כ' אב תש"פ
למען החולים
שלום בר ששת כ"ו אלול תשע"ה    14:20 ח"כ נגוסה: אפעל לקידום זכויות חולי הדיאליזה

ביום הכיף שנערך ע"י ארגון "תקווה ומרפא", התאגדו מעל 60 נהגי ג'יפים בהתנדבות תחת עמותת "הופעת טבע" וערכו לילדים חולי דיאליזה טיול ג'יפים.

ילדים חולי דיאליזה רבים ובני משפחותיהם התקבצו ליום כיף עם מגוון פעילויות שהכינו עבורם ארגון 'תקווה ומרפא' ביער בן שמן. בין כל הילדים שהגיעו עומד קשר עמוק וחזק במשך כל השנה.

הילדים כולם חווים חוויה זהה וכואבת מהרגע שבו הם נדרשים להשתלת כליה ומאותו רגע בכל יום הם במחלקות הדיאליזה בבתי החולים. שגרת חייהם הוא מאבק של כל רגע בשעות היממה, משמירה מדוקדקת על משקל הגוף ועד רדיפה של ממש מכל חשש בתפקוד הכליות.

'תקווה ומרפא' פועלת במשך כל השנה כולה, בצורה סדירה ומסייעת לילדים החולים בהסעות, בשיעורי העשרה, בפעילויות מגוונות, מסיבות וכדו' - ובעיקר בנתינת אור של תקווה ובהבאת המון שמחה ואמונה לכל הילדים. בפעילות הקיץ שנערכה, יצאו כל הילדים לטיול ג'יפים מהנה סביב הרי ירושלים.

את גיוס רכבי הג'יפים לקחה על עצמה עמותת 'הופעת טבע' בניהולו של הראל רצון והביאה לטיול מעל 60 נהגי ג'יפים שנרתמו למשימה בהתנדבות והסיעו את הילדים בהנאה מושלמת כל הטיול.

יו"ר וועדת העלייה הקליטה והתפוצות, חבר הכנסת, אברהם נגוסה שהגיע אל המסיבה שנערכה לילדים בסיום מסע הג'יפים, הביע את התפעלותו הרבה מהפעילות החשובה של הארגון וחילק תעודות הוקרה לכל הנהגים המתנדבים שהקדישו רבות מהונם ומזמנם היקר בכדי לקיים יום כיף לילדים. בדבריו אמר ח"כ נגוסה "מרגיש אני כאן שגריר של כנסת ישראל לבוא ולתמוך בכם ולתת את מלוא החום והאהבה לילדים ומתנדבי הארגון".

ח"כ נגוסה אף הבטיח כי בתוקף חברותו בוועדת העבודה הרווחה והבריאות הוא יפעל לקידום זכויותיהם של חולי הדיאליזה בישראל "על המדינה לראות עין בעין כמו 'ארגון תקווה ומרפא' את הקושי הרב שחווים הילדים הללו, ולתת את הכי הרבה שאפשר בשביל לגרום להם להתמודד עם המחלה בדרך קלה ועם המון תקווה".

"אתם, אתם" קרא אל הילדים בהתרגשות ח"כ נגוסה "האנשים הגדולים והחזקים, בוודאי שעלינו לתת כתף ולעזור לכם". בסיום האירוע העניקו ראשי הארגון לח"כ נגוסה תעודת הוקרה ייחודית בה הם מברכים אותו על החלטתו לדאוג ולפעול למען כל הילדים חולי הדיאלזיה.


ד"ר רוני צבר: ניתן לקבל את השירות הרפואי באשפוז ביתי י"ד סיון תשע"ח
מתנדבי 'לב מלכה' יחלקו בבתי החולים מאות ערכות לחג השבועות א' סיון תשע"ח
ברוך דיין אמת: הנגיד ואיש החסד הרב משה רייך ז"ל י"ז אייר תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות