י' חשון תשפ"א
צילום: pixabay.com
יש לך כבלים?
תוכן שיווקי י"א אלול תשע"ו    19:09 מצבר 75 אמפר

כל אדם נתקל לא פעם בחייו בסיטואציה שבה רכבו לא מניע בגלל שמהצבר דורש טעינה או שהמצבר דורש החלפה. סיטואציה מעין זו היא לא סיטואציה נעימה מכיוון שלעיתיים נתקעים ללא יכולת להניע את הרכב בשעות לא שגרתיות או במקומות לא נוחים. בכדי להניע את הרכב יש למצוא מישהו בעל כבלים המתאימים לחיבור בין המצבר של הרכב הנוכחי למצבר של הרכב השני, בכדי להטעין אותו ולהעניק לו כח להמשך הנסיעה.

הדבר המומלץ לעשות במידה ומצאת אדם עם כבלים אשר סייע לך להניע את הרכב  הוא לנסוע ישירות אל המוסך שלך או כל מוסך אחר אשר אתה סומך על אנשי המקצוע שבו, בכדי לבדוק האם המצבר אכן דורש רק טעינה או שיש לו בעיה כלשהי של בלאי או כל דבר אחר, אשר בגינה יש צורך בהחלפתו. במידה ויש צורך החלפת המצבר,  יש לבחור את המצבר המתאים ביותר לכל סוג רכב, ברמה הטובה ביותר וכן לבצע את פעולת ההחלפה על ידי אנשי מקצוע טובים ואיכותיים בתחום זה.

סוגי מצברים
כיום, ישנם מגוון סוגי מצבר לרכב המתאים לכל סוג של מכונית, דגם, נפח מנוע ושנתון. לכן, לפני שרוכשים מצבר כדאי לוודא באופן מוחלט איזה מצבר דורש הרכב שלך. לרוב, רכבים גדולים ידרשו מצברים גדולים יותר, בעלי כח משמעותי יותר, בניגוד לרכבים קטנים יותר. כמו כן,. במידה והאופנוע שלך או הקטנוע שלך זקוקים להחלפת מצבר,  תאלץ לבצע את אותו התהליך של בחירת המצבר המתאים ביותר והחלפתו עלך ידי אנשי מקצוע מקצועיים. רוב, מצברים המתאימים לכלי רכב קטנים או אופנועים וקטנועים  יכולים להיות  מסוג מצבר 75 אמפר. מצבר 75 אמפר הוא מצבר בעל כח ממוצע, שבכוחו להניע כלי רכב קטנים יותר. אם אתה זקוק למצבר 75 אמפר, כדאי שתבחר מצבר שנחשב כמצבר איכותי, אשר ניתן לטעון אותו לכמה שיותר שעות פעילות. מצברי 75 אמפר איכותיים ניתן למצוא עיקר אצל חברות מוכרות, הידועות באיכות המצברים שלהם עבור כל סוג רכב באשר הוא. לכן, לא כדאי להתפשר על מצבר של חברות פחות מוכרות, רק בגלל מחיר זול יותר. השקעה במצבר, היא השקעה המשלמת לטווח הרחוק.

היכן כדאי להחליף מצבר 75 אמפר?
כאשר מדובר במצבר 75 אמפר, או בכל מצבר אחר, יש לבחור באנשי מקצוע המומחים בכל סוגי המצברים, הטיפול בהם והחלפתם, בכדי שהם יבצעו את החלפת המצבר הישן בחדש באופן איכותי ומקצועי בחר את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום המצברים ותוכל ליהנות ממצבר המותקן באופן איכותי ברכב שלך, באופנוע, בקלנועית, בקורקינט או בכל דבר אחר אשר יש צורך להתקין אותו.

כאשר מדובר במצברים, לא כדאי להתפשר. המצבר חייב להיות חזק, איכותי ויעיל, בכדי שהוא ישמש אותך לאורך זמן באופן הטוב ביותר.


צפו: ערבי גנב רכב ונהיגה מהירה הביאה להתנגשות ו' תמוז תשע"ח
צפי לפקקים ועומסי תנועה כבדים היום בבני ברק כ"ז סיון תשע"ח
מה עושה רכב השרד של ארה"ב בשכונה החרדית? כ"ה אייר תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
מכון המאור: קטלוג ספרים ייחודי ומהודר לשבוע הספר תוכן שיווקי
חדש ברשת ווישוז: Boot Bananas תוכן שיווקי
גרג סניף פרדס חנה בכשרות מהדרין במתחם ביג תוכן שיווקי
בשורה חדשה לציבור החרדי בחיפה: ביגה בכשרות מהדרין תוכן שיווקי
רשת Yellow משיקה מותג המבורגר בכשרות מהודרת יעקב עזרא
למדור צרכנות