כ"ד תשרי תש"פ
צילום: פורטל בר מצוה
רגעים לנצח
מנחם פליישמן ל' תשרי תשע"ו    17:46 צילום בר מצווה בכותל

צילום בר מצווה בכותל ינציח את הרגעים המרגשים ויאפשר לכם להתרגש מחדש, גם ימים רבים לאחר שהחגיגות יסתיימו. רק צלמים שהתמקצעו בתחום, המכירים את כל הפינות והמקומות הייחודים בכותל ויודעים לקלוט בעדשת המלצה את הרגעים והאנשים הנכונים, יוכלו לצלם עבורכם את האירוע המרגש.

צילום בר מצווה בכותל – המדריך המלא

המחיר עבור צילום בר מצווה בכותל נקבע לפי הפרמטרים הבאים: מספר הצלמים, מספר המצלמות, מספר שעות הצילום ותוספות מיוחדות כמו אלבום מעוצב, צילומי מגנטים ועוד. המחירים אינם קבועים, הם שונים מצלם לצלם, בעיקר בשל הוותק והמוניטין.

רגעים שאסור לפספס – לפני הצילומים יש להדריך את הצלם ולהדגיש את הרגעים הייחודים שאותם אתם רוצים להנציח בתמונות כמו למשל, הקראת הדרשה, העלייה לתורה, ריקודים, תהלוכה עם להקת מתופפים ברחבת הכותל ועוד כדאי לצלם כל תמונה מספר פעמים כדי שאפשר יהיה לבחור את התמונה הטובה מבין כל התמונות. חשוב להכיר לצלם את האנשים "החשובים" באירוע, את ההורים, את האחים והאחיות, את הסבא והסבתא ואת כל מי שחשוב לכם להנציח בתמונות של היום המרגש.

בקשו מהצלם לצלם גם תמונות ספונטאניות. רק תמונות שצולמו באופן ספונטאני יצליחו להעביר ולהנציח את ההתרגשות ואת האווירה באירוע.

אם אתם רוצים לעשות תמונות משפחתיות, כדאי לבצע זאת בתחילת האירוע כאשר אתם נכנסים לרחבת הכותל המערבי. בתחילת האירוע כשאתם עדיין מלאי אנרגיות, נראים טוב ורעננים התמונות ינציחו אתכם בדרך הטובה והיפה ביותר.

לפני שאתם בוחרים צלם חפשו עליו המלצות. אתם יכולים לבקש המלצות מחברים או מידידים או להיעזר במנועי החיפוש ברשת או בפורטל בר מצווה.

לפני שאתם חותמים על הסכם עם הצלם חשוב להקפיד על הדברים הבאים: בקשו לראות עבודות קודמות כדי להתרשם מאיכות העבודה ומסגנון הצילומים. כתבו עם הצלם הסכם מפורט שבו ייכתב מהו המחיר עבור הצילומים ומה כולל התשלום, סכמו כי אתם תחליטו אילו תמונות ייכנסו לאלבום המעוצב ואילו צילומים יכללו בסרט הווידיאו הקצר. קבעו דד ליין למועד הסופי שבו יהיה הצלם חייב להגיש לכם את צילומי הווידיאו ואת אלבום התמונות.

חפשו המלצות בפורטל בר מצווה. פורטל בר מצווה הוא אינדקס המאגד את כל נותני השירותים הקשורים להפקת בר מצווה בכותל. בפורטל תוכלו למצוא רשימה של צלמים מומלצים, רבנים ומדריכים לבר מצווה, מסעדות, טיפים והמלצות. חיפוש נותני השירותים בפורטל יחסוך לכם זמן יקר ויבטיח כי תמצאו את בעלי המקצוע הטובים מכולם.בר מצוה משותפת ל-10 ילדים נערכה בקרית הילד בירושלים כ' שבט תשע"ח
שמחת הבר מצוה לנכד האדמו"ר מלעלוב קארלין זצ"ל ו' אלול תשע"ז
שמחת הבר מצוה לבנו של האמן הנודע ר' יואל וקסברגר ב' אלול תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה