כ"א תמוז תש"פ
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנכתב בכתבה
כנס הצלחה
יעקב עזרא כ"ג סיון תשע"ו    18:03 הדסה הר הצופים: הצלחה מרשימה לכנס בנושא הפרעות קשב בילדים

הדסה הר הצופים: הצלחה מרשימה לכנס בנושא הפרעות קשב בילדים. הכנס המקצועי נערך עבור נשות מקצוע הפועלות במגזר החרדי. בסיום יום העיון מולאו דפי משוב בהם העניקו המשתתפים ציון גבוה מיוחד לאיכות התכנים.

יום העיון השנתי של היחידה לנוירולוגיה של הילד בהדסה בנושא הפרעות קשב בילדים, התקיים בהדסה הר הצופים ומשך אליו קהל רב, אף מעבר למצופה.יום העיון המקצועי התקיים עבור נשות מקצוע הפועלות במגזר החרדי: פסיכולוגיות, מאבחנות, יועצות, מפקחות חינוכיות ומורות להוראה מתקנת.

הנושא המרכזי השנה התמקד בטיפול בהפרעות קשב: נוירולוגיה, פסיכיאטריה ופסיכולוגיה, כאשר על הארגון ניצחו היחידה לנוירולוגיה של הילד בהדסה, מרכז קש"ר ומרכז תנופה.

המפגש היה גולת הכותרת של שיתוף פעולה מתמשך בין הגורמים הללו הכולל מרפאות קבועות המתקיימות בהדסה יחד עם מרכז קש"ר בהן קיים שיתוף פעולה יוצא דופן המתבסס על גישה ייחודית שפותחה בהדסה במטרה לתת מענה לצורך ההולך וגובר בייעוץ מקצועי וקשוב. למרפאות אלו ישנו ביקוש רב כאשר ייחודן הוא בשיתוף גורמים בקהילה, המסייעים ליישום ההמלצות בשטח. 

את חלקו המקצועי של יום העיון פתח ד"ר איתי ברגר, מנהל היחידה לנוירולוגיה של הילד בהדסה, בהרצאה "על המתחדש בעולם התרופות", בהמשך הרצו הפסיכולוגית ד"ר דנה קציר-גולדנבום ממרכז תנופה בנושא "מחדר הטיפולים למעגלי החיים, תווכיםבנקודות הקושי", הפסיכולוגית ד"ר שפרה וולגלרנטר מביה"ח אלי"ן בנושא "תיבת האוצרות –כלים להתפתחות רגשית" והפסיכיאטרית ד"ר איריס מנור מביה"ח גהה בנושא "תחלואה פסיכיאטרית נלווית להפרעת קשב". יום העיון הסתיים ברב שיח, שאלות ותשובות בנושא הפרעות קשב עם ד"ר ברגר וד"רמנור.

יום העיון נפתח בברכתם של ד"ר אסנת לב ציון קורח מנהלת ביה"ח הדסה הר הצופים ופרופ' יעקב ברקון מנהל מחלקת הילדים בהדסה הר הצופים, אשר קיבלו את הקהל בברכה ופרטו את מגוון ואיכות השירותים הניתנים בהדסה לכל תושבי העיר ירושלים והישובים הסמוכים לה. כל משתתף זכה לקבל מארז מרשים ובו פרוט השירותים הניתנים בהדסה עם דגש על רפואת האם והילד. בהמשך הרצה הרב שמעון אורלנסקי יו"ר מרכז קש"ר בנושא "דע מה שתשיב" בנוגע להפרעות קשב בקהילה.

ביום העיון השתתפו מעל 300 בני אדם אשר גדשו את האולם בהדסה הר הצופים עד תומו. ההשתתפות הערה מעידה על העניין הרב הקיים בנושאים אשר נידונו ועל ההכרה של המשתתפים ביחידה לנוירולוגיה של הילד ומרכז הרפואי הדסה, כמעניקים שרות מקצועי מהמעלה הראשונה הניתן תוך תשומת לב אישית לכל הפונים ותוך התחשבות מלאה בצרכיהם.

בסיום יום העיון מולאו דפי משוב בהם העניקו המשתתפים ציון גבוה מיוחד לאיכות התכנים שהועברו, לרמת ההרצאות, לקשב המשותף ולמאור הפנים בה קיבלו כל הגורמים בהדסה את המשתתפים. 


אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים ה' תמוז תשע"ח
הדסה: יום עיון ליועצות חינוכיות לתמיכה בהורי ילדים חולים כ"ט סיון תשע"ח
הדסה עין כרם: ניתוח אורתופדי נדיר השיב את יכולת ההליכה ז' אייר תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות