כ"א חשון תש"פ
וךאכב
אבי אפלבוים ח' סיון תשע"ה    16:45 ראש עיריית טירה הגיע לומר תודה לארגון יד שרה

קידוש שם שמים ביד שרה: ראש עיריית טירה מאמון עבד אלחי, הגיע ונתן תעודה להרב אורי לופוליאנסקי. "באתי לומר לכם תודה" . לדבריו, "אין היום משפחה בטירה שלא מכירה את יד שרה ואת השירות הטוב שהיא נותנת".

"אין היום משפחה בטירה שלא מכירה את יד שרה ואת השירות הטוב שהיא נותנת. אני עובר בן הבתים ואני רואה את הציוד הרפואי. אנשים בכל הגילים נעזרים בכם. באתי לכאן לומר תודה. העירייה, ואני באופן אישי, נרתמים לטובת יד שרה. נדאג שהיא תעבור למבנה גדול יותר ותפתח את השירותים לטובת תושבי האזור כולו". כך אמר מאמון עבד אלחי, ראש עיריית טירה שביקר ביד שרה.

ראש העירייה, נלווה בהנהלת העירייה, נפגש עם נשיא ומייסד יד שרה הרב אורי לופוליאנסקי, המנכ"ל משה כהן ומנהלי אגפים. לביקור נלווה מחמוד חג'ג', המנהל את הסניף בהתנדבות.
 
הרב אורי לופוליאנסקי, הודה לראש העיר על התמיכה והירתמות ליד שרה. "במגזר הערבי יש יחס מיוחד להורים קשישים. בניגוד לחברה המערבית, אתם עושים את כל מה שאפשר על מנת שההורים הקשישים ימשיכו לחיות בבית, עם המשפחה וכחלק מהקהילה. לכן יש חשיבות מיוחדת בפיתוח הפעילות של יד שרה בטירה", הוא אמר לראש העיר.
 
ראש העיר ביקר במרכז התצוגה והייעוץ שם הוצגו לו מאות מכשירים ואביזרים המקלים על התפקוד בבית, במוקד המצוקה אליו מחוברים 20,000 מנויים מכל רחבי הארץ המזעיקים עזרה בכל שעות היממה, בשיקומון - מרכז השיקום של יד שרה וכמובן במרכז השאלת הציוד הרפואי.
 
ראש העיר הופתע והתפעל מהשירותים הרבים של יד שרה והוסיף תקוה כי את חלקם ניתן יהיה לפתוח לאחר המעבר למבנה גדול יותר. "התרגשתי מהאמונה של האנשים המפעילים את יד שרה. כולי אמונה שעזרת הא-ל הנחתה אתכם לפעילות חשובה זו למען האוכלוסיה שזקוקה לכם. אלו-הים ילווה אתכם ויצליח דרככם".  עבד אל חי הודה במיוחד למחמוד חג'ג', מנהל הסניף, על פעילותו הרבה בהפעלת הסניף. "אין בקשה שלי מיד שרה שלא נענית", אמר חג'ג'.
 
בסיום הביקור העניק ראש העיר לר' אורי לופוליאנסקי תעודת הוקרה מיוחדת. "תעודת הוקרה על פועלך, יוזמתך ותרומתך למען האנשים המתמודדים עם קשיים תפקודיים, ללא הבדל בין גזע, דת ומין. שא ברכה בכל עמלך", נכתב בתעודה.  
 
יצויין כי סניף יד שרה בטירה נפתח לפני 15 שנים והוא משרת אוכלוסיה של כ-120,000 בכל האזור. ליד שרה חמישה סניפים במגזר הלא יהודי. אלפי מתנדבי יד שרה סייעו בשנה האחרונה לכחצי מיליון איש.
   


ספר תורה לזכותו של לופוליאנסקי הוכנס ביישוב מיצד י"ד שבט תשע"ו
ליצמן: "נפעל להעמקת שיתוף הפעולה עם יד שרה" כ"ו תמוז תשע"ה
גזר הדין מזכיר: אסור להכניס את לופוליאנסקי לכלא ח' סיון תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. כל הכבוד!(ל"ת)
26/05/2015
חגי

הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות