כ"א אדר תשפ"א
טיפול מונע
יעקב עזרא ד' תמוז תשע"ה    19:04 חדש ב'ברזילי': טיפול אפקטיבי למניעת התמכרות לתרופות

במרכז הרפואי ברזילי מוצע טיפול אפקטיבי ומהיר בידי מומחה בעל שם עולמי לגמילה מתרופות ממכרות. לאחר אשפוז של יממה וחצי משוחרר המטופל לאחר שנגמל מתרופות מחומרים אופיאטיים.

המרכז הרפואי ברזילי מציע טיפול מקצועי לסובלים מהתמכרויות לתרופות מחומרים אופיאטיים, כאשר באשפוז של יום וחצי זוכים החולים להיגמל מהחומרים המצויים בתרופות רבות.


נוירו-רגולציה מואצת הינו טיפול אפקטיבי בהתמכרות לאופיאטים. העיקרון שמאחורי הטיפול הוא זירוז הופעת תסמיני הגמילה במטופל כאשר הוא שרוי תחת הרדמה מלאה ובכך הוא עובר את תהליך הגמילה תוך שעות ספורות ללא כל סבל. הטיפול מייתר את כל הסבל הכרוך בתסמונת הגמילה אשר עובר המטופל בשיטות הסטנדרטיות ומבטל את הכמיהה לחומרים אופיאטים והשפעתם.


האופיאטים (מלשון אופיום) הם חומרים הפועלים על מערכת העצבים ולהם השפעה ממכרת. קיימים חומרים אופיאטים טבעיים המופקים מפרג השינה: האופיום, כגון מורפין (מורפיום) וקודאין, אפיאטים סינתטיים דוגמת המתאדון. חומרים אופיאטים קיימים גם במשככי כאבים שונים אשר נמצאים בשימוש יומיומי דוגמת פרקודן, פרקוסט, אוקסיקונטין, אקמול פורטה ועוד.


מנה היחידה, ד"ר אנדרה וייסמן, הוא מומחה עולמי בנידון, מפתח שיטת הטיפול ב-ANR טיפל בעשור האחרון באלפי מטופלים בארץ ובחו"ל והדריך צוותים רפואיים במדינות שונות כמו ארה"ב, אוסטרליה, איטליה, אינדונזיה, הודו ועוד.


היחידה ממוקמת בין כותלי המחלקה הפנימית ד'. מדובר ביחידה נפרדת לחלוטין המצוידת במכשירי הרדמה וניטור מהמתקדמים מסוגם, אליה מתקבל המטופל בבוקר, עובר סדרת בדיקות ובדיקת רופא מרדים ולאחר מכן מתחיל תהליך הגמילה בהרדמה כללית.


בראש הצוות עומד ד"ר וייסמן בעצמו ובראש צוות המרדימים עומד ד"ר בוקסנבוים פבלו, מנהל אשפוז יום כירורגי בבית החולים. אחות טיפול נמרץ גב' נגה הרשנזון, שמלווה את דר' וייסמן זה 13 שנה.


הטיפול מתבצע באותה יחידה ובתום ההרדמה וההתאוששות נשאר המטופל ביחידה עד ליום המחרת תחת השגחה צמודה של אחות, 24 שעות, עד שהוא משתחרר לביתו.


בתקופה הקצרה מאז נפתחה היחידה, הספיק ד"ר וייסמן לטפל במספר רב של מטופלים. התגובות של המטופלים מפליאות והצוות נרגש עוד יותר מהתוצאות, ומספר המטופלים הולך ועולה.


רבני ירושלים להנהלת הדסה: למה לטפל בערים אחרות? כ"א אדר תשע"ח
אפילוגי'ק: כל טיפולי העור במקום אחד ט"ו שבט תשע"ח
טקס השקת שירותי 'טיפול נמרץ' נערך ע"י איחוד הצלה בבני ברק ו' אלול תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות