ט' חשון תשפ"א
פרופ' נחמן אש בניחום אבלים בבית מרן הגר"ש וואזנר זצ"ל
מעמיקים את הקשר
ישראל הלוי ז' אייר תשע"ה    16:07 פרופ' נחמן אש מעמיק את הקשר עם המגזר החרדי

בביקורי ניחום אבלים שערך בבתיהם של מרנן הגר"ש וואזנר זצ"ל והגר"ח גריינמן זצ"ל הדגיש ראש חטיבת הבריאות של מכבי את ההשקעה הרבה של מכבי בקידום בריאות בקהילה החרדית

ראש חטיבת הבריאות במכבי שירותי בריאות פרופ' נחמן אש, ערך ביקורי ניחום אבלים בבתיהם של מרן הגר"ש וואזנר זצ"ל והגר"ח גריינימן זצ"ל. בביקורים אלו עדכן פרופ' אש את בני משפחותיהם של מרנן זצ"ל בפעילויות הרבה של מכבי ביוזמות קידום בריאות בקהילה החרדית, לצד הרחבה ופיתוח מתמיד של כלל השירותים הרפואיים. בני משפחות גדולי ישראל זצ"ל ציינו כי גם הם הסתייעו במכבי שירותי בריאות והודו לפרופ' אש על הירתמותם למען המבוטחים.

הביקורים התקיימו במסגרת העמקת הקשר של פרופ' אש עם המגזר החרדי, הרבנים ומובילי הדעה בקהילה- כהמשך לפגישות שקיים בחודשים האחרונים עם גורמים רבים במגזר החרדי ובהם סגן מנהל בית החולים מעיני הישועה ד"ר מנחם ברייער, פעילויות קידום הבריאות בקהילה שמקדמת מכבי בריכוזים החרדיים ועוד.

פרופ' נחמן אש מונה לפני כשנה לתפקידו כראש חטיבת הבריאות של מכבי, לאחר שקודם לכן כיהן כראש מחוז השרון במכבי, במסגרתו נחשף לפעילות המרכזים הרפואיים באזורים החרדיים בשכונת גני הדר בפתח תקווה ובקריית צאנז בנתניה. במהלך תקופה זו ובייחוד בשנה האחרונה כראש חטיבת הבריאות מקיים פרופ' אש קשר מפגשים קבועים עם מנהיגי הציבור החרדי ועסקנים רפואיים, במטרה להביא לשירות הרפואי המרבי לכלל המבוטחים.

ד"ר נחמן אש הוא מומחה לרפואה פנימית, בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, בעל תואר שני בניהול מערכות בריאות מטעם MIT ואוניברסיטת הרווארד, תואר שני במדעי המדינה מטעם אוניברסיטת חיפה ובוגר המכללה לביטחון לאומי. בעבר אף היה ראש המינהל למחשוב ומידע במשרד הבריאות, וקודם לכן שימש כקצין רפואה ראשי.

"רפואת הקהילה היא בעלת חשיבות עצומה עבור המטופלים ואני מכיר את מכבי כארגון רפואי איכותי ששם את השירות הניתן למבוטחיו בראש סדר העדיפויות", אומר פרופ' נחמן אש. "המשפחה החרדית בלע"ר היא ברוכת ילדים, וככזו הוא זקוקה למענה רפואי לכל בני המשפחה – וחשוב מכל שנעניק את השירות הזה ליד הבית ובאווירה חרדית. אנו פועלים כל העת על מנת להרחיב את מגוון שירותי הרפואה בסניפים החרדים ומתאימים את שעות הפעילות לצורכי המבוטחים".


המרכז הרפואי החדש והגדול של 'מכבי' נפתח בבני ברק י"ד כסלו תשע"ו
מכבי מרחיבה את שעות הפעילות באלעד ז' תמוז תשע"ה
מכבי השיקה מרפאת שבת חדשה בהדר גנים ז' תמוז תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות