ח' כסלו תשפ"א
גאוות עיר
אשר הלפרין כ"ח אדר תשע"ו    16:44 צל"ש לעיריית אלעד על הכפלת כמות מיחזור הבקבוקים

השלטון המקומי ותאגיד המיחזור אל"ה העניקו השנה את "המיחזורית המצטיינת לשנת 2015" לערים שתושביהן הצטיינו במיחזור בקבוקי השתייה המשפחתיים במסגרת כנס סביבה 2050 שהתקיים בתל אביב.

עיריית אלעד קיבלה בכנס ציון לשבח על הגברת המודעות והעליה בכמות המיחזור בקרב תושבי העיר. ראש העיר שהוזמן לכנס, הוזמן לבמת הכבוד, שם קיבל את אות ה"מיחזורית המצטיינת" ואת הציון לשבח. מנחי האירוע שיבחו את ראש העיר שהוביל יחד עם מחלקת הגנת הסביבה את הנושא החשוב, ובכך הוא פורץ דרך בציבור החרדי בתחום השמירה על הסביבה.

ראש העיר פרוש אמר כי "אני שמח שבעקבות הפעילות ההסברתית יחד עם תאגיד אל"ה שביצענו בקרב תושבי העיר, ראינו היענות רחבה מהתושבים, שבאה לידי ביטוי בהכפלת כמות המיחזור. נושא השמירה על הסביבה מקבל ביטוי רב גם במקורותינו, ואנו נמשיך לפעול להעמקת המודעות בציבור החרדי".

מדובר בכנס המרכזי והחשוב בישראל בנושא איכות הסביבה. כאשר כמידי שנה מגיעים למקום אלפי משתתפים, ביניהם אנשי התעשייה, נציגים בכירים ממשרדי הממשלה, נציגי העמותות הסביבתיות, אנשי אקדמיה ואזרחים שרואים חשיבות בנושא הסביבתי ומעוניינים לקדמו או להתעדכן בנושאים הסביבתיים שעל הפרק.

הכנס נועד לשמש זירה לשיח בין המגזר העסקי הכלכלי והתעשייתי, הרגולטורים ונציגי הארגונים הירוקים ולתת במה לדיון בנושאים המרכזיים בתחומי איכות הסביבה שנמצאים על הפרק כיום.

השנה ניתן בכנס דגש על חזון איכות הסביבה בהיבטים של כלכלה, תעשייה וחברה. בין נותני החסות לכנס: המשרד להגנת הסביבה, משרד עורכי הדין תדמור ושות' פרופ' יובל לוי ושות', החברה לשירותי איכות הסביבה, תאגיד ואוליה, חברות כמו: כיל, אדמה ובזן, ארגונים ירוקים, תאגיד אל"ה והתאחדות התעשיינים.

כזכור, בקיץ האחרון התקיימה פעילות להגברת מודעות המיחזור בציבור החרדי, כאשר בתום הפעילות הוכרזה העיר בה נמדד הגידול הגבוה ביותר בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד (יולי+ אוגוסט 2015, אל מול יולי+ אוגוסט 2014). העיר הזוכה היתה אלעד שהגבירה את מיחזור בקבוקי המשקה המשפחתיים ב 95%.

הזכייה של העיר הביאה לילדי העיר פעילות סוכות מלהיבה שכללה לונה פארק ומתקנים מתנפחים. 


לראשונה: חלוקת צל"שים לפעילות מבצעית של המוסד י"ב תשרי תשע"ח
צל"ש ליחידת המודיעין על 'נועזות וחציית גבולות הדמיון' ב' כסלו תשע"ד
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. ממש סיבה לגאווה...
14/03/2016
אלעדי
אכן הדבר היחיד שפרוש יכול להתגאות בו הוא במיחזור...ממחזר בקבוקים, ממחזר סיסמאות ריקות מתוכן, ממחזר יחסי ציבור זולים, ממחזר תמונות עם תעודות מכל מיני גורמים ממשלתיים שמתחהף אליהם עבור בצע כסף...ממש גאוה שלבקבוק ריק יש מקום בעיר אלעד יותר מלבת סמינר...
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי