ט"ו אדר תשפ"א
שבת היא מלזעוק
ישראל הלוי ז' תמוז תשע"ה    22:09 מכבי השיקה מרפאת שבת חדשה בהדר גנים

מרפאת שבת חדשה נפתחה השבוע על ידי מכבי שירותי בריאות בשכונת הדר גנים בפתח תקוה. השירות יינתן על ידי רופא וחובש נכרים.

מרפאת שבת וחג חדשה החלה לפעול במרכז הרפואי בהדר גנים שבפתח תקוה. במרפאת השבת יינתנו שירותים ע"י רופא ופרמדיק/חובש נכרים. מרפאת השבת פועלת החל משעה לפני כניסת השבת או החג ועד 4 שעות לאחר מכן ולמחרת מהשעה10:00 בבוקר עד 14:00 בצהריים. השרות ניתנת לחברי מכבי, והוא פטור מתשלום. ההסכם לפתיחת מרפאת השבת החדשה נחתם הודות לפעילותה הנמרצת של ראש המחוז הגב' מירי מזרחי ראובני, הפועלת ללא ליאות לרווחת חברי מכבי בכל המחוז.

מכבי מאז ומתמיד ידעה לתת מענה ולהתאים את שירותיה לחבריה שומרי תורה ומצוות. המרפאה החדשה מצטרפת לפריסת השרות של מכבי בשבתות וחגים ברחבי הארץ. מאות חברי מכבי בכל רחבי הארץ נהנים מידי שבת וחג משירות רפואי מקצועי ואיכותי על ידי צוותי רפואה שאינם יהודים במרפאות השבת שבהסכם בכל רחבי הארץ. למכבי הסכם עם מרפאות שבת ברוב הריכוזיים החרדיים במגזר שמכבי מובילה בערים אלו כגון: בבני ברק, ירושלים, אלעד, מודיעין עילית, בית שמש, אשדוד, ערד, כרמיאל, קרית גת, ועכשיו גם בהדר גנים.

ראש המחוז, ד"ר מירי מזרחי -ראובני, מציינת כי "פתיחת מרפאת השבת בהדר גנים היא נדבך נוסף בהרחבת הפעילות במרכז הרפואי בהדר גנים הכוללת הוספת רופאי משפחה, רופא עור ושעות הקבלה מותאמות לצרכי חברי מכבי החרדים. בנוסף, בקרוב יוקם מרכז רפואי נוסף במתחם 'נחלים' הסמוך לשכונה כאשר סוגיית פריסת השירותים העתידית בין המרכזים הרפואיים השונים, נשקלת באופן שיוכלו לשרת את האוכלוסייה החרדית באופן המיטבי והמותאם ביותר".

יצויין כי לאחרונה מונה מר ברק מורנו למנהל המרכז הרפואי בהדר גנים. מר ברק מורנו נחשב לאחד המנהלים הצעירים והמבטיחים של מכבי שירותי בריאות – ומינויו לתפקיד זה מעיד על הצלחתו הרבה בחיבור מכבי לקהילה ולתושבים. מר מורנו הביא עמו רוח צעירה ורעננה המותאמת למגזר החרדי. בתפקידו זה רכש אמון והערכה רבה הן מצד רבני העיר, עסקני העיר ותושבי העיר – והן מצד הנהלת מכבי.

ר' משה שלזינגר, מנהל השיווק של מכבי למגזר החרדי ואחראי מתאמי קשרי הקהילה הארצי, מציין כי כ"חלק מתפיסת השירות של מכבי, לעבות את השירותים לטובת חברי מכבי הרבים הפזורים בערים שונות בכל רחבי הארץ. כך בימי שבת וחג מעניקה מכבי לאלו שיזדקקו לשירות רפואי את האפשריות להימנע מחילול שבת וחג ולתת להם מענה רפואי ומקצועי זמין למקום בו הם נמצאים".

למכבי שירותי בריאות במרחב פתח תקווה קשר הדוק עם רבני השכונה והיא פועלת בשיתוף פעולה מלא עמם ועם תושבי השכונה. למרכז הרפואי 'הדר גנים' בשכונה נוספה לאחרונה גם רפואת עור, מלבד רופאים מומחים בתחום רפואת ילדים, משפחה, נשים, עיניים, אף אוזן גרון, נוירולוגיה ושירותי אחיות, מעבדה ודיאטנית. שעות הקבלה במרפאת העור הותאמו במיוחד עבור הציבור החרדי ונקבעו לימי שישי בבוקר.

מכבי שירותי בריאות בפתח תקווה פועלת בשיתוף פעולה עם היחידה לחינוך חרדי בעירייה במגוון פעילויות. למכבי גם הסכם עם מכון 'פסגות', כאשר חבריה זכאים לשירותי המכון להתפתחות הילד ובימים אלו מתגבש הסכם לשיתוף פעולה עם המכון גם בתחום התרפיה.

המרכז הרפואי החדש והגדול של 'מכבי' נפתח בבני ברק י"ד כסלו תשע"ו
מכבי מרחיבה את שעות הפעילות באלעד ז' תמוז תשע"ה
פרופ' נחמן אש מעמיק את הקשר עם המגזר החרדי ז' אייר תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות