ט' חשון תשפ"א
ברוך דיין האמת
יעקב עזרא ד' טבת תשע"ו    11:58 הילד אליהו רפאל טראב ז"ל נפטר סמוך ליום הולדתו העשירי

רפאל אליהו נולד להוריו ב'זאת חנוכה' לפני עשר שנים. הלוויה יצאה בשעות הצהרים מביתו בשכונת רמות ד' בירושלים. רפאל אליהו היה מבקש כל פעם אני רוצה להתברך אצל גדולי ישראל .

הילד אליהו רפאל טראב ז"ל נסתלק לגני מרומים הבוקר- נר שביעי של חנוכה לאחר ייסורים קשים ומרים ממחלת הסרטן, כשהוא בן 10. רפאל אליהו נולד להוריו ב'זאת חנוכה' לפני עשר שנים. הלוויה יצאה בשעות הצהרים מביתו בשכונת רמות ד' בירושלים.

משפחת טראב הכניסה לפני כשנה ספר תורה לרפואתו השלמה, לרגל סיום כתיבת ספר התורה, הגיע הילד אליהו רפאל לבתי מרנן ורבנן גדולי ישראל מכל החוגים והעדות על מנת לזכות אותם לכתוב אות בספר תורה. מצבו הבריאותי של אליהו רפאל חווה עליות ומרודות רבות במהלך השנים האחרונות. מעשה מרגש התרחש לפני כשנה במעונו של מרן הגר"ח קניבסקי. הילד אליהו רפאל הגיע יחד עם אביו ויו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן.

הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה' פנה למרן הגר"ח קניבסקי וסיפר כי לפני מעלה משנה הגענו להרב בכדי לבקש את ברכתו לרפואת הילד אליהו, ומרן השיב בשעתו, "רפואה שלמה בקרוב', ואכן לתדהמת הרופאים המחלה הנוראה שרבים חללים הפילה - חלפה לה כלעומת שבא, והילד היקר אליהו שב לחייו הרגילים כמו חבריו.

באחרונה למרבה הצער שבה המחלה לילד וכעת נזקק לעבור טיפולים קשים מאוד בבתי חולים אשר מתישים אותו וגורמים לו לסבל נוראי. "אנחנו רוצים שהרב יברך שוב את הילד" התחנן הרב אברמן כשדמעות זולגות מעיניו.

מרן הגר"ח קניבסקי שמע את הפרטים ולפתע הרים את ידו והוציא את פאותיו של הילד אליהו מאחורי אוזניו והניח מקדימה. הנהגת מרן הרב קניבסקי ריגשה מאוד את הילד ובני משפחתו

"הילד היקר רפאל אליהו היה מבקש ממני כל פעם אני רוצה להתברך מעוד גדולי ישראל בכדי שיהיה בריא", משחזר יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמןכבקולו נשמע צער רב, "תמיד רפאל אליהו היה חוזר מהביקורים האלו לבתי החולים או לביתו עם כוחות מחודשים להתמודד עם המחלה הנוראה. בזמן שאני ומשפחתו ביקשו מהרבניים ברכה לרפואתו. הוא לא חשב על עצמו, תמיד ביקש ברכה להצלחת שאר בני המשפחה. הוא כל כך התרגש מהספר תורה שהוכנס לרפואתו וכעת יהיה לעילוי נשמתו. כיהודים מאמינים בני מאמינים, אנו בטוחים כי כל התפילות והברכות לא ישבו ריקם".


מארגני חידון הלכה למעשה הגיעו לבתי גדו"י א' תמוז תשע"ח
גדולי ישראל יוצאים לברכת האילנות - גלריה מתעדכנת ג' ניסן תשע"ח
ראש כולל 'דעת שלמה' הגר''מ גדז ביקר אצל גדולי ישראל י' טבת תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות