ג' ניסן תש"פ
אשר הלפרין י"ח כסלו תשע"ה    15:31 חברת "הרי זהב" זכתה במכרז לשיווק עשרות יחידות דיור בעמנואל

'הרי זהב' זכתה במכרז לבניית עשרות יח"ד נוספות בעמנואל. ראש מועצת עמנואל עזרא גרשי: "אנו מתכוונים להמשיך ולבנות בעמנואל". אתר הבנייה נמצא סמוך וקרוב לשכונה הוותיקה אתר רבקה ולמתחם "נופי עמנואל".

בימים האחרונים פרסם משרד השיכון את תוצאות המכרז לבניית 102 יחידות דיור בעמנואל, מתוצאות המכרז עולה כי במכרז עליו התמודדו מס' יזמים וקבוצות, זכתה חברת "בנייני בר אמנה" בקרקעות לבניית 52 יחידות דיור, כאשר חברת "הרי זהב"תטפל בשיווק והביצוע בפועל,  ב- 50 דירות נוספות זכתה עמותת רוכשים בראשות הרב א. כהן מעמנואל.


קרקעות אלו שווקו מתוך כוונה של משרד השיכון לשלב ידיים במהפכה שעוברת בימים אלו בעמנואל כאשר בימים אלו נבנים בעמנואל קרוב ל 400 יחידות דיור. בין היתר נבנית שכונת "נווה אור על ידי החברה הקבלנית המפורסמת ש.א.ג (ולול) בניה ופיתוח בע"מ בראשות היזם זאב (ולול) הורביץ אשר בונה מס' פרויקטים בהם פרויקט בן 440 דירות לציבור החרדי בתל ציון. מתחמים  נוספים נבנים בעמנואל  ע"י חברת "הרי זהב" חברה בעלת מוניטין רב בבנייה בהיקפים נרחבים, שכאמור זכתה במכרז לבניית 52 יחידות דיור, החברה בונה אתשכונת "הדר עמנואל", 162 דירות בתשעה בניינים הדירות בנות 3 – 4- ו5 חדרים נבנות בסטנדרטים גבוהים ועם אופציה זמינה להרחבה עד ל חמישה חדרים מרווחים, השכונה החדשה נבנית בסטנדרטים גבוהים על גבעה הנשקפת להרי אפרים וגובלת בטיילת עמנואל המפורסמת, ובמצפה יהושע בן נון, בנוסף מתכננת חברת "הרי זהב" בימים אלו  בנייתה של שכונה נוספת "הוד עמנואל", שתבנה בהמשך לשכונה הוותיקה  "יובל גד" מעל לגדותיו המוריקות של נחל קנה.


אתר הבנייה נמצא סמוך וקרוב לשכונה הוותיקה אתר רבקה ולמתחם "נופי עמנואל".  במתחם כולו מתוכננות בנייתם של 1100 יחידות דיור, 102 הדירות ששווקו בהצלחה הינם הסנונית הראשונה, כאשר כבר בשלב זה נמצאים בתכנון מתקדם 282 יחידות דיור נוספות יחד עם שטחי ציבור נרחבים ושטחים ירוקים.


עזרא גרשי ראש המועצה, ביקש להביע את תודתו לשר הבינוי מר אורי אריאל ולצוות הבכיר במשרדו ואמר "עד לפני שלש שנים, שיווק קרקעות בעמנואל היה נראה כמו חלום, כיום יחד עם הבניה הנרחבת זה נראה מהלך טבעי ופשוט, כיום זה יותר מלגיטימי לדרוש ממשרד הבינוי לשווק מתחמים נוספים ואנו מתכוונים להמשיך ולבנות בעמנואל".


תושבים בעמנואל עמם שוחחנו, ביקשו להביע את רחשי לבם ושמחתם על תנופת הבניה המתרחשת למול עיניהם, "אנו תפילה ותקווה שעמנואל תחזור ותגשים את הציפיות הרבות שתלו בה ועוד תוסיף כהנה וכהנה.


יצויין כי בימים אלו מתבצעות עבודות תשתית נרחבות להקמת אזור תעשיה שלישי בעמנואל, אזור התעשייה שישולב עם אזור מסחר יבנה על שטח של 55 דונם, מתוך תוכנית מתאר לאזור תעשיה  בן 350 דונם שנמצא כולו על אדמותמדינה בתחום המוניציפלי של עמנואל, במקביל נמצאים בשלב מאד מתקדם העבודות לפיתוח כביש גישה חדש ורחב שיקצר את הדרך מכביש חוצה שומרון – כביש 5 לעמנואל, הכביש שיחבר את עמנואל לאחד מכבישי הרוחב החשובים במדינת ישראל ינתק את הכניסה לעמנואל מאזורי התעשייה שכבר היום עמוסים בתנועת רכבים כבדים וייקצר בצורה משמעותית את הגישה לעמנואל.


ח"כ מוזס: "בעמנואל בונים עיר חרדית חדשה לציבור החרדי" י"ח חשון תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי