ב' שבט תשפ"א
חזקי גולדברג כ"ו חשון תשע"ה    20:03 שנה 18 ברציפות: 5 כוכבי יופי לביתר עילית

יופי של עיר: בפעם ה-18 ברציפות זכתה השבוע ביתר עילית בחמישה כוכבי יופי, במסגרת התחרות שמקיימת המועצה לישראל יפה * צוות השיפוט: "זכייתה הרצופה של עיר חרדית דלה במשאבים, ראויה להערכה מיוחדת".

עיר של חמישה כוכבים: בטקס חגיגי שנערך השבוע בהשתתפות מאות ראשי ערים ומועצות בישראל, הכריזה המועצה לישראל יפה על הזוכים בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל" לשנת 2014, והודיעה לראש עיריית ביתר עילית מאיר רובינשטיין, על זכיית עירו גם השנה ב-5 כוכבי יופי.

זכייתה של ביתר גם השנה ב-5 כוכבי יופי, מגיעה לאחר מספר חודשים של סיורים ובחינות על ידי צוות שיפוט מיוחד, אשר בדק שורה של  פרמטרים – החל מניקיון העיר, דרך מתקנים לרווחת הציבור, תחזוקת מבני ציבור ועד פארקים וריאות ירוקות.

בטקס שנערך במרכז וואהל בגבעת שמואל, בירכו ראשי רשויות רבים את ראש העיר, מאיר רובינשטיין, על ה"ותק" שצברה עירו בזכיית 5 כוכבי-יופי, במשך 18 שנה, כשמידי חמש שנים, גם זכתה ביתר עילית באותות היוקרתיות ביותר של המועצה לישראל יפה על עצם ההתמדה בתחרות: כוכב הזהב ודגל היופי.

מעניקי התעודה – מנכ"ל משרד הפנים מר שוקי אמרני ואברהם כץ עוז מנכ"ל המועצה לישראל יפה - שיבחו במיוחד את זכייתה של ביתר, זאת על רקע "היותה עיר בעלת אמצעים דלים בדירוג סוציואקונומי נמוך, ש-80% מתושבי העיר זכאים להנחה בארנונה. למרות זאת, השכילה העירייה להשקיע בחזות העיר ולהפכה לפנינת יופי".

בנימוקי השופטים נאמר עוד, כי "כוכבי היופי המוענקים לביתר עילית ניתנים, בגין מאמציה הכבירים ופעילותה של העירייה בשמירה מוקפדת על חזותה וניקיונה המיוחד של העיר ועידוד פיתוח הסביבה העירונית, טיפוח הריאות הירוקות ושיפור מתמיד באיכות חיי התושבים.

אנו מלאי הוקרה והערכה ואתם ראויים לכל שבח בטיפוח הסביבה והאסתטיקה של העיר הכוללים: כיכרות עם יצירות אמנות, טיפוח גנים ציבוריים. תחזוקה, ניקיון ושדרוג גני ומתקני המשחקים. טיפוח, שיפור, צביעת ותחזוקת ריהוט, מעקות ותאורת הרחוב. עיצוב, טיפוח, גינון ואחזקת הניקיון במתחמי השכונות ובכניסה לעיר".

ראש העיר מאיר רובינשטיין הגיב בטקס, כי הוא "שמח לעמוד בראש אחת הערים היפות והמטופחות ביותר בארץ", והודה לחבר המועצה ומחזיק תיק שפ"ע יעקי הרשקופ, על השקעתו הרבה בשימור ושיפור פניה של ביתר.

רובינשטיין הוסיף, כי "הזכייה מוכיחה שהציבור החרדי דואג לאיכות הסביבה ולסביבה ירוקה, נאה ונקיה, לא פחות ואולי יותר, מכל מגזר אחר בישראל. נמשיך בגיוס המשאבים הנדרשים להגדלת נפח הפעילות ושימור הקיים".

בסיום חלק ראש העיר שבחים ל"תושבי העיר ולעובדי העירייה המסורים, בראשם - מנהל האגף הטכני מוטי זיידה ומנהל מח' שפ"ע, יוסי יונה, שהם הם הזוכים הגדולים בתחרות. הציבור התורני המאכלס את העיר, יחד עם עובדי העירייה המסורים, שותפים יחדיו בשמירה קפדנית על חזותה היפה של עיר התורה והחסידות".

ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים י"ב תמוז תשע"ח
ילד בן תשע מביתר עילית נהרג מפגיעת אוטובוס ג' סיון תשע"ח
שריפה במרכז המסחרי בביתר עילית כ"ט טבת תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. נזם זהב באף חזיר
20/11/2014
נשנש
זו ההגדרה המדוייקת למי שמכיר את מצב הנוער בעיר
הגב לתגובה
2. שיבואו איתי
24/11/2014
יוסי
אלה ששופטים ונותנים את הפרס שיבואו לסיור בעיר איתי ונראה להם את האמת , עיר מוזנחת גלי אשפה משתפכים החוצה, מדרכות שבורות ועוד ועוד, ברור כשהם מגיעים לעיר אנשי העיריה לוקחים אותם למקומות שהם רוצים ולא למקומות הנכונים.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי