ג' שבט תשפ"א
יועץ או רועץ
חיים ברקוביץ ט"ז שבט תשע"ו    12:10 גפני נגד היועצים החרדים: יוצרים מחלוקות למען בצע כסף

בכינוס של הנהלת "דגל התורה" הארצית שהתכנסה לישיבת סניף בעיר חיפה, תקף ח"כ משה גפני את היועצים החרדים, שלדבריו יוצרים מחלוקות וחילול ה' למען בצע כסף, תוך הכפשת הציבור החרדי והבאשת ריחו אצל פרנסי העיר.

הנהלת "דגל התורה" התכנסה בחיפה לישיבת סניף, בראשות המרא דאתרא הגאון רבי יחיאל במברגר שליט"א, ובהשתתפות יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני, מנהל המח' המוניציפאלית מנחם שפירא וחברי הסניף המקומי. 

יו"ר הסניף, מנחם קפלן סקר את התפתחותה של חיפה בשנים האחרונות מבחינה תורנית כשהוא מדגיש את פעילותו הרבה של הרב אלפר כמי שמסייע לכלל הציבור, כמו כן ציין את האחדות הנפלאה בין חברי הסניף.

חברי הסניף, הביעו הערכה רבה לפעילותו של נציג דגל התורה בעיר מיכאל אלפר ושיבחו אותו על עזרתו ומסירותו לכלל תושבי העיר ואת תמיכתו הרבה לכוללים ומוסדות החינוך בשכונת הדר. כמו"כ העלו נושאים שונים ואת מצוקות צרכי הציבור ובתי הכנסת איתם מתמודד הציבור החרדי.

יו"ר "דגל התורה" ח"כ משה גפני, הביע בדבריו התפעלות מההתפתחות החיובית של ציבור בני התורה בחיפה, כמות המשפחות הכפילו את עצמן וההתרחבות של מוסדות התורה והחינוך בעיר

גפני שיבח את פעילותו של חבר מועצת העירייה הרב אלפר, ואמר שכל פעילותו נעשה כידא אריכתא של גדולי ישראל וכל דבר הוא עושה בהתייעצות עם המרא דאתרא ועם הנהלת דגל התורה ואנו מגבים אותו בכל נושא ועניין, והתייחס גם לרוטציה הקרבה בחיפה, על פי ההסכם שנחתם עם ראש העירייה יונה יהב, מיכאל אלפר במחצית הקדנציה יחליף במחצית הקדנציה את נציג אגו"י אריה בליטנטל ויכהן כסגן ראש העירייה. 

ח"כ גפני ציין, כי דגל התורה המקומית והארצית משוכנעת שראש העירייה יונה יהב יעמוד בהסכם החתום ויקיים את חלקו בהסכם הקואליציוני הכתוב והחתום כדין, למינויו של הרב אלפר לסגן ראש העירייה בחודש אייר. "אני מכיר את יהב מעבודתי בכנסת, והוא אדם הגון" אני בטוח שראש העירייה יכבד את ההסכם עליו הוא חתום. בנושא הזה יש לנו שיתוף פעולה ותמימות דעים הן עם סיעת ש"ס והן עם אגודת ישראל. האווירה הטובה השוררת בכל רחבי הארץ בין דגל התורה, אגודת ישראל וש"ס, תמשיך להתקיים, בוודאי ובוודאי הם יגבו את המשך קיום ההסכם ללא כחל וסרק. 

בהמשך דבריו, תקף גפני בחריפות את התופעה הפסולה בהם אנשים הנראים כחרדים באיצטלה של יועצים, שלמען בצע כסף יוצרים מחלוקות וחילול ד', תוך הכפשת הציבור החרדי והבאשת ריחו אצל פרנסי העיר. המשמעות של מלחמה זו, היא מלחמה בגדולי הדור שהם ממנים את נציגי הציבור החרדי.

"האנשים הללו מסתובבים בקרבנו והולכים רכיל בפני פרנסי העיר בתקווה שכך יצדיקו את משכורתם ותפקידם. הם סכנה גדולה לציבור החרדי ואם לא נוקיע את התופעה הזו אנו עלולים לשלם עליה מחיר יקר, בעבר גם בכנסת היתה תופעה פסולה כזו, אך ברוך ד' התופעה מוגרה, אני מקווה שגם ברשויות המקומיות תופעה זו תיעלם". 


הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה י"ד תמוז תשע"ח
קרונות הכרמלית החדשה בדרך לחיפה כ' סיון תשע"ח
לקראת תרגיל: ספינות מלחמה של נאט"ו הגיעו לחיפה י"א סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. אשריכם אשריכם המקדשים את שם שמים ברבים
26/01/2016
שומו שמים
פלג המשכילים של דורינו הולכים נגד החזון איש ז"ל, נגד הבריסקע רב ז"ל, נגד הרב שך ז"ל, הולכים נגד הרב אלישיב ז"ל, הולכים נגד מרן הצדיק הרב ר' שמואל אורבאך שליט"א, הם נגד כולם, נראה שהם גם נגד הקב"ה ר"ל. אשריכם אשריכם ירושלמים המקדשים את שם שמים ברבים באש ובמים העומדים על המשמר... אוי אוי אני באמת מקנא בכם ובגן עדן שלכם. וגם לכם העריקים אשריכם אשריכם !!!!!!! אין אתם יודעים את גודל הנחת רוח שאתם עושים עכשיו בכלא 6 להקב"ה.אשריכם ירושלמים אשריכם שמקדשים שם שמים אשריכם הננו מקנא בכם גם פה וגם בגן עדן כל הציבור החרדי איתכם חזקו לעד, ונתחזקה. עלו והצליחו ד' איתכם מקדשי שם שמים ברבים. עברנו את האינקוויזיציה, ונצחנו עברנו את היטלר ונצחנו, גם בס"ד נעבור וננצח גם את המדינה הטמאה"
הגב לתגובה
2. יש במי ובמה לקנאה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27/01/2016
יש במה לקנאה
בתקווה שהדעה הבינה וההשכל יגיעו גם לאלו שעוצמים את העיניים!
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי