ט' תשרי תשפ"א
מרכז רפואי
חיים ברקוביץ י"ג אדר תשע"ו    17:23 מרכז רפואי חדש של 'מכבי שירותי בריאות' בהר חומה

מרכז רפואי חדש של 'מכבי שירותי בריאות' ייפתח בשכונת הר חומה בירושלים, שני מרכזים רפואיים נוספים יפתחו במהלך החודש הקרוב בשכונת רוממה ובארנונה זאת בנוסף למרכזים הרפואיים שנפתחו לאחרונה ברמת שלמה וברמות.

תושבי ירושלים נחשפו בשנה האחרונה לעשייה מבורכת ולשינוי אדיר שמכבי מחוללת בתחום הרפואה בבירה. מכבי שירותי בריאות במחוז ירושלים והשפלה נמצאת בתנופת התפתחות מאסיבית בשנה האחרונה ומביאה עידן חדש בתחום, כאשר במהלך השנה האחרונה נפתחו שני מרכזים רפואיים בשכונת רמות וברמת שלמה בהם ניתנים שירותי הרפואה המתקדמים ביותר לשביעות רצונם של חברי מכבי תושבי השכונות.

ראש מחוז ירושלים והשפלה מר גידי לשץ התחייב בטקס הפתיחה של המרכז הרפואי בשכונת רמות כי במהלך השנה הקרובה ייפתחו 5 מרכזים רפואיים בירושלים, במסגרת התחייבות זו יפתח מחר המרכז הרפואי החדש בהר חומה, ובמהלך החודש הקרוב יפתחו המרכזים הרפואיים בשכונת רוממה ובארנונה.

המרכז החדש בהר חומה יפתח ברחוב הרב כדורי 4, ומצטרף למרכז הרפואי שכבר קיים בהר חומה ברחוב הרב ליכטנשטיין 2, במרכזים אלו ניתנים מגוון שירותי רפואה בזמינות גבוהה לכל המשפחה: רפואת משפחה, רפואת ילדים, רפואת נשים, שירותי מעבדה, בית מרקחת שבהסכם עם הסופר פארם, רפואת עור, מרפאת אחיות, אף אוזן גרון, גסטרו ילדים, אנדרוקרינולוגיה, אולטרסאונד נשים, קלינאי תקשורת לילדים, שירותי משרד, בנוסף קיים שירותי רופא נכרי בשבת לרווחת תושבי השכונה.

מנהלת המרחב הגב' הילה לשם מציינת "כחלק מהמהלך הכולל במחוז ירושלים אני שמחה להיות חלק מההצלחה בפתיחת המרכז הרפואי החדש בהר חומה ולהנגיש לתושבי השכונה את שירותי רפואה המתקדמים והאיכותיים ביותר של מכבי שירותי בריאות", הגב' לשם הוסיפה, "כמנהלת המרכז הרפואי בקרית יובל הצמודה לשכונת בית וגן, אני ערה לצרכים הייחודיים של הציבור הדתי והחרדי ואנו מתאימים את כלל השירותים לאורח חיי הקהילה".

לאחרונה קיימו חברי הנהלת מכבי הרב שמחה שטיצברג והרב חיים פרוינד סיור מקיף כדי לעמוד מקרוב אחר החידושים האחרונים בירושלים, בהם המרכזים הרפואיים ברמות וברמת שלמה.

ראש המחוז הציג בפני חברי ההנהלה את תכניות 2016 לפעילות מכבי במחוז ירושלים רבתי. ראש המחוז נתן סקירה על ההתפתחות המאסיבית של מכבי בירושלים, על המרכזים החדשים שנפתחו בשנה האחרונה, ועל אלפי החברים שהצטרפו רק במעבר האחרון, כאשר לפי נתוני הביטוח הלאומי של המעבר האחרון, הצטרפו אלפי חברים חדשים למכבי בירושלים.

ראש המחוז ציין כי מכבי השקיעה הרבה מאד במהלך השנה האחרונה, בין השאר רכשה מכבי מכשירי אולטרסאונד בשווי של מאות אלפי שקלים על מנת להתאים את רפואת הנשים לצרכי המגזר החרדי ולרוח התרבות של חברי מכבי, וכך בכל אחד מתחומי הבריאות השונים.

ראש המחוז מדגיש "שמגמת ההתרחבות וההתעצמות של מכבי בירושלים תימשך, בדגש על פריסת שירותים ומכונים, התאמת השירותים לצרכי החברים, השתלבות בקידום בריאות בקהילה". מר לשץ הביע שביעות רצון רבה מנתוני המעבר האחרון והוסיף כי "המגזר החרדי רוחש אמון רב בארגון שנותן לו את השירות הטוב והמקצועי ביותר תוך התאמה מושלמת לאורח חייו".

הרב שמחה שטיצברג והרב חיים פרוינד ציינו כי "שמחנו להיחשף לעובדה שהנהלת המחוז והמרחב משקיעים רבות בשיפור השירות למען כלל החברים ובכללם החברים החרדים. מצאנו שירותים מותאמים, תוך התחשבות באורח החיים ובשיתוף פעולה הדוק עם רבני העיר ומורי ההוראה שליט"א", ציינו חברי ההנהלה של מכבי.

יצוין, כי לאחרונה קיים מנכ"ל מכבי מר רן סער סיור בירושלים, ובדבריו במהלך הסיור ציין: "מצאתי עיר עם שירותים רפואיים שלא מביישת את תושביה ואין זה פלא שמכבי צומחת וגדלה גם בירושלים ומאות חברים בוחרים בכל מעבר להצטרף ל'מכבי'". מנכ"ל מכבי הדגיש כי "לנגד עיניה של הנהלת מכבי עומדת רק טובת החבר, ולאחר שבאזור המרכז מובילה מכבי את שירותי הרפואה המתקדמים ביותר והמגוונים ביותר, הגיע הזמן שגם בירושלים ייהנו חברי מכבי מכל אותם השירותים". מר סער הוסיף, "אני מאמין כי מכבי בירושלים מסוגלת ויכולה להביא את המהפך והשינוי בעיר ובמחוז. אני מאמין ובטוח שכפי שמכבי חזקה ומובילה ברוב ערי המרכז, כך היא גם תוביל בירושלים".

רוסיה: הצלחה רבה לסמינר "יחד" לצעירים יהודים י"ט תמוז תשע"ח
שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל י"ט תמוז תשע"ח
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו ט"ז תמוז תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי