ט' חשון תשפ"א
הערכה לליצמן
חזקי גולדברג ז' אב תשע"ה    12:56 נשיא המדינה ביקר את ליצמן במשרד הבריאות

נשיא המדינה מר ראובן ריבלין ערך ביקור בלשכת סגן שר הבריאות ח"כ יעקב ליצמן. הנשיא שיבח את פעילות המשרד ואת תרומתם הגדולה של עובדיו לקידום מערכת הבריאות ולטובת ציבור החולים.

נשיא המדינה מר ראובן ריבלין ערך ביקור בלשכת סגן שר הבריאות ח"כ יעקב ליצמן. הנשיא נועד עם סגן השר וקיים ישיבה עם הנהלת משרד הבריאות, בראשות מנכ"ל המשרד משה בר סימן טוב. הנשיא שיבח את פעילות המשרד ואת תרומתם הגדולה של עובדיו לקידום מערכת הבריאות ולטובת ציבור החולים.

בדבריו התייחס נשיא המדינה למשבר הפוקד את המרכז הרפואי הדסה וציין: "במרכז הדסה, יש רופאים יהודים וערבים, חולים יהודים וערבים, אחיות יהודיות וערביות, אנשי משק ותחזוקה יהודים וערבים, כולם יושבים יחד, כולם דואגים למצוקות ולרפואת החולים, כל אחד באמונתו. הגאווה שלנו צריכה להיות על כך שאנו בהגדרה לא רוצים הבדל בין חולה לחולה.

הגיע זמן שלהדסה ימונה מנכ"ל שיפתור את הבעיות, המנהליות והתקציביות.  כולנו יודעים את החשיבות של המקום הזה, כבית חולים שתרם רבות לרפואה בארץ ובעולם וידוע במרכז האוניברסיטאי המפורסם שבו. זו משימה חשובה ביותר ואני מקווה שמינוי יאושר  בהקדם ולא נבזבז ימים נוספים ומיותרים".

הנשיא הוסיף: "באתי לכאן מתוך הערכה רבה לשר ולפועלכם הנהלת המשרד והעובדים היקרים. מדינת ישראל מעריכה את הסגל המקצועי של משרד הבריאות. אני רוצה להודות לכם בשם העם בישראל , אתם עושים עבודה לא פשוטה ומאוד מוערכת".

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן: "תודה רבה שבאת לחזק אותנו, אדוני הנשיא. אנו פועלים יחדיו לאורך השנים וחברנו יחדיו במשימות חברתיות ולאומיות. מערכת הבריאות שלנו צריכה חיזוק ותקציבים. צריך לחזק את מערכת הבריאות הציבורית בישראל. בעניין הדסה – אני הבאתי את פרופ רוטשטיין, ואני פועל למינויו בקרוב. ואני אומר לך אדוני הנשיא, אם הדסה תיפול חלילה - זו לא תהיה אותה ירושלים. אי אפשר את ירושלים ללא הדסה חזקה.

אם לא יזדרזו עד סוף השנה לאשר את פרופ רוטשטיין המצב יחמיר. דבר נוסף שאנו מתמקדים בו הוא צמצום פערים במערכת הבריאות, אין סיבה בעולם שהפערים בין המרכז לפריפריה ימשיכו להתרחב. אנחנו מחויבים לשינוי המצב הזה ולהביא לשוויוניות ולצדק חברתי במערכת הבריאות בישראל".


אולמרט פנה בבקשה לנשיא למחוק את הקלון שיש לו כ"ד ניסן תשע"ח
הנשיא הגיע לים המלח וראה 'בולען' מקרוב י"ט כסלו תשע"ח
הנשיא החליט לדחות את בקשת החנינה של אזריה א' כסלו תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות