ו' ניסן תש"פ
שמירה ובריאות
יעקב עזרא ט"ז טבת תשע"ו    19:12 האדמו"ר מקאליב העניק מטבעות לשמירה לילדים חולים

המטבעות חולקו במחנה נופש שנערך על ידי ארגון 'לב מלכה' ל- 150 ילדים חולי סרטן. הרב אהרן לייב אברמן: "הצלחנו להשכיח מהילדים את המחלה הקשה איתה הם מתמודדים מידי יום ללא הפסקה".

ארגון 'לב מלכה', המטפל בילדים חולי סרטן ערך מחנה נופש במלון 'ניר עציון' בצפון. בהנהלת הארגון מספרים שמאה וחמישים ילדים חולים השתחררו מבתי החולים בהם הם מאושפזים למספר ימים של מחנה נופש שבהם ניסו להשכיח מהם את המחלה הנוראה על ידי טיולים, אטרקציות ועוד.

מספר ימים קודם למחנה נכנס יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן למעונו של כ"ק האדמו"ר מקאליב שליט"א בכדי לקבל את ברכתו לקראת המחנה. 

כ"ק האדמו"ר בירך והעניק מטבעות לסגולה לשמירה, אותם ביקש שיעניקו להילדים החולים במהלך המחנה. "אנו נמצאים בחודש טבת- חודש שהתרחש נסים לעם ישראל- חג החנוכה", הסביר האדמו"ר בעת שספר את המעות אותם ביקש לחלק לילדים החולים. "נותר רק להתפלל כי בעזרת השם, נראה ישועות ונתגבר על כל הצרות והחולי של עם ישראל ", איחל ובירך כ"ק האדמו"ר מקאליב שליט"א.

יש לציין, כי בישיבת צוות שנערכה בהנהלת הארגון, כחלק מהיערכות למחנה הנופש, הוחלט לרכז את מירב המאמצים להגיע אל מספר רב של ילדים חולים הנמצאים בבתי החולים שבפריפריה, הן בצפון והן בדרום ולהזמינם למחנה הנופש המיוחד. "חשוב לדאוג מאוד לילדים המאושפזים בבתי החולים בפריפריה שלא זוכים כל יום להזמנות לימי כיף ומחנות נופש על ידי הארגונים המטפלים בילדים חולים", ציינו בהנהלת הארגון.

"ימים של חוויה והנאה עמוסים בפעילויות ותוכניות, אורגנו בלב חם", ציינו הורי הילדים אשר ביקשו להודות להנהלת ארגון 'לב מלכה' ולמתנדבים. "ימי המחנה עברו על הילדים בהנאה במרחבי הקמפוס המפואר של מלון 'ניר עציון' עם משטחי דשא ופינות מנוחה מרהיבות, עובדי המלון עמלו על הכנת ארוחות מזינות ומגוונות בהתאם לצרכים הרפואיים של כל ילד וילד, ובהפקת שלל אירועים מיוחדים".

את ימי המחנה ליוו כרגיל המתנדבים המנוסים והמסורים של ארגון "לב מלכה" אשר באמתחתם הפתעות משמחות לכל שעה משעות היום. בליווי 5 אמבולנסים של הארגון המצוידים כנדרש, כאשר בהם כ-10 ילדים נכים בכיסאות גלגלים אשר לא יכלו להצטרף לאוטובוסים מסיבת מוגבלותם, אך בארגון לא ויתרו על הצטרפותם לטיול ומצאו את הדרך לשתפם.

המחנה ננעל בדבריו של יו"ר הארגון הרב אהרן אברמן: "מרגש היה לראות את הילדים החולים אשר על פניהם חיוך של שמחה ומביעים את הנאתם הגלויה משעות החוויה המשעשעות והמיוחדות, מחזות אשר בני משפחתם והצוות הרפואי לא נתקלים בהם מידי יום, הצלחנו להשכיח מהילדים את המחלה הקשה איתה הם מתמודדים מידי יום ללא הפסקה ".


זייף מטבעות וכשנעצר אמר לשוטרים: חיכיתי לכם שנתיים י"ז טבת תשע"ח
בנק ישראל יפעל להקל על פריטת מטבעות של גופי צדקה כ"ה אייר תשע"ו
צפו: מטבעות מלפני 1600 שנה התגלו בעומק הים ח' אייר תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות