ט' חשון תשפ"א
יחליפו כוח
חיים ברקוביץ י"א אב תשע"ה    16:45 עשרות חולי CF המריאו לנופש בריאותי בשוויץ

קדמו לטיסת החולים הכנות לוגיסטיות נרחבות והטסת ציוד. אל על ו'חיים לילד' מקיימים שת"פ באמצעותו ניתן לתרום נקודות הנוסע המתמיד לטובת פעילות 'חיים לילד'. במחנה מקווים להעניק לחולים חוויה עילאית.

לאחר הכנות מדוקדקות שנמשכו חודשים ארוכים יצא מחנה הנופש הבריאותי של 'חיים לילד' לדרכו. השבוע המריאו חולי סיסטיק פיברוזיס על המטוס שיוביל אותם יחד עם המדריכים המתנדבים, הרופאים והפיזיותרפיסטים של הארגון לשוויץ, שם יתארחו במשך שלושה שבועות במחנה קיץ בריאותי שישלב בין ההנאה לבין סיוע של ממש לבריאותם של החולים.

עוד לפני יציאת מחנה הנופש לדרכו, נערכו הכנות לוגיסטיות רבות על ידי מתנדבי 'חיים לילד'. במסגרת ההכנות הוטסו טונות מזון ומוצרי יסוד הנדרשים לשהות המחנה בשוויץ כמו גם ציוד רפואי הכרחי.

עם הגעתם של הילדים לנתב"ג המתינו להם רבה של אל על הרב יוחנן חיות שבירכם בחום, וליווה את המשלחת בכל הסידורים הביורוקרטים כידיד נאמן של הארגון.

ב'חיים לילד' מזכירים את שיתוף הפעולה בין הארגון לבין חברת אל על באמצעותו יכולים הטסים באל על לתרום את נקודות הנוסע המתמיד לטובת הפעילות החשובה אותה עושים ב'חיים לילד' לתועלת חולי מחלות הריאה.

מחנה הקיץ הבריאותי של 'חיים לילד' נערך תחת השגחה רפואית מלאה, ובמהלך המחנה נמשך הטיפול הרפואי בחולים בידי צוות הרופאים והפיזיותרפיסטים שנלווה למחנה באמצעות 'חיים לילד'. אוויר פסגות הרי שווייץ, הוא האולטימטיבי עבור חולי ריאה. במלון "פוסט הוטל" שבעיירה פרפן, כבר התארח בעבר מחנה "חיים לילד ולאור המשוב החיובי, הוחלט בארגון לשוב ולקיים את המחנה במלון זה.

האוויר באזור העיירה פרפן הוא צח, חריף וצלול. הנופים ומסלולי הטיולים, משובבי לב, והחולים משלבים בין הנאה לבין המשך הטיפול הרפואי.

יו"ר 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר מסביר: "מחנה הנופש הבריאותי מעניק לחולי ה-CF  שבוע של התרעננות ו"אוויר לנשימה" פשוטו כמשמעו.  אנו מודים לחברת אל על על השירות המסור אותו אנו מקבלים ומזכירים כי לאור שיתוף הפעולה בין החברה לבין הארגון יכולים כל הטסים לתרום מנקודות הנוסע המתמיד לטובת המשך הפעילות לרווחתם ובריאותם של חולי מחלות הריאה".


במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש ו' תמוז תשע"ח
נופשים: כינר-גליל' מציע חווית חופשה משודרגת כ"ז סיון תשע"ח
הצעות אטרקטיביות במלון קינג דיוויד בפראג י"ז סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות