י' ניסן תש"פ
ישראל הלוי י"ט חשון תשע"ה    13:23 שורה של פעילויות קידום בריאות בבני ברק

מאות נשים השתתפו לאחרונה בכנס קידום בריאות ייחודי שערכה מכבי שירותי בריאות באולמי ויז'ניץ בבני ברק. במהלך הערב שמעו הנשים הרצאות מפי רבניות ומומחיות בריאות בנושא רפואה מונעת וחשיבות קיום אורח חיים בריא ועוד

במהלך הערב נשאו דברים הרבנית מוז'ניץ תליט"א, הרבנית ד. הגר מירושלים שסחפה את הציבור בסיפור אישי מרגש, הגב' רחל שרייבר וכן המנהלת הרפואית במרחב בני ברק ד"ר אורלי גרינפלד שנשאה דברים בנושא רפואה מונעת וחשיבות החיסון מפני שפעת, הדיאטנית הקלינית הגב' איילת שרון עופר העניקה הרצאה בנושא תזונה נבונה ובריאה, ודברי ברכה הושמעו על ידי ראשת המחוז, הגב' דבורה חסיד. כן השתתפה בכנסת ד"ר סיגל רינגל, המנהלת הרפואית של מחוז המרכז והנהלת מרחב בני ברק.

בתוך כך, מכבי שירותי בריאות תקיים בשבועות הקרובים מספר סדנאות וכנסים לקידום בריאות במרחב בני ברק. ביום רביעי נערך במרכז הרפואי 'מעיני הישועה', כנס ממוגרפיה לנשים בנות 50 ומעלה שלא ביצעו את בדיקת הממוגרפיה בשנתיים האחרונות, בשיתוף מכבי שירותי בריאות. בכנס יקבלו הנשים הסבר על הבדיקה, ישמעו סיפור אישי ואף יעשו סיור במכון הממוגרפיה במעייני הישועה.

ביום רביעי הבא, יום רביעי י"ט בחשוון (12.11.14), ייערך במרכז 'עזר מציון' כנס לנשים חולות סכרת ולנשות מטופלי סכרת, בשיתוף מכבי שירותי בריאות. הכנס יעסוק בהתמודדות עם סכרת, הרצאות בנושא תזונה (כולל מתכונים), פעילות גופנית וטיפולים טבעיים בתחום הסכרת.

ביום רביעי שלאחר מכן, ד' כסלו (26.11.14) יתקיים ב'עזר מציון' כנס דומה לגבי חולי סכרת, בשיתוף מכבי שירותי בריאות. הכנס יעסוק בהתמודדות עם מחלת הסכרת, הרצאות בנושא תזונה, פעילות גופנית וטיפולים טבעיים בתחום הסכרת.
למעלה ממחצית תושבי בני ברק מבוטחים במכבי שירותי בריאות. לדברי ראשת מחוז המרכז במכבי, הגב' דבורה חסיד: "נאמנותם של מבוטחי מכבי מעודדת אותנו ומחייבת אותנו לפעול במלוא המרץ ובצורה מיטבית לקידום הבריאות בעיר. אנו עושים זאת הן על ידי מתן שירות רפואי טוב ביותר, והן על ידי שיתופי הפעולה לרווחת תושבי העיר. כל הסקרים שנערכו בעיר מעידים על שביעות רצון גבוהה מהשירותים הרפואיים של מכבי. בסקר שביעות רצון מקיף שנערך בעיר נמצא כי מכבי מובילה בפער משמעותי על הקופות האחרות. רוב הנשאלים ציינו כי מכבי היא הקופה הטובה בעיר עם רמת השירות הגבוהה ביותר. בעיני מבוטחיה יתרונותיה הבולטים הם: פריסה ומקצועיות רפואית. נתונים אלו מחייבים אותנו לפעול למען המבוטחים ולמען הקהילה. את כל השירותים הרפואיים שלנו אנו מנגישים בצורה המיטבית ביותר לאורח חייהם של המבוטחים החרדים".

בימים אלו נשלמות עבודות הבינוי החיצוניות למרכז הרפואי החדש והמרשים של מכבי שירותי בריאות ברחוב רבי עקיבא בבני ברק, כאשר לאחר מכן תחל עבודת החלוקה הפנימית ובמהלך השנה הבאה יושלם המבנה וייחנך לרווחתם של מבוטחי מכבי בבני ברק – המהווים למעלה ממחצית מאוכלוסיית העיר.

המרכז הרפואי החדש של מכבי ברחוב רבי עקיבא פינת רחוב ירושלים מתפרס על פני 5,500 מ"ר ויכלול את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם השירותים הרפואיים הטובים ביותר, מעבדה ומכונים קרוב לבית. פתיחתו תאפשר למבוטחי מכבי ליהנות מחוויית שירות מתקדמת עם טובי הרופאים, בבניין חדש ומרווח עם מכשור וטכנולוגיה הכי מתקדמים. בין היתר יהיו במרכז הרפואי החדש מכון שמיעה, מכון לריפוי בעיסוק פיזיקלי למבוגרים, יורחבו שירותי מכון הלב והסוכרת ועשרות רבות של חדרי רופאים מומחים.


המרכז הרפואי החדש והגדול של 'מכבי' נפתח בבני ברק י"ד כסלו תשע"ו
מכבי מרחיבה את שעות הפעילות באלעד ז' תמוז תשע"ה
מכבי השיקה מרפאת שבת חדשה בהדר גנים ז' תמוז תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות