ו' ניסן תש"פ
ונשמרתם
יעקב עזרא כ"א סיון תשע"ה    10:44 קריאה: יוצאים לחו"ל? רק עם ביטוח רפואי

בעקבות ריבוי מקרי החרום בהם הוצרכו הטסות רפואיות לישראל, ארגון 'לב מלכה' יוצא בקריאה לציבור הטסים לחו"ל- תרכשו ביטוח רפואי. יו"ר ארגון 'לב מלכה': עדיף לשלם סכום זעום ולמנוע עוגמת נפש גדולה העלולה להסתכם בעשרות אלפי דולרים.

עשרות בקשות התקבלו בחודשים האחרונים בהנהלת ארגון 'לב מלכה' לסייע בהטסות רפואיות של ישראלים השוהים במדינות שונות בעולם ונזקקו לאשפוז דחוף בארץ.


בהנהלת הארגון מספרים, כי לרוב מדובר בישראלים אשר נסעו לעשות עסקים במדינות שונות בדרום אמריקה או אפריקה, ונזקקו לפתע לפינוי לבית החולים לאחר שחשו ברע- התקפי לב/ סיבוכים רפואיים, והתאשפזו בבתי חולים במדינות המוגדרות כמדינת העולם השלישי אשר הרפואה אינה מפותחת בהם כלל.


באותם המקרים פונים בני משפחותיהם של החולים להנהלת הארגון בכדי שיפעלו להטיסם לארץ, אך מכאן העניינים מסתבכים, לאור העובדה שלחלק גדול מהאנשים אין ביטוח רפואי לאחר שהעדיפו לחסוך את כמה השקלים של הוצאותהביטוח הרפואי.


המשמעות היא, מסבירים בהנהלת הארגון, שכל המבצע הרפואי להטסתם עלול להסתכם בעשרות אלפי דולרים, מלבד כל הבירוקרטיה המסתעפת - ארגון טיסה כזו הוא מבצע לוגיסטי מורכב, בו למרבה הצער כבר מתורגלים מתנדבי 'לב מלכה'. תוך שעות ספורות עליהם לדאוג לפרמאדיק עם כל הציוד הדרוש, ומוניטור המשדר את פעילות הלב בכל רגע נתון שילווה את החולה בטיסה.


בנוסף לדאוג לכך שחברת התעופה תצייד את המטוס בחמצן הדרוש לחולה למשך כל זמן הטיסה, והפעולה המורכבת ביותר היא סידור כל האישורים הרפואיים ותיאום בין הרופאים בארץ ובחו"ל, כולל אישורי כניסה של החולה והצוות המלווה עם האמבולנס עד לכבש המטוס.


בעקבות המקרים הרבים שהתרחשו, ארגון 'לב מלכה' יוצא בקריאה לציבור הטסים לחו"ל - תרכשו ביטוח רפואי. "עלות הביטוחהרפואי מסתכמת בעשרות שקלים בודדים" מציין הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה' ומוסיף, "עדיף לשלם את הסכום הזעום ולמנוע עוגמת נפש גדולה העלולה להסתכם בעשרות אלפי דולרים במידה שחס ושלום אדם יזדקק לטיפול רפואי במקום שהותו בנכר או בהטסה רפואית ". 


נוסעים לאומן או לכל יעד בחו"ל? קראו את הכתבה הזו י"ז אלול תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות