ט' חשון תשפ"א
צילום: .pikiwiki.org.il
מודעות גבוהה
תוכן שיווקי י"ד תמוז תשע"ה    17:10 זכיין חדש ללוחות מודעות בשכונות החרדיות בי-ם

ירושלים מקדמת בברכה את 'פרסום גיל', הזכיין החדש של לוחות המודעות בשכונות החרדיות בעיר.

מודעות הרחוב, המדיה המרכזית וחשובה במגזר החרדי, זוכה לשדרוג בירושלים
זכיין חדש להדבקה והסרת מודעות מעל גבי לוחות מודעות עירוניים בי-ם: משרד הפרסום והמדיה 'פרסום גיל', מהגדולים במגזר החרדי, שלו נסיון רב שנים בהפעלת זכיון להדבקת מודעות רחוב בערים שונות ביניהן מודיעין עילית, ביתר עילית, פתח תקוה, נצרת ועוד זכה גם במכרז להדבקה והסרת מודעות מלוחות עירוניים  בירושלים.

כידוע, אין כיום חברה המכבדת את עצמה היוצאת בקמפיין במגזר החרדי שפוסחת על המדיה של מודעות רחוב. ממחקר שביצע מכון "שילוב" עולה, כי רמת החשיפה למודעות רחוב בקרב המגזר החרדי גבוהה ביותר מכ-40% משיעור החשיפה לעיתונות, הן זו היומית והן זו השבועית. למרות שמדיה זו מטבעה מיועדת לאלה שזמנם בידם, העוברים והשבים ברחובה של עיר שיכולים להרשות לעצמם להקדיש מספר דקות לקריאת המודעות, הרי שגם אלו הממהרים לעבודתם וללימודם, ימצאו בה עניין, אם לא בימי השבוע, הרי שבשבתות וחגים.

מדיה מנצחת
למודעות רחוב יתרונות רבים ביחס לערוצי פרסום אחרים. הראשון שבהם - גודל ועוצמת המסר. העובדה ששטח הפרסום גדול מאפשר להבליט מסרים ולהעצימן. יתרון נוסף נעוץ בכך שזו מדיה בלתי מפולגת שמאפשרת הגעה לכל קהלי היעד במנעד רחב במיוחד. אין לשכוח שמדובר בקהל שבוי שנמצא ברחוב ונחשף למסר יותר מפעם אחת. להבדיל מערוצי פרסום אחרים, הפרסום אינו מוגבל לפרק זמן מסוים, כמו ברדיו או לקהל יעד מסוים כמו בעיתון. את המודעה בעיתון או במקומון יראו האנשים פעם אחת או פעמיים. אך את המודעה ברחוב יראו שוב ושוב, ואם לא בלוח מודעות זה, הרי שבלוח מודעות אחר ואם לא עכשיו, אז אולי מחר וכן הלאה.

מדיה מסובכת

אבל כאמור, יש גם אתגרים לא מעטים בזירה של הדבקת מודעות. בערים בהן אין זכיינות על הדבקת המודעות ובתקופה בה עומס הפרסום רב, כגון בערבי חג, המודעות יכולות להיות מכוסות תוך פחות משעתיים לאחר הדבקתן. מה שאומר שכספו של המפרסם נזרק לפח. לא פעם, ההדבקות מלוות בתגרות ועימותים בין מדביקים פיראטיים שונים. למרבה הצער, קשה מאוד לעקוב אחר החשיפה האמיתית של מודעות הרחוב. קשה לאמת את כמות המודעות שהודבקו, את איכות ההדבקה ואת האטרקטיביות של מקומות ההדבקה. את הבעיה הזו ניתן לפתור אך ורק בעבודה מול מדביקים גדולים ואמינים שיש להם המלצות והם פועלים בשיתוף פעולה עם הרשויות ומטעמם.
אין ספק, הגוף המועדף להדבקת מודעות הינו חברה מסודרת שלה משרד, מחסן, מזכירות וכל הדרוש להתנהלות תקנית, המדביקה בתפוצה ארצית ומקצועית. ישנן מספר מועט מאוד של חברות כאלה שאותן ניתן למנות על אצבעות כף יד אחת. חלק זעום מחברות אלו מפעילות מפקחים שעוקבים אחרי עובדי ההדבקה. החברה המובילה באותו מועדון מצומצם של הפצה והדבקת מודעות ברחוב החרדי, היא פרסום גיל.

מדביק מנצח

היתרון הגדול בקיומו של זכיין אמין ומבוסס, כדוגמת פרסום גיל, בשוק לוחות המודעות, נעוץ ביכולתו של המפרסם לדעת כי המודעה בה השקיע הון רב, אכן הודבקה וכי היא תיוותר על לוח המודעות לפרק הזמן שהובטח לו. במקרה שההדבקה מתבצעת ללא פיקוח, במקרה הטוב ישנם לוחות המיועדים לכך ובמקרה הפחות טוב כל שטח אנכי מתאים למטרה: תחנות אוטובוס, ארונות חשמל ובזק, גדרות בנייה וכדומה. במקומות אלו איש הישר בעיניו יעשה, ולכן אין כל ביטחון באורך חייה של המודעה ולעיתים קרובות הלקוח מקבל דוח בגין הדבקה בלתי חוקית.

לפרסום גיל, בבעלות  דוד גלפרין, מוניטין רב , מאז הקמת המשרד לפני למעלה מ- 15 שנה, ונחשב לאחד מהמובילים, אם לא המוביל בין כולם, בתחום הדבקת מודעות רחוב והפצת מדיה כללית בקנה מידה ארצי. מרבית החברות הגדולות במשק, המפרסמות בציבור החרדי, משתמשים בשירותים המעולים והידועים של פרסום גיל. תושביה עיר ירושלים מקדמים בברכה את הזכיין החדש שעשוי לעשות סדר באחת המדיות החשובות והמורכבות ביותר בפרסום החרדי.


אלעד מצטרפת לערים שהסדירו את תחום מודעות הרחוב ל' סיון תשע"ח
גיל גרופ מציגה: אתר אינטרנט חדש ומעניין י"ז טבת תשע"ח
חנוכת המשרדים החדשים של פרסום גיל כ"א סיון תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. פרסום גיל
01/04/2016
משה
הזכיין בירושלים הוא דוד עזראילי ואיציק כהן מש"ס נתן לא את זה כי ש"ס הוא חיביים לדודי כרוב ל50000ש"ח ודודי חא יכל לקחת את הזכיינות אז הוא מכר לכם את זה
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות אשר הלפרין
מאגר המידע של "כל זכות" - לשירות יעיל ונגיש מערכת אתר לדעת
מסתבר: הקפדה על רווחת הפרות – מונעת חשש מטרפות ירוחם שמואלביץ
ואלו התירוצים שנשמעו בבני ברק למס הכנסה אשר הלפרין
מדריך: איך בוחרים מוביל למעבר דירה? תוכן שיווקי
למדור כלכלה