ט"ו סיון תש"פ
המתאמים ב'אסותא'
ישראל הלוי ט' כסלו תשע"ה    13:18 מתאמי קשרי הקהילה של מכבי בדרום סיירו ב'אסותא באר שבע'

המרכז הרפואי 'אסותא באר שבע' מעניק את שירותי הרפואה והמכונים המתקדמים ביותר לטובת מבוטחי מכבי בכל רחבי הדרום

 מתאמי קשרי הקהילה של מכבי שירותי בריאות בריכוזים החרדיים השונים בדרום, ערכו סיור מיוחד במרכז הרפואי 'אסותא' בבאר שבע, שם נחשפו מקרוב לבית החולים הפרטי ולמגוון שירותי הרפואה הניתנים בו למבוטחי מכבי שירותי בריאות.

בסיור השתתפו מנהל השיווק של מכבי למגזר החרדי ומתאם קשרי קהילה ארצי, ר' משה שלזינגר, ומתאמי קשרי הקהילה בדרום: ר' משה גרינבוים מאשדוד, ר' אברהם ברסלר מקריית גת, ר' יאיר כהן מנתיבות, ר' יהושע יוליס מאופקים ור' נחום יצחק כץ מתפרח. כן השתתף בסיור ר' אברהם אורלנצ'יק ומתאם קשרי הקהילה של מכבי שירותי בריאות בביתר עילית, ר' אהרן גובנר, מתאם קשרי הקהילה של מכבי בבית שמש ור' משה חרש, מתאם קשרי הקהילה של מכבי בחיפה. את הסיור הנחתה מנהלת המרכז הרפואי, הגב' רוחמה אלחיאני ומנהל השיווק של המרכז הרפואי אביעד כהן, אשר הציגו את השירותים השונים הניתנים בבית החולים במצגת מורחבת ובסיור במחלקות הרבות והחדישות במרכז הרפואי.

את הסיור יזם רב המרכזים הרפואיים של 'אסותא' הרב חיים יצחק פלדמן, מתוך מטרה להעצים את היכולות והחוזקות של אסותא גם באזור הדרום לרווחת מבוטחי מכבי בדרום. הרב פלדמן הודה למנהלת המרכז הרפואי 'אסותא באר שבע' הגב' רוחמה אלחיאני ומנהל השיווק של 'אסותא באר שבע' אביעד כהן על האוזן הקשבת לצרכי תושבי הדרום והתושבים החרדים, תוך התאמת שירותי 'אסותא' למגזר החרדי ובהתייעצות מתמדת עם רבני הקהילות בדרום.

'אסותא באר שבע' הוא אחד מתוך ארבעת בתי החולים שמפעילה 'אסותא' ברחבי הארץ. בבית החולים מתבצעים כ-10,000 ניתוחים מדי שנה וכן מגוון רב של בדיקות ושירותים אמבולטוריים, בסטנדרט גבוה של רפואה פרטית. בתחום הכירורגיה מבוצעים בבית החולים מגוון ניתוחים בתחומי האורתופדיה עיניים, אף אוזן גרון, ניתוח כלי דם, וניתוחים אורולוגים וגניקולוגים, ניתוחים בריאטרים, עמוד שידרה ועוד. כל הניתוחים מבוצעים על ידי רופאים מומחים שנבחרו בקפידה, המהווים את העילית הרפואית של המנתחים בישראל. כל רופא שמורשה לנתח ב'אסותא' עובר תהליך קפדני של סינון ומיון ב'סטנדרט אסותא' הבלתי מתפשר.

מלבד ניתוחים, מציע בית החולים שורה ארוכה של שירותים רפואיים אמבולטוריים שאינם דורשים אשפוז, בניהם: מרפאה לטיפול בהפרעות שינה, מרפאה לטיפול בכאב, מכון לב לילדים ומבוגרים, מכון גסטרו, מכון פוטותרפיה, מכון ממוגרפיה , מכון CT חדיש המבצע מגוון רחב של בדיקות כולל CT של הלב וקולונוסקופיה וירטואלית. לאחרונה נפתח מכון אונקולוגי המספק שירותי יעוץ וטיפול במסגרת אשפוז יום.

בית החולים אסותא באר שבע מפעיל ניידתMRI  המספקת שירותים ברחבי הדרום עד אילת ובה מבוצעות מגוון רחב של בדיקות כולל MRI  לנשים, מפרקים ולב. שירות ייחודי באסותא באר שבע, הינו 'אקו לב בקהילה', במסגרתו מתאפשר למבוטחי מכבי בערי הדרום לבצע בדיקות אקו לב באמצעות מכשיר נייד בערי הלוויין ע"י טכנאים של אסותא. שירות המאפשר למבוטחים לבצע בדיקות אקו בזמינות ובנגישות גבוהה.

"השירותים הרפואיים של 'אסותא' בבאר שבע מאפשרים למבוטחי מכבי בדרום לקבל את כל השירותים הרפואיים הנדרשים במכונים ובחדרי הניתוח, המבוצעים על ידי טובי הרופאים ובמכשור הרפואי המתקדם ביותר – בזמינות מרבית וקרובה לבית ולקהילה", אומר מנהל השיווק של מכבי למגזר החרדי, ר' משה שלזינגר.

למכבי שירותי בריאות פריסה מרבית בריכוזים החרדיים בדרום מאשדוד ועד ערד, בהם מרכזים רפואיים, מכונים מתקדמים, רופאים מומחים מהשורה הראשונה. מתאמי קשרי הקהילה בדרום, כמו בשאר הריכוזים החרדיים ברחבי הארץ, פועלים לרווחת המבוטחים החרדים 24 שעות ביממה בסיוע אישי ובהתאמת והנגשת השירות הרפואי למבוטחים החרדים.


צפו: מהרגע לקריאת כב"א ועד כיבוי שריפת הדירה כ"ה כסלו תשע"ח
מהפכת התשלומים במד"א יוצאת לדרך ח' אלול תשע"ז
תחרות ספורט תיערך בחיפה – והחוף החרדי ייסגר ח' תמוז תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות