י"ח אדר תשפ"א
הזדמנות אחרונה
אבי אפלבוים כ"ב אייר תשע"ו    19:24 מחר: המועד האחרון להצטרפות למכירה הסינית

אל תחמיצו את ההזדמנות. מחר: המועד האחרון להצטרפות להגרלת המכירה הסינית שע"י "איחוד הצלה".כל שניה קריטית: מצטרפים עכשיו להצלת חיי אדם ומרוויחים!

האחריות מחייבת: יממה אחת בלבד, נותרה עד למועד ההצטרפות האחרון, למכירה הסינית הגדולה והייחודית שע"י ארגון "איחוד הצלה", ארגון רפואת החירום המוכר ע"י משרד הבריאות ופועל להצלת חיים בכל רחבי הארץ.

יצויין כי על שולחנם של ראשי "איחוד הצלה" מונח בימים אלו הצעות מחיר של תוספות ציוד רחב היקף, מכשירי רפואה נחוצים ביותר וקריטיים להצלת חיים. ציוד רב הדחוף לארגון ממש כאויר לנשימה. האם הם יצליחו להגיע ליעד הנכסף ובכך להציל עוד חיים רבים? זה תלוי בך! בכל אחד ואחד שיירתם בשעות האחרונות שנותרו למען המשימה החשובה וישתתף במכירה הסינית של הארגון, יגביר את הסיכויים לרכישת הציוד המתבקש כל כך.

בהגרלה קיימים עשרות מוצרים יקרי ערך, שמוצעים וממתינים רק לכם. החל בשיפוץ דירה יוקרתית בירושלים, מרוהטת ומאובזרת, רכב מיצובישי אאוטלנדר 2016 עם ביטוח לשנה, ריהוט יוקרתי, מכשירי חשמל לבית ועוד מאות פרסים, כאשר לכל מוצר מתווספת מתנה מיוחדת כתוספת המשלימה את חווית הזכייה.

המכירה הסינית, נערכת כחלק מפרויקט רחב היקף למען פעילות הקודש של הצלת חיי אדם ע"י מתנדבי "איחוד הצלה" בכל רחבי הארץ: מיזם 'יעד 120', במסגרתו מגיעים כונני איחוד הצלה, רופאים פראמדיקים וחובשים למקום הקריאה בתוך פחות מ-120 שניות, זמן קצר ביותר שמביא להצלת חיים רבים. "מדובר ביעד כביר שעלותו עשרות מילוני שקלים בשנה" אומרים ב"איחוד הצלה", "ההשקעה היא עצומה, אך למרות זאת אנו נחושים להמשיך ביעד זה למען הצלת חיי אדם, לאור קריאת רבנים ורופאים בנושא חשוב וחיוני כל כך".

מוקד המכירה הסינית הפועל סביב השעון בימים אלו בצוות מתוגבר, ייסגר סופית מחר, בתום שבועות ארוכים של פעילות אינטנסיבית מבורכת, תוך הדגשה שלא תתקיים כל דחיה בתאריך, לכן כדאי להזדרז, כי לא נותרו עוד הרבה שניות...

באיחוד הצלה מציינים את העדות המרגשת המובאת בקטלוג המכירה הסינית ופורסמה בשעתו בהרחבה:
"כשקיבלתי את קטלוג ה'מכירה הסינית' בשנה שעברה, החלטתי לנצל את ההזדמנות להיות שותף בזכות העצומה של 'הצלת חיים', וגם לזכות במתנות המדהימות שבחרתי. אחרי חצי שנה, הייתי שרוי בסכנת חיים, ומתנדבי 'איחוד והצלה' הם אלו שהגיעו בזריזות והצילו את חיי. ברגעים האלו הבנתי, שלפעמים, המתנה הכי בלתי צפויה היא: חיים.
 תרמתי לאחרים, הצלתי את עצמי".

בהנהלת איחוד הצלה מייחלים להצלחת המכירה הסינית ואומרים כי "הצלחת המכירה תשפיע ישירות על פעילויות הארגון כמו רכישת הציוד הקריטי וכי היא תשפיע ישירות להצלת חיי אדם, והשותפות עמנו במצוה גדולה זו היא הזכות הגדולה של כל המשתתפים בה".


כל שניה יקרה ומצילת חיים:
אז התקשרו עכשיו למוקד המכירה הסינית והצילו חיים 077-362-1221
מתנדב באיחוד הצלה שנפצע באומן הוטס לירושלים כ"ד סיון תשע"ח
הוסמכו 100 מתנדבים חדשים למד"א – הצלה כ"ב סיון תשע"ח
איחוד הצלה ואיחוד האמבולנסים חברו ויפנו חולים כ' סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות