ט' חשון תשפ"א
חיים של אור
חזקי גולדברג ג' טבת תשע"ו    22:52 גדולי הזמר שימחו את החולים בחנוכה בארגון 'חיים לילד'

המוני חולי CF ובני משפחותיהם עלצו ושמחו במסיבת חנוכה מפוארת של "חיים לילד". יו"ר חיים לילד הרב ראובן סקלר: שמח שהצלחנו להדליק את הלבבות של החולים באש השמחה.

מסיבת חנוכה מרגשת התקיימה במהלך ימות החנוכה לעשרות חולי סיסטיק פיברוזיס ובני משפחותיהם. השמחה נערכה ברוב פאר והדר בגג של אולמי נאות ירושלים המפוארים בבני ברק בידי ארגון 'חיים לילד' המלווה ופועל בכל ימות השנה בחולי מחלות הריאה.

אל אולמי נאות ירושלים המפוארים עלו ובאו עשרות החולים ובני משפחותיהם, שם התכבדו בכיבוד עשיר ומגוון ונהנו ממסיבת חנוכה שמחה וססגונית.

את האירוע כיבדו בהשתתפותם ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט וסגניו מנחם מנדל אייזנברג, מנחם שפירא, אליהו דדון , אברהם רובנשטיין מ"מ ראש עיריית בני ברקויוסף צימט עוזר לראש העיר.

ראש העיר חנוך זייברט בירך בדבריו את ראשי ארגון 'חיים לילד' על החסד הגדול שעושים עם האנשים. "יש לי הזכות להשתתף באירוע ולהיות שותף לשמחת החג של החולים.ברכתי שאור ימי החנוכה ימשיך ללוות את כולם לאורך כל ימות השנה". אמר.

על בימת התזמורת פיזזו מיטב אמני הזמר תחת תזמורתו של אריק דביר ובהם גדול זמרי הרגש מוטי שטיינמץ וכן הזמרים שלמה כהן, יוסי ברגר ומקהלת מלכות וכן בני לאופר.

בפני ציבור המשתתפים הופיעה להקת המשמחים של יענקי צוקר ושמעון אלבז אשר שימחו את הקהל לכבודה של מצווה.

דברי ברכה נשא יו"ר 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר שאמר בדבריו: "מי כמונו יודע ומבין כמה אתגרים וקשיים ניצבים בפניכם, ואתם בסייעתא דשמיא, מתמודדים עם הכול, ומצליחים להגיע לכאן הערב ולהעלות חיוך על פניכם.

"בשבילנו זוהי גם הדלקת נרות החנוכה. אנחנו מצליחים להתגבש ולהתאחד כאן כולם, ולהדליק את הלבבות באש החנוכה, ומקווים ומייחלים שכל אחד מכם יזכה לראות את הניסים הפרטיים,כמו שהיה את הנס הגדול בימי החנוכה.

אנחנו מקווים ששמחת החנוכה והאור יישארו אתכם ואתנו לאורך כל ימות השנה, ואנחנו בעז"ה נמשיך לעמוד לצדכם ולפעול על מנת שתוכלו להמשיך את האור הלאה".

עיניים רבות דמעו עת שהחולים יצאו בריקודים לקול צלילי הזמר, והשמחה פרצה את הגבולות.

בארגון 'חיים לילד' ציינו לשבח את הגורמים שסייעו להצלחת המסיבה ובהם איש החסד חונא דייטש, בעלי אולם נאות ירושלים שמואל קיסטר וכן ציון כהן, מאפיית הצבי, חברת שניידרס ואבי מילר שתרם את הדיסקים לחלוקת שי לילדים.


ביתר עילית: ר"ע רובינשטיין קיים מפגש הוקרה לארגון 'חיים לילד' כ"ז חשון תשע"ח
שגריר שווייץ: אעשה הכול לסייע לכם בפעילות 'חיים לילד' כ"ד תמוז תשע"ז
סגר"ע ב"ב מנחם שפירא נרתם לסייע למחנה 'חיים לילד' בשוויץ י"ז אב תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. אירוע עלוב בלי חולים
16/12/2015
יוסי

הגב לתגובה
2. ארגון שלא עושה כלום למען החולים
16/12/2015
שריתי
הארגון הזה דואג לעצמו הוא לא עושה כלום למען חולים
הגב לתגובה
3. הנתונים האמיתיים על הארגון הזה !
18/12/2015
מירי
אחותי הייתה גננת בשנים הקודמות המחנה קיץ של הארגון הזה, היא סיפרה שהייתה בטוחה שנוסעת להתנדב לחולים , וכשהייתה במקום נדהמה לגלות , שרוב המשתתפים הם מקושרים וחברים ומס' מועט של חולים, שמאפשרים להם להשתתף והכל כדי להצדיק את המחנה. נוסעים עשרות אנשי צוות קרוב למאה ומצטרפים אליהם פחות מ20 חולים!!! ולגבי מס' החולים בארץ יש כ650 חולים. והנתונים מדברים בעד עצמם!!!
הגב לתגובה
4. הסיפור האמיתי מאחורי האירוע
18/12/2015
ללי
מה קרה שפתאום הם התחילו לעשות אירועים ? בקמפ שלהם בשוויץ הבן אדם מתנהג לא כראוי צועק , מבזה לעיני כל , והנה השנה הוא רב שם עם כמה הורים צעק עליהם לעיני כל אשה מבוגרת ממנו בכתה ואותו זה לא מעניין , וכן רב עם כמה מתנדבים וכו' הם החליטו לא לוותר ונפגשו עם כמה מהעשירים הגדולים והם עובדים להקים ארגון חדש כבר יש להםספונסר כמו"כ הם נפגשו עם כמה בעלי השפעה בשוויץ והם מאוד מאוד תומכים בהם ועוזרים להם רבות , שנודע השמועה לחיים לילד הם התחילו להילחץ כי אוטוטו החולים בורחים להם ואז הם התחילו לעשות אירועים רק שהחולים לא בדיוק משפים איתם פעולה . תשאלו כל חולה סי .אף או כל מי שמכיר את הארגון הזה מקרוב ותשמעו דברים יותר חמורים
הגב לתגובה
5. תגובה לכתוב הלא מדוייק
25/12/2015
אחת הנוסעות למחנה
קראתי את הנכתב תגובה שטיחית רדודה ולא מדוייקת!!! ראובן ומזל עושים רבות למען החולים. אני יכולה להעיד מהמקום שאני מגיעה לשוויץ שראובן ומזל עושים רבות למען החולים הקבוצות מתחלקות לשניים בהוראת הרופאים ולכן כל שנה מספר שונה של הנוסעים. ישר כח על כל הפעיליות במהלך השנה מעבר למחנה קיץ אני מברכת אותכם על העשייה הברוכה ותמשיכו לעשות חייל חבל שאנשים מנסים להתקיל ולהכפיש לחינם .
הגב לתגובה
6. תגובה לנכתב
25/12/2015
אורטל
שלום וברכה!!! מתוך הכרות מעמיקה עם עמותת חיים לילד למציאות אין קשר לכתוב נכתב בצורה שטיחית רדודה ילדותית וחסרת כל מציאות. הרב ראובן סקלר והגברת מזל קורייאט פועלים רבות למען החולים מענה פתוח 24 שעות פעיליות במשך כל השנה מעבר למחנה קייץ. ישר כח לעשייה הברוכה. דברים חסרי שחר נכתבו אין כל קשר למציאות ברור שמשהו מנסה להתקיל לשים רגל חבל מאוד שאלה פני הדברים להכפיש אנשים שעושים ותורמים למען החולים ואני כאמא לילדה חולה מעידה ששום דבר מהנכתב אינו נכון ואינו מדוייק.
הגב לתגובה
7. תגובה לכתוב הלא מדוייק
25/12/2015
אורטל
שלום וברכה!! ברצוני להביע דעה לנכתב אמירות שטחיות רדודות חסרות בסיס אין קשר בין מה שנכתב למציאות ניסוח של רמת כתיבהנמוכה תואם לכתיבה של ילד בגיל 3 כאחת שקשורה לעמותה כאמא לילדה חולה. אני יכולה להעיד שראובן ומזל תורמים רבות למען רווחתם של הילדים בכל הנידרש ימים כלילות. עשיה ברוכה מאוד ,פעליות במהלך כל השנה מעבר למחנה קייץ בשוויץ. אין לי צל של ספק שמנקודת מבטי יש בהחלט נסיון להתקיל ולהכפיש . עמותה מדהימה מתן מענה 24 שעות סביב השעון בושה לכותבים שמוצאים דברים מהכשרם.
הגב לתגובה
8. בטעות נשלח 3 פעמים
26/12/2015
אורטל
נשלח בטעות 3 פעמים
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות