י"ג חשון תש"פ
מנהלי הדסה בביקור אצל הגר"ד כהן:
יעקב עזרא י"ט אדר תשע"ה    18:46 "רק בהדסה - ארוחות שבת עשירות לאורחים"

חבר מועצת גדולי התורה וראש ישיבת חברון הגר"ד כהן שליט"א לבכירי המרכז הרפואי 'הדסה': סייעתא דשמיא גדולה מלווה אתכם בכל מלאכת הקודש. הנהלת המרכז הרפואי סקרו את המהפכה הגדולה שנעשתה בבית החולים לטובת הציבור החרדי- דתי.

בכירי המרכז הרפואי 'הדסה' הגיעו למעונו של חבר מועצת גדולי התורה וראש ישיבת 'חברון' הגאון רבי דוד כהן שליט"א בכדי לקבל את ברכתו למהפכה הגדולה שנעשתה בבית החולים והפיכתו כקשוב יותר לכל צורכי הציבור החרדי והדתי. בין היתר הגיעו: רב המרכז הרפואי הרב משה קליין שליט"א, מנהל בית החולים 'הדסה עין כרם' פרופ' יורם וייס וסגן מנהל בית החולים ד"ר אשר שלמון.


במהלך ביקורם סקרו האורחים את המפכה הגדולה שבוצעה בשנה האחרונה בהכוונתו של רב בית החולים הרב משה קליין. כיום בתי החולים 'הדסה' עין כרם והר הצופים, הינם בתי החולים היחידים בירושלים שבהם ניתנים סעודות שבת עשירות ומכובדות לכל אותם אורחים המגיעים לשהות לצד יקיריהם המאושפזים בבית החולים ואף ניתן לקבל את ערכת סעודות השבת לאכילה בחדרים. כמו כן, דואגים לסידור מקומות לינה לכל המלווים המגיעים עם החולים ומעוניינים בכך. יש לציין, כי בשבת מוצב שומר נכרי בכניסה למחלקת ילדות, הילודים וחדרי הלידה.


גם בתחום הכשרות בית החולים ביצע שינוי גדול, וכיום כל האוכל המוגש בבית החולים בישול לחומרא כשיטת מרן הבית יוסף. בכל המטבחים ישנם משגיחים יר"ש הנמצאים מפתיחת המטבח בשעות הבוקר המוקדמות ועד לסגירתו. כשרות רוב המוצרים הניתנים היא של בד"ץ 'העדה החרדית'. במחלקת יולדות כל המוצרים בד"ץ' העדה החרדית'. גם בענייני שמיטה, בית החולים נוהג בהבאת יבול נכרי בכשרות בד"ץ 'העדה החרדית' או בד"ץ מהדרין שבראשות הרב אפרתי. בחג הפסח כל המטבחים בבית החולים יעבדו לפי החומרא של ללא קטניות.


חבר מועצת גדולי התורה וראש ישיבת חברון הגאון רבי דוד כהן שליט"א הביע התפלאות גדולה לנוכח המהפכה הגדולה שנעשתה בבית החולים והפיכתו לבית חולים שכל אדם ירא שמים יכול לשהות בו מבלי לחשוש לבעיות בשבת, כשרות וכו'.לאחר מכן, איחל הרב סייעתא דשמייא גדולה לכל הרופאים ואנשי הצוות העמלים במהלך כל ימות השנה במלאכת הקודש.


בכירי המרכז הרפואי הודו לחבר מועצת גדולי התורה וראש ישיבת חברון על העמידה האיתנה למען בית החולים המעניקה להם את הכוחות להמשיך להעניק שירות רפואי ומקצועי תוך כדי הקפדה יתרה על כל כללי הלכה והקדושה.


תלמידי ת"ת 'הדר יוסף' מעלי נבחנו אצל הגרש"א שטרן י"א תמוז תשע"ח
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים ה' תמוז תשע"ח
ר"ע בית שמש אבוטבול סייר במטה הארצי של מד"א כ"ז סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות