י' סיון תש"פ
טרם אקרא
יעקב עזרא ג' ניסן תשע"ו    17:55 בית שמש: 'טרם' מתרחבת – תפתח מיון קדמי ותפעיל מוקדי שבת

המיון החדש יוקם בשכונת רמה א' בנוסף למיון המרכזי במרכז הביג. בנוסף יוקמו בשכונות העיר מוקדי שבת של 'טרם' בשיתוף ארגון 'עזרת אחים'. מוקדי השבת והחג יפעלו בקריה החרדית, רמה ב', רמה ג' וחפציבה.

רשת מיוני 'טרם' מרחיבה באופן משמעותי את שירותיה לתושבי בית שמש וסביבתה, והודיעה על הקמת מיון נוסף בעיר בשכונת רמה א', שם יוענקו שירותי הרפואה הדחופה ובשיתוף ארגון 'עזרת אחים', בנוסף למיון המרכזי במרכז ביג. עוד הודיעה 'טרם' על פתיחת מוקדי שבת בשכונות השונות בעיר בשיתוף ארגון החסד "עזרת אחים". המהלך יוצא לפועל הודות לפעילותם של שר הבריאות יעקב ליצמן וראש העיר משה אבוטבול.

מיון 'טרם' בבית שמש ידוע ככתובת הרפואית המקצועית בעיר לשירותי רפואה דחופה, כאשר עשרות אלפים מתושבי העיר פוקדים אותו מידי שנה.

במסגרת הרחבת שירותי הרפואה הדחופה בעיר, חברה 'טרם' לארגון 'עזרת אחים' בניהולו של אברהם קאפ ותפעיל מיון בשכונת רמה א', בנוסף למיון המרכזי בביג. במיון החדש ברמה א' יוענקו מגוון שירותי הרפואה הדחופה על ידי מיטב מומחי הרפואה של 'טרם'. במיון מעטפת רחבה של שירותי מעבדה, רנטגן והדמיה, לצד טיפולים מגוונים הניתנים בידי רופאיםבכירים.

במיון יינתנו מגוון שירותי הרפואה הדחופה, טראומה ואורתופדיה בשילוב המעבדות ובדיקות ההדמיה וב'טרם' הודיעו אף על שירות רפואת נשים שיפעל מידי ערב בנוסף לשירות רפואת הנשים הניתן בשבתות ובחגים.

לדברי אברהם קאפ יו"ר ארגון 'עזרת אחים': "שיתוף הפעולה בין ארגוננו לרשת 'טרם' תסייע רבות לתושבי העיר בכל מגוון שירותי הרפואה, בדגש על שירותי הרפואה הדחופה בשבתות ובחגים".

לקראת השקת המיזם המשותף נפגשו מנכ"ל טרם מר נתן אפלבוים ומנהל מחוז ירושלים ב'טרם' צור אדמון יחד עם יו"ר ארגון עזרת אחים הרב קאפ לפגישה ממושכת עם שר הבריאות יעקב ליצמן במהלכה בישרו לשר על שיתוף הפעולה לקידום שירותי הבריאות לתושבי העיר בית שמש.

שר הבריאות ליצמן בירך על המהלך ואמר: "רשת 'טרם' מצליחה להעניק שירותי רפואה דחופה מיטביים, ובכך אף חוסכת את העומסים בחדרי המיון בבתי החולים. אני רואה חשיבות רבה בשדרוג שירותי הרפואה הדחופה בבית שמש".

ראש העיר אבוטבול בירך אף הוא על היוזמה ואמר: "טרם הפכה כבר מזמן לכתובת המרכזית של תושבי העיר בית שמש שנזקקים לשירותי הרפואה הדחופה. פתיחת המיון החדש ברמת א'".

ממונה הבריאות בעיריית בית שמש, ישראל סילברסטיין, אמר: "אנו שמחים ומברכים על פתיחת הסניף החדש של מיוני טרם אשר יתן ויוסיף נדבך חשוב לרפואה הדחופה בעיר" .

מנכ"ל 'טרם' מר נתן אפלבאום ציין "רשת 'טרם' אשר מונה כיום 18 סניפים, תעניק לתושבי בית שמש, בשני חדרי המיון הקדמיים את המענה הרפואי המקצועי המושלם, תוך צמצום זמני ההמתנה וכמסורת השירות הידועה של 'טרם'".


קנצלר אוסטריה בסיור ב'טרם' ביקש לאמץ מודל דומה במדינתו ל' ניסן תשע"ז
במעמד שר הבריאות: נחנך מיון 'טרם' בפסגת זאב כ"ט כסלו תשע"ז
מומחי 'טרם איכילוב' מציגים: כך תתכוננו בבטחה לחגים ג' תשרי תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי