כ"ט שבט תש"פ
חלום שהתגשם
יעקב עזרא י"ז אלול תשע"ו    19:15 חזקי חלם להגיע לאומן - 'בלב אחד' הטיס אותו לשם

במבצע לוגיסטי מורכב הטיסו המלאכים של ארגון בלב אחד את הילד המיוחד והנחמד חזקי - לאומן. חלום שהתגשם. ההתרגשות שלו ושל משפחתו הגיעו לשיא בנחיתתם באומן.

אל ארגון 'בלב אחד' הפועל במשך ימות השנה למען הילדים המיוחדים, הגיעה בקשה מיוחדת: לעזור ולהגשים את חלומו של חזקי, ילד בן 6.5 הסובל מנכות מורכבת ונדירה 'להיות בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן' לפני גיל 7.

בהנהלת הארגון פנו לחברת 'אירו פנים' שלהם ניסיון רב בביצוע אתגרים מעין אלה, מנכ"ל 'אירו פנים' שמעון קוסטנטינר נענה לבקשה המיוחדת ודאג שהמבצע ייצא לדרך ללא דיחוי כאשר מדובר במבצע לוגיסטי מורחב ומורכב, החל בתכנון והתאמת תאריך הטיסה, סידור והשגת ציוד מותאם לילד עם תו תקן על מנת שיוכלו לעלותם למטוס, תיאום עם חברות התעופה, ביטוח להטסת הילד, צוות ליווי צמוד בכל מהלך הטיסה והשהות, הכולל רופא בכיר ומתנדב הארגון המכיר את רגישותו, הכנת צוות הרפואי באוקראינה לקראת בואו וכן רכב מותאם להסיעו ברחבי אוקראינה, התאמת חדר מיוחד במלון עבור המכשירים הרפואיים המשמשים את חזקי בשנתו וכו'.

היום המיוחל הגיע וחזקי הגיע לשדה התעופה בליווי מתנדבי הארגון וצוות 'אירופנים' כשכל הזמן חזקי ממלמל  "אני נוסע לאומן אני יספר לכל החברים שלי שגם אני נסעתי לאומן"

בהגיע עת הטיסה עלו חזקי ומשפחתו לטיסת אל על LY2653  לקייב שבאוקראינה, הטיסה עברה בשלום כאשר ההתרגשות ניכרת על פניו בכל מהלך הטיסה.

חזקי ומשפחתו נחתו בשדה התעופה בקייב שבאוקראינה, כבר בשדה התעופה בקייב המתינו להם הסעה ומלווה שליוו אותם במשך שהותם בימים הבאים. בשבת שהו בני המשפחה באווירה מרוממת בעיירה מז'יבוז' ע"י ציונו של הבעש"ט הקדוש כשחזקי לא מפסיק לבקש להגיע כבר לאומן.

ביום ראשון לאחר נסיעה קצרה חזקי ומשפחתו הגיעו לאומן והנה הגיע הרגע המיוחל חזקי נכנס בשמחה לציונו הקדוש של ר' נחמן מברסלב באומן כאשר בכניסה חזקי כבר לא יכל להסתיר את ההתרגשות הרבה האופפת אותו ומעינו זלגה דמעה חמה, דמעה של הגשמת חלום, חזקי אמר בהתרגשות רבה יחד עם אביו את כל התיקון הכללי ולאחר מכן התפלל על משפחתו, על כל המסייעים לטיסה ועל כל כלל ישראל.

בהנהלת הארגון מודים לכל מי שתמך עזר וסייע להצלחתו של פרוייקט מורכב זה, למנדי גולד ממנהלי הארגון בארה"ב, לחברת אירופנים בהנהלת שמעון קוסטנטינר על כל הסיוע, ליוסי רפאלי מחברת רפאלי ביטוחים על פריסת החסות לביטוח לילד ומשפחתו, ותודה מיוחדת לנתי אלבר על צילום וליווי המסע, וכן לחנות תינוקי ממודיעין עילית.


"בלב אחד" השיק מערך פורץ דרך וראשון מסוגו בעולם כ"ח אייר תשע"ח
מסיבת חוה״מ לאלפי ה'מיוחדים' נערך ע״י 'בלב אחד' כ"ד ניסן תשע"ח
מעמד שמחת בית השואבה מרגשת לילדים המיוחדים של בלב אחד כ"ג תשרי תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות