ו' ניסן תש"פ
צילום: קובי חריטן
שלא נצטרך
שלום בר ששת ו' כסלו תשע"ו    16:45 "תרמתי אמבולנס לזק"א כי הציבור החרדי שותף בשוויון בנטל"

כך אמר התורם בעת השקת אמבולנס של זק"א בפתח תקוה. האמבולנס נבנה בצורה ייחודית שיתן מענה למצבי תרחיש שונים. בבניית האמבולנס והאבזור הושקעו שנות ניסיון ופעילות שטח של זק"א.

בטקס מרשים ומרגש הושק אמבולנס זק"א חדש לטובת תושבי העיר פתח תקווה. תרומת 'מבטח שמיר' בבעלות איש החסד והמעש מר מאיר שמיר.

בטקס השתתפו: ראש העיר מר איציק ברוורמן, מ"מ מפכ"ל המשטרה ניצב בנצי סאו, ח"כ נאווה בוקר יו"ר ועדת המשנה לשירותי הצלה, התורמים מאיר ועדינה שמיר, ממ"ר שרון תנ"צ יעקב שבתאי, רב משטרת ישראל הרב משה גפני, ק' מתנדבים למגזר החרדי במשטרת ישראל רפ"ק גרשון וינגורט, יו"ר ארגון זק"א יהודה משי זהב, חברי מועצת העיר פ"ת, אח"מים, מפקדי ומתנדבי זק"א.

האמבולנס נבנה בצורה ייחודית שיתן מענה למצבי תרחיש שונים: הן להגיש סיוע מציל חיים, הן בטיפול בכבוד המת וגם כרכב חפ"ק במבצעים של איתור נעדרים.

בבניית האמבולנס והאבזור הושקעו שנות ניסיון ופעילות שטח של זק"א אשר הכתיבו את הצרכים והציודים הכלולים בו. על מלאכת האפיון עד לפרטים הקטנים פיקד ישראל גודלבסקי מפקד זק"א שרון אשר לא חסך מזמנו ומנסיונו הרב עד להבאת המוצר המוגמר.

בדברי ברכתו בטקס ביקש מ"מ מפכ"ל המשטרה ניצב בנצי סאו להודות ולהצדיע לארגון זק"א ולמתנדביו על תרומתם הייחודית בתעצומות נפש עילאית למען עם ישראל בכבוד המת, ובדגש על הצלת חיי אדם ואיתור נעדרים.

ח"כ נאווה בוקר ריגשה את ציבור המשתתפים כאשר סיפרה על עבודת הקודש של זק"א באסון הכרמל בו נהרג בעלה תנ"צ ליאור בוקר ז"ל. 'אנו עומדים ומשתאים כל פעם מחדש לראות את מתנדבי זק"א מתעסקים בעבודת קודש בנורא מכל'.

מר מאיר שמיר התורם בחר לציין את הסיבה בגללה תרמה החברה את האמבולנס לזק"א וזאת לאור העובדה שמתנדבי זק"א מסמלים את ההשתתפות בנטל של הציבורהחרדי ויש לעודדם על כך באמצעות סיוע וכלים לשיפור תרומתם לקהילה.

ראש העיר איציק ברוורמן ציין בדבריו כי הוא גאה בכל פעם מחדש לברך ולהיות לעזר למתנדבי הארגון אשר את פעולותיו הוא מכיר מקרוב בין היתר בשל היות סגנו אורי אלבוסו מתנדב וותיק בארגון זק"א.

יו"ר זק"א יהודה משי זהב אמר: 'נדירים הם טכסי ההשקה בהם ציבור המשתתפים מייחלים שיהיה מושבת ולא תהיה עבודה'. הודה בשם מתנדבי זק"א לתורמים מר מאיר ועדינה שמיר על תרומת האמבולנס ובעיקר על החברות האמיתית והעידוד לארגון זק"א.

ישראל גודלבסקי מפקד זק"א פתח תקווה ומרחב שרון מציין בסיפוק את העובדה כי פתח תקווה זכתה לקבל את האמבולנס המושקע ביותר בארגון, המכיל ציוד מקצועי רב שיאפשר סביבת עבודה מקצועית למתנדבים.


איחוד הצלה ואיחוד האמבולנסים חברו ויפנו חולים כ' סיון תשע"ח
לב מלכה: אמבולנס חדש הצטרף למערך הסיוע לחולים כ"ח שבט תשע"ח
אמבולנס חדש של זק"א הושק לצוות ת"א 410 י' אלול תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. למה מרצ'דס?????
18/11/2015
11
זה מגרמני' הארורה!!!!!!!!!!!!
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות