י"ג תמוז תש"פ
ירוחם שמואלביץ ז' טבת תשע"ה    15:57 אלפי מתנות חולקו לילדים חולים ע"י ארגון 'חיינו'

בפרוייקט מיוחד שקיבל את השם 'חג מדליק', חולקו אלפי מתנות לילדים חולים., וזאת במסגרת כינוסי חנוכה שערך ארגון 'חיינו'. מתנדב ב'חיינו': "לצערי השנה כמות הילדים גדלה בצורה דרמטית"

אלפי מתנות יקרות ערך נמסרו לילדים חולי סרטן בימי חג החנוכה, מסיבות חנוכה נערכו במוקדים שונים ובבתי החולים בכל רחבי הארץ בהם חולקו מתנות.

כמידי שנה לפרויקט 'חג מדליק' של ארגון 'חיינו' הגיעו אלפי משאלות, מבצע הגשמת המשאלות מאפשר לילדים חולי סרטן לבקש מתנה לחג האורים ולהעניק להם קרן של אור ושמחה בימים של טיפולים כימותרפיים ושעות של בדידות מבני גילם.

רכז הפרויקט מספר, אני מתנדב ב'חיינו' כבר כמה שנים, לצערי השנה כמות הילדים גדלה בצורה דרמטית, גייסנו את כלל המתנדבים לחלוקת המתנות בכל רחבי הארץ, מעולם לא ראיתי כל כך הרבה חיוכים בזמן כל כך מצומצם, הילדים ממתינים למתנות שלהם כבר חודשים, הדיון במחלקה הוא סביב הבקשות של הילדים, החיוך שלהם שווה הכל.

סביב איסוף המתנות לילדים החולים הצטברו סיפורים אנושים מרגשים של אנשים טובים בדרך, רון תשובה מנהל 'אולטרייד' מחשבים שמע על פרויקט 'חג מדליק' התרגש והחליט מיד לתרום עשרות מחשבים איכותיים לילדים החולים, נטלי ישראלי החליטה להקדיש את מסיבת יום ההולדת שלה שיזמו חבריה, למען הפרויקט וגייסה מעל 42 אופניים לילדים החולים, עובדי 'באג' סניף קניון 'שבעת הכוכבים' התגייסו ותרמו בכדי להגשים משאלה ועוד עשרות אנשים טובים בדרך שהחליטו מיוזמתם להפתיע את הילדים. 

נועה אימו של אייל מספרת בהתרגשות על הרגעים המרגשים של קבלת המשאלה, והגדירה את המתנדבים שהגיעו לביתם כמלאכים שבאו להאיר את החג.


הרב יעקב פינסקי מנכ"ל ארגון 'חיינו' סיכם את הפרויקט, ברצוני להביע את תודתי לרובי וג'ודי שונפלד, שמלווים את פרויקט 'חג מדליק' בשנים האחרונות ולכל מי שהיה שותף בהצלחת הפרויקט שסייעו לספק לכל ילד את המשאלה ולמתנדבי חיינו שעובדים שללא ההקרבה שלהם כל הפרויקט הזה לא היה יוצא לדרך. "חג החנוכה השנה נתן לכולנו את הכוח והתקווה, והדליק את המתג של האור בלבבות הילדים", אמר.

 

אלפי מתנות חולקו לילדים חולים ע"י ארגון 'חיינו' ז' טבת תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות