כ' אב תש"פ
רחלי לוין י"ד אב תשע"ג    12:22 הילדים חוליCF יצאו למחנה נופש בשוויץ

עשרות חולי סיסטיק פיברוזיס המריאו למחנה 'חיים לילד' בשוויץ, בטרם ההמראה נפרד אליעזר שקדי מנכ"ל אל על אישית מעשרות חולי CF שיצאו למחנה הנופש הבריאותי בשוויץ.

לאחר הכנות מדוקדקות שנמשכו חודשים ארוכים יצא מחנה הנופש הבריאותי של 'חיים לילד' לדרכו.

 

השבוע המריאו עשרות חולי סיסטיק פיברוזיס בטיסת אל על שהובילה אותם יחד עם המדריכים המתנדבים, הרופאים והפיזיותרפיסטים של הארגון, לשוויץ, שם יתארחו כשבועיים במחנה קיץ בריאותי, שישלב בין ההנאה לבין סיוע של ממש לבריאותם של החולים.

 

טרם עלייתם למטוס הגיע מנכ"ל חברת אל על מר אליעזר שקדי, כשהוא מלווה ברב החברה הרב יוחנן חיות,  להיפרד מהילדים ולהביא להם את ברכת החברה.

 

בדבריו הקצרים אמר כי "אני גאה בכך שאל על נבחרה להטיס מידי שנה את הילדים. אנו באל על עושים הכול כדי שהילדים, המתנדבים ואנשי הצוות הרפואי הנלווים למחנה ירגישו הכי בבית בעולם". בתום דבריו העניק שי מזכרת לכל אחד מהילדים הטסים למחנה.

 

הרב ראובן סקלר יו"ר 'חיים לילד' הביע הערכה רבה למחווה היוצאת דופן של מנכ"ל אל על, שהתפנה מסדר יומו העמוס כדי לבור ולהיפרד אישית מהיוצאים למחנה. "אנו מודים לחברת אל על עבור השירות המסור אותו אנו מקבלים ומזכירים כי לאור שיתוף הפעולה בין החברה לבין הארגון יכולים כל הטסים לתרום מנקודות הנוסע המתמיד לטובת המשך הפעילות לרווחתם ובריאותם של חולי מחלות הריאה". בתום דבריו העניק למנכ"ל אל על תעודת הוקרה.

 

אחת האימהות הודתה אף היא בדברים נרגשים על הרתמותה של אל על למען הילדים. "ילדי משתתף במחנה זה שנים והשהות במחנה היא המעניקה כוח ובריאות לו ולילדים האחרים לעבור את השנה בבריאות טובה. אנחנו מרגישים באל על בתוך המשפחה". יו"ר 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר: "עם יציאת מחנה הנופש הבריאותי לדרכו, שמחנו לגלות כי מנכ"ל אל על הקדיש מזמנו היקר לטובת חולי סיסטיק פיברוזיס ושימחם לקראת הפעילות בשוויץ.

 

ב'חיים לילד' מזכירים את שיתוף הפעולה בין הארגון לבין חברת אל על באמצעותו יכולים הטסים באל על לתרום את נקודות הנוסע המתמיד לטובת הפעילות החשובה אותה עושים ב'חיים לילד' לתועלת חולי מחלות הריאה.

 

מחנה הקיץ הבריאותי של 'חיים לילד' נערך תחת השגחה רפואית מלאה, ובמהלך המחנה נמשך הטיפול הרפואי בחולים בידי צוות הרופאים והפיזיותרפיסטים שנלווה למחנה באמצעות 'חיים לילד'. אוויר פסגות הרי שווייץ, הוא האולטימטיבי עבור חולי ריאה.

 

במלון "פוסט הוטל" שבעיירה פרפן, כבר התארח בעבר מחנה "חיים לילד ולאור המשוב החיובי, הוחלט בארגון לשוב ולקיים את המחנה במלון זה. האוויר באזור העיירה פרפן הוא צח, חריף וצלול. הנופים ומסלולי הטיולים, משובבי לב, והחולים משלבים בין הנאה לבין המשך הטיפול הרפואי.


במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש ו' תמוז תשע"ח
מה מאחוריי דרישת ליצמן לסגור את 'מחנה יהודה' י"ח סיון תשע"ח
הושלמה ההיערכות 'לב מלכה' למחנה הנופש ט"ו סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. אשריהם ישראל !!!
01/08/2013
מעריך
כל הכבוד לכם
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות