעה חתנים עלו בשבת האחרונה י"ט שבט תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. עוד מסע שקרי של עירית חיפה נגד החרדים
21/09/2016
חיפאי
המילים היפות של יועץ ראש העיר הינם שקרים גסים ולשון חלקלקה כאילו הם באים לעזור לצבור החרדי שמתגלה מפעם לפעם כמסע שקרי, וכל המטרה הינו אך ורק להתנכל לציבור החרדי בחיפה. (מקוה שהחסידות המדורת תבין שהגיע הזמן להפסיק את הקשרים עם השונה שלהם מר יונה יהב ימ"ש)
הגב לתגובה
2. עיריית חיפה
21/09/2016
חיפאי
הליטאים מטומטמים בגלל שהם רבים אם יונה יהב מוצאים כזה כתבה. אני במו עיני ראיתי שהמודעה נתלתה ע"י הגבאי בשל עבודות המיזוג ועיריית חיפה לא הוציא שום צו!!!!!
הגב לתגובה
3. יהב גילה את פרצופו האמיתי גם לסערט ויז'ניץ
21/09/2016
חיפאי
עכשיו גם בסערט ויז'ניץ ירגישו מה שתושבי חיפה החרדים עוברים, הגיע הזמן שכולם יבינו (גם בסערט ויז'ניץ) שהאדם הזה רשע ושונא חרדים אמיתי,ובראש השנה כשיאמרו ותעביר ממשלת זדון מן הארץ, שיתכוונו ליונה בן שרגא פייבל, שכבר בקרוב מאד נזכה לראות במפלתו.
הגב לתגובה
4. אתם בטוחים?
21/09/2016
יצחק
לפי מה ששמעתי מחבר מחיפה הכניסה אסורה בגלל הבניה של מערכת המיזוג והחשש מפגיעה מיותרת
הגב לתגובה
5. והמבנה של בית הספר התורני
21/09/2016
ירושלמי
כן בטיחותי ותקני? דעו, תמיד הרשעים מתחילים על "תקינות ובטיחות" ו"שלום המתפללים" כאשר כל כוונתם להצר את רגלי הציבור החרדי. ליבנו עם תושבי חיפה החרדים שעוברים מסע ייסורים מול ראש עיר רשע, אך יש לכם אחים לצרה בירושלים שגם אוכלים קש מראש עיר רשע עם יועצים בוגדים ומתוחכמים. אך זכרו נצח ישראל לא ישקר עברנו את פרעה ואנטיכוס נעבור גם את יהב וברקת!
הגב לתגובה
6. תמשיכו ללקק ליהב
21/09/2016
יענקל

הגב לתגובה
7. העיקר שהיועצים המנוולים שלו, גם מגיבים פה...
22/09/2016
דוד
טוקבקיסטים עלובים, גועל נפש מרוכז, מכרתם את המגזר שלכם בשביל משכורת, מה הרווחתם?! ראש השנה בפתח, אני במקומכם, הייתי רועד!!!
הגב לתגובה
8. תגידו אתם נורמאלים
22/09/2016
חסיד סערט
סה"כ מתקינים מזגנים ולא רוצים שיהיו פגיעות מיותרות תגדילו קצת את המודעה ותיראו אני ממש מתפלא על לדעת שנפלו בפח כ"כ מהר ....
הגב לתגובה
9. מאחורי הקלעים
22/09/2016
סערעט'ער
אנו בחסידות גם יודעים את האמת שהעיריה שונאת אותנו אבל אין ברירה אנחנו עדיין חושבים שאולי אחרי כ13 שנים של הבטחות מצד ראש העיר יונה יהב ימ"ש אולי ואולי נקבל משהו גם אחרי שהוא לא נותן גנים שהבטיח עדיין אנו מפחדים להתנכל כי אולי נקבל.... היינו כחולמים.
הגב לתגובה
10. נמרוד שיין הודה שהיה צו אי שימוש, רק לא לעצום עין
22/09/2016
לתמהים

הגב לתגובה
11. עד כמה חסידי סערט ויזניץ תמימים
22/09/2016
יוסי
כמה עוד ירקו עליהם והם יחשבו שזה גשם, גם נמרוד שיין כותב שהעיריה הוציאה צו איסור שימוש, והם עוד מנסים לעבוד על עצמם ועל כל העיר שזה רק עבודות מיזוג, הכל כי לא מתאים להם להודות על האמת שהם טעו בגדול בכל הגישה החנפנית שלהם, עכשיו שיאכלו את זה בענק
הגב לתגובה
12. פיקוח נפש
22/09/2016
עובד עיריה
אכן הוצא צו. מה עדיף? שהמבנה שנבנה ללא כל אישורים יתמוטט על כל מאות האנשים שבו? עזבו את המחלוקות. חיי אדם הם מעל הכל. שנה טובה ומבורכת לכל ישראל.
הגב לתגובה
13. שוב יונה יהב די נמאסת
23/09/2016
יונה יהב שונא חרדים

הגב לתגובה
14. תשובה לתגובה מס' 12 על פיקוח נפש
23/09/2016
חיפאי
כמה רשעות נוטף מכל המערכת העירונית, אם הכל באהבה והכל באמת בגלל הפיקוח נפש, אז איפוה הייתם עד היום הרי כבר שנה משתמשים בהמקום, ולמה להוציא דרך צווים אפשר בפניה רגילה, ולמה בדיוק ערב החגים, הייתם יכול לפנות באמצע החורף או באמצע הקיץ כדי שנוכל לתכנן את עצמינו ולהתכונן כמו שצריך, זה בטוח מתוך רשעות ורוע לב, חבל שהעסקנים שלנון לא יכולים להודות שהם טעו בגדול, אני אישית אמרתי הרבה פעמים לעסקנים שהם מתחנפים מידי הרבה לרשע, אבל כנראה שהם מבינים יותר טוב מכולם,
הגב לתגובה
15. כל המתחנף לרשע סופו שנופל לידיו
23/09/2016
חיפאי
זה גמרא מפורשת, כנראה שחסידי סערט ויזניץ חשבו שהם יותר חכמים ולכן החניפו לו ברמה זולה, גם על חשבון הציבור החיפאי כולו, אבל בסוף כנמראה שהגמרא יותר צודקת וזה מה שקרה להם.
הגב לתגובה
16. מי יכול להסביר מה עומד מאחורי התנהגותו של יונה ?
23/09/2016
ירושלמי
אני באמת ובתמימות מנסה להבין, מה עומד מאחורי התנהגותו של יונה יהב . הרי סערט ויזניף הפסידו מליוני שקלים בזה שהם פרשו מהתביעה של חוק נהרי, הם במריבה עם כל החסידויות בחיפה העיקר להחניף לו, הם מפרסמים בפני כל העולם כמה הוא טוב, הם לא נתנו גיבוי למיכי אלפר ולבעלזא ולצאנז במלחמותים ושמרו שלא תכנס שום כתבה בהמבשר כדי להחניף לו ובכ"ז הוא יוצא נגדם בכזה עוצמה ? אני באמת מנסה להבין מה מניע אותו, הוא לא חושב שא"א לריב עם כל העולם ולרצות שיגידו שהוא בסדר?
הגב לתגובה
17. השנאה מעבירה על דעתו
24/09/2016
ל- 16

הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי