כ"ג אב תש"פ
חנוכת הבית
יעקב עזרא י"ט אלול תשע"ה    14:08 האדמו"ר מביאלא בני ברק ישבות בביתר עילית

תכונה רבה בקרב חסידי ביאלא ב"ב בביתר עילית לרגל בואו של האדמו"ר בפעם הראשונה והנדירה לשבות בקרב חסידיו בביתר עילית בשבת זו פר' כי תבוא שבת סליחות.

חסידות ביאלא ב"ב חוגגת בשבת זו את פתיחתו של שטיבל נוסף של החסידות בנוסף לשטיבלך בירושלים ובבני ברק, בית הכנסת החדש שנבנה ברח' הרב שך בגבעה B בביתר נבנה כהעתק מושלם לבית המדרש המרכזי של החסידות בבני ברק, בית הכנסת שנבנה ע"י האדמו"ר הקודם בעל הלהבת דוד מביאלא ב"ב זצוקלל"ה, שעל שמו ולזכרו נבנה בית המדרש החדש.

בבית המדרש החדש נבנה היכל תפילה מרכזי ולידו חדרי תפילה שישמשו כשטיבלך פעילים לתושבי האזור המשוועים כבר זמן רב לבניית בית מדרש שחסר באזור חדש זה, כשבקרוב מתכננים במוסדות ביאלא לבנות אגף נוסף שישמש כמקווה למתפללי בית הכנסת.

חגיגות חנוכת בית המדרש החלו כבר ביום רביעי השבוע כשלהיכל בית המדרש התכנסו עשרות אברכי החסידות מכל רחבי הארץ המאוגדים בארגון "תלמודו בידו" של החסידות, במסגרת ארגון תלמודו בידו לומדים כל אברכי החסידות מדי יום עמוד יומי בגמ' לפי תקנתו של האדמו"ר שליט"א כשביום רביעי זה התכנסו כל האברכים הלומדים מדי יום ביומו את העמוד הקבוע למעמד סיום מסכת בראשות של האדמו"ר שליט"א.

היום (יום חמישי) יחל האדמו"ר שליט"א את יומו בתפילת שחרית בהיכל ישיבת ביאלא "משנת שמעון ברח' האדמו"ר מלובאויטש בביתר כשלאחר התפילה ישא האדמו"ר שיחה לתלמידי הישיבה, ולאחר מכן יערוך שולחן לחיים בהשתתפות תלמידי הישיבה וראשיה.
לקראת שבת צפויים להגיע המוני אורחים מכל רחבי הארץ הבאים לשבות שבת מרוממת זו בצל האדמו"ר שליט"א, כשאוהל מיוחד נבנה לשלחנו הטהור של האדמו"ר בליל שבת בו צפויים להשתתף מאות מבני העיר ביתר בראשות רבני העיר ופרנסיה.

במוצאי שבת יגיעו חסידי ביאלא ב"ב בהסעות מאורגנות הלוך וחזור מכל ריכוזי חסידות ביאלא ב"ב לתפילת סליחות היסטורית בבית המדרש החדש כשלפני התיבה יעבור האדמו"ר שליט"א.
בהנהלת החסידות מציינים לשבח את פעילותו ועזרתו הרבה של ראש העיר ביתר וצוות עוזריו שהקדישו מזמנם ומרצם לטובת בנין בית גדול זה כשקרדיט מיוחד נזקף לסגן ראש העיר ר' מנדי שוורץ שעזר ודחף עדי הגיעו לברך על המוגמר.


האדמו"ר מביאלה התפעל מהמדע והטכנולוגיה ע"פ ההלכה כ"ב אייר תשע"ו
סיכום חנוכה מרגש של ילדי "זה לזה" אצל גדולי ישראל י"ג טבת תשע"ה
האדמו"ר מביאלה - ארה"ב הגיע לביקור בביתר עילית י"ז אב תשע"ג
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. אלפי חסידים יש לביאלה ב"ב!!!!!!!!!!
03/09/2015
יהודי
יש לו מאות אלפי משפחות. הוא אדמו"ר עצום גדול וענק!!!!!!! קבלו מישקלוץ מס' 2 אדמור מביאלה ב"ב!!!!!!!!!!! מחיאות כפיים ליחצנו"ת המוצלחת!
הגב לתגובה
2. כתוב עשרות אברכי החסידות לא אלפי
03/09/2015
שיצאו לך העינים
הכתבה הגיונית ומאוזנת לחלוטין. לא אומר שמדובר באדמו"ר בעל הצלחה כבירה במאות משפחות ההולכות לנרו, אך בהחלט נראה לאחרונה שהחסידות מתייצבת על הרגליים, לאחר המכה שקבלו בפטירתו של האדמו"ר זצ"ל, שאין חולק על עבודתו המיוחדת שנודעה לשם ותהילה בהתלהבותה המיוחדת.
הגב לתגובה
3. מסכן ומתוסכל אחד
06/09/2015
העינים לך שיצאו
אפילו לא עשרות אברכים הכל שטויות ואוויר... כולה בלון מנופח!!!!
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
רוסיה: הצלחה רבה לסמינר "יחד" לצעירים יהודים צבי גלברד - רוסיה
שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל צבי גלברד - רוסיה
נכד הגר"ח קנייבסקי התארס עם נכדת הגרמ"ה הירש ירוחם שמואלביץ
ישי מספר: למה מרן חתם רק לשוחטים מאתיופיה ירוחם שמואלביץ
צפו: מהומות בבית העלמין בצפת על רקע שיפוץ במקום ירוחם שמואלביץ
למדור חרדים