י"ג כסלו תשפ"א
הכל בגלל נעל
ישראל הלוי ז' תמוז תשע"ה    23:34 נעל ספורט גרמה לחסימת צומת ראשי בבני ברק

מה גרם לחסימת צומת מרכזי בבני ברק? צוותי תאגיד המים והביוב "מי ברק" נדהמו לגלות השבוע כי נעל ספורט היא זו שגרמה לסתימת צינור ביוב, ולחסימת צומת ראשי בבני ברק ולפקקי תנועה גדולים

במוצאי שבת האחרונה הוזעקו צוותי תאגיד המים והביוב 'מי ברק' לצומת הרחובות עזרא פינת נחמיה בבני ברק לאחר שדווח על פריצת ביוב. הצוותים החלו בשלב ראשון לפתוח את הסתימה בהתאם לנוהל הקיים. במהלך הלילה הסתבר  כי לא מדובר בסתימה פשוטה אלא בשבר של קו ביוב העובר מתחת לצינור ניקוז ראשי. במשך מספר שעות זרמו השופכין במתחם הצומת הסואנת והשוקקת הסמוכה לאולמות השמחה.

עם אור ראשון של יום ראשון נערכה בשטח הערכת מצב עם מהנדס התאגיד מר עמוס קלצ'בסקי ומנהל התפעול מר ניר גורי בגיבויו של המנכ"ל דוד צלניק והגיעו למסקנה כי מדובר בקו ביוב שבור במרכז הצומת ויש צורך להחליפו באופן מיידי. בסיום הערכת מצב הגיעו למתחם כלים כבדים הכוללים טרקטור, מחפרון, משאבה גדולה לסילוק הביוב ועוד.

בשל חומרת המצב היה צורך לפתוח את הכביש בצומת על מנת לחפור ולגלות את הצינור השבור. כשהצוותים פתחו את הכביש התברר כי הצינור התקול עובר מתחת לתשתיות קווי ניקוז, חשמל ומים וכו' פעילות הדורשת דיוק רב בשל מיקומו המסובך של הצינור. לאחר מאמצים של הצוותים בחצות הלילה הצליחו להתגבר על התקלה והשגרה  חזרה לצומת. יצוין, כי במשך כל שעות העבודה היה פיקוח צמוד של התאגיד ותיאום מלא עם גורמי העירייה והמשטרה.

עולה ברור, כי הסתימה נגרמה שוב כתוצאה מהשלכת מגבונים למערכות הביוב והפעם בנוסף.... הופתעו עובדי התאגיד לגלות כי גם נעל ספורט גדולה גרמה לסתימה משמעותית.

מנכ"ל התאגיד דוד צלניק אמר: "יכולת התגובה המהירה של התאגיד הן באיתור מדויק של התקלה והן באיגום וריכוז משאבים למתן מענה - מנעו הימשכות פרץ הביוב בצומת סואנת וחסכו סבל רב לתושבים במיוחד בתקופת עונת החתונות. כאן המקום להודות לכל הצוותים הרבים שפעלו מרגע היוודע על התקלה ועד לסיומה במקצועיות, במהירות  ובתיאום עם העירייה והמשטרה. לקראת ימי הקיץ אנו שבים ומבקשים מתושבי העיר שלא להשליך מגבונים למערכת הביוב העירונית וגם לא נעל ספורט".

צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? י"ג תמוז תשע"ח
ואלו התירוצים שנשמעו בבני ברק למס הכנסה ו' תמוז תשע"ח
צפי לפקקים ועומסי תנועה כבדים היום בבני ברק כ"ז סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי