כ"ד אב תש"פ
מנחה! מנחה!
אשר הלפרין י"ד תמוז תשע"ו    13:09 פקחי רשות המסים פשטו על רחוב רבי עקיבא בבני ברק

פקחי רשות המסים פשטו על חנויות ועסקים ברחוב הראשי של בני ברק רחוב רבי עקיבא, כשהם לבושים כחרדים, הפקחים פשטו על 51 חנויות ועסקים, כאשר בחלק מהחנויות לא נרשמו חלק מהכסף ששולמו לבעלי החנויות.

רשות המסים ערכה מבצע ביקורת בעיר בני ברק, במסגרתו נערכו 51 ביקורות ברחוב רבי עקיבא, המהווה את אזור העסקים המרכזי בעיר ובסביבתו.

במסגרת המבצע, מספר מבקרי הרשות התחזו לתושבי האזור ולבשו בגדים האופייניים לאוכלוסייה החרדית, והתקיימו סיורים ארוכים בעיר בשעות הפעילות על מנת לעמוד על אופי הלבוש, ואופי ההתנהלות על מנת להשתלב בסביבה מבלי לעורר חשד.
 
בעסק לפיצוחים לא נרשמו תקבולים בסך 605 ₪ שנתקבלו בכרטיסי אשראי. בעל החנות הסביר " אני לא מדפיס את האשראי בקופה, יש לי ויכוח עם הרואה חשבון בעניין". בחנות לנעליים לא נרשמו 300 ₪  שנתקבלו במזומן, בעל החנות טען "בטעות הכנסתי את הכסף לכיס המכנסיים. פעם ראשונה ששכחתי לרשום". בעסק לכלי כסף לא נרשמה קניית ביקורת מוקדמת. בעל החנות בתגובה "אני לא יודע מה הסיבה, כל סכום שאני מקבל אני מקפיד לרשום ".

בעסק לתשמישי קדושה נמצא תיעוד לתשלום של 500 ₪ בעבור בדיקת מזוזה. הסכום לא נרשם בספרים. בעל העסק הסביר "הלקוח תמיד נותן כסף מראש לצורך בדיקת מזוזות. במקרה זה הוא נתן את הכסף בתחילת השבוע כדי לקזז את החוב העתידי שלו". בעסק למחשבים נמצא כי הכנסות של 1000 ₪  שנתקבלו באשראי ובמזומן ביום הביקורת לא נרשמו. הבעלים טען "את האשראי שכחתי לרשום, לגבי המזומן, כנראה בגלל הלחץ לא רשמתי".

המבצע נערך כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים כנגד מעלימי מס והון שחור ובמסגרת הנחיית מנהל הרשות, משה אשר, למשרדים האזוריים להגביר את פעילות האכיפה ולשפר את כושר ההרתעה, בין היתר ע"י עריכת מבצעי שטח שמטרתם להביא לדיווחי וגביית מס אמת ולהגביר את השוויון בנטל בקרב האזרחים.

35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות י"ד תמוז תשע"ח
חשד לפרשת שחיתות נוספת בה מעורבים חרדים י"א תמוז תשע"ח
חרדי נעצר בחשד להעלמת מס של מיליוני שקלים כ' טבת תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. באמת אי אפשר לעמוד בלחץ בחנויות
20/07/2016
.,[]=-/'+-*/;
באמת אי אפשר לעמוד בלחץ בחנויות כשכל אחד תוקע את השקל שלו על זה ועל זה או המשפט המוכר יש פה מדויק אני חייב לעוף הנחתי את זה כאן וכד'ו
הגב לתגובה
2. מי בדיוק מעניין המודעות נגד הרה"ג הצדיק רבי ברלנד
20/07/2016
והוא רחום יכפר עון...
יש אומרים שהרב קרמר כבר שונא את ר' ברלנד עשרות שנים, על זה שהרב מקרב את הציבור הספרדי. אז הוא לא ראייה שהוא יחתום נגד הרב.הרב ליברמנטש: שונא את כל מי שלא כמוהו, אין שכל אין דאגות, הוא אף פעם אף פעם לא התערב בפוליטיקה, הוא לא מנהיג, הוא לא רב, לזכותו יאמר שהוא בורח מהנהגה, ולכן כל מי שיבוא ויגיד לו משהו נגד או בעד מישהו הוא ייתן את הסכמתו, . הוא רחוק מעיתונות פוליטיקה ובובעמעייסעס...הרב שכטר: לפני כמה שנים היה לו ראיון רחב בשיתוף עם הרב ברלנד, והייתה שמה אחווה ושלום, והוא הבטיח שהוא לא יכתוב לעולם נגד הרב, כי הוא חיכה 20 שנה שהרב יסלח לו. אז זה לא אמין שהוא חתם נגדו, או שזה היה בזיוף, או שזה שקר. משהו מלוכלך בכלללל המכתב הזה. דבר שני ואחרון:כל הכותבים נגדו בוא נסתכל כמה חסידים כבר יש להם, הם אפס ואין לעומת גודלו של הרב, כמות החסידים וכמות המעריצים שיש לרב הם פי מאה משלושת האנשים האלה ומעניין איפה קעניג, הרוש, עופר ארז, משה דורון, שטרן, מלכה, צנעני, שיק הבן, מורגנשטרן.. כל הרבנים הבאמת נחשבים בברסלב לא רק שלא יצאו נגדו אלא בעדו.אז את מי בדיוק מעניין המודעות נגד הרה"ג הצדיק רבי ברלנד
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי