ט' תשרי תשפ"א
שלום בר ששת י' חשון תשע"ה    17:37 וייסברג: המודעות לשמירה על הבריאות נמצאת במגמת עליה

מחזיק תיק הבריאות בעיריית ביתר עילית חיים ויסברג: המודעות לשמירה על הבריאות נמצאת במגמת עליה בביתר עילית. שיטת אפוסתרפיה הינה פרי פיתוחם של רופאים ישראליים בעלי שם.

"כמחזיק תיק הבריאות בשנה האחרונה בעיריית ביתר עילית, אני עד למהפכה שחלה בתחום הבריאות בעיר. המודעות לשמירה על הבריאות נמצאת במגמת עליה גבוהה בביתר עילית", כך התבטא השבוע חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הבריאות חיים ויסברג בסיור שערך במכון 'אפוסתרפיה' בירושלים."עיריית ביתר עילית חרטה על דגלה תמיד להנחיל לתושבים את העניין החשוב של שמירה על אורח חיים בריא ודאגה לבריאות הגופנית, דבר שעליו אנחנו מצווים 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם".


שיטת אפוסתרפיה הינה פרי פיתוחם של רופאים ישראליים בעלי שם, ד"ר אבי אלבז וד"ר עמית מור, חוקרים בתחום האורתופדיה ורפואת הספורט. במהלך העשור האחרון טופלו באמצעות השיטה למעלה מ- 50,000 אנשים בארץ ובעולם.


הנהלת חברת 'אפוסתרפיה' הציגו בפני חבר המועצה חיים ויסברג את שיטת הטיפול הרפואי לכאבי ברכיים וגב, שיטה שאינה ניתוחית ואינה תרופתית, מוכחת מחקרית המבוססת על מכשיר רפואי ביומכני פורץ דרך(נעלי אפוס)., 85% מהמטופלים מדווחים על הפחתה בכאב ועל שיפור בתפקוד לרוב תוך 5 שבועות. אפוסתרפיה יעילה במצבים בהם יש צורך בהפחתת העומסים ובשיקום השליטה העצבית שרירית כתוצאה משחיקת סחוסים, כאבים בירך, כאבי גב תחתון, פריצת דיסק, פגיעות קרסול, דורבן, ועוד.


כידוע, בעיות מפרקי גפיים התחתונות ( ברך, ירך וקרסול) והגב פוגעת באופן משמעותי ביכולת התפקוד היומיומית וגורמת סבל רב. המשמעות בעבור רבים, הינה פגיעה משמעותית באיכות החיים. הפסקה של מגוון הפעילות יומיומיות המהוות חלק מרכזי בחייהם. רבים נוטלים כדורים נגד כאבים, עוברים טיפולי פיזיותרפיה, מקבלים זריקות ולעיתים אף מגיעים לניתוח - אך לעיתים הכאבים נמשכים ועמם גם הפרעות שונות בתפקוד היומיומי, הפרעה בהליכה, בישיבה ממושכת ובעליה וירידה של מדרגות.


ויסברג שיבח את ראשי חברת 'אפוסתרפיה' על פעילותם הברוכה והמקצועית אשר מסייעת רבות לחלקים רבים מהאוכלוסייה ובפרט בציבור החרדי שישנו חוסר מודעות גדול לעניין, וציין, כי ישמח להיות לעזר בהעלאת המודעות בקרב תושבי העיר ביתרעילית.


על רקע מתווה הגיוס מודעות ברחוב החרדי נגד ליברמן ד' תמוז תשע"ח
[נ]פגע וברח - על התמודדות בריאה עם פגיעה ריגשית כ' אדר תשע"ח
קמפיין "מחבקים את החיילים החרדים" נתלה בכניסה לירושלים ז' תשרי תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי