כ"ד תמוז תש"פ
אבי אפלבוים ט"ו אלול תשע"ד    18:52 מעמד קביעת מזוזות במרכז מפתח החדש באלעד

בטקס מכובד לקביעת מזוזות במרכז מפתח בעיר אלעד, השתתפו ראש העיר ישראל פרוש, רב העיר הרב גרוסמן שליט"א ורב קהילות החסידים בעיר הרב הורוביץ שליט"א, ראש תחום חרדים בג'וינט ישראל- תבת מר ראובן גורבט, הגב' שירה ברלינר- פולג נציגת משרד הכלכלה, מנהל מפתח אלעד הרב פנחס גרוס ושותפים אחרים.

בטקס מכובד לקביעת מזוזות במרכז מפתח בעיר אלעד בו השתתפו ראש העיר ישראל פרוש, רב העיר הרב גרוסמן שליט"א ורב קהילות החסידים בעיר הרב הורוביץ שליט"א, ראש תחום חרדים בג'וינט ישראל- תבת מר ראובן גורבט, הגב' שירה ברלינר- פולג נציגת משרד הכלכלה, מנהל מפתח אלעד הרב פנחס גרוס ושותפים אחרים.

מפתח – מרכזי פיתוח תעסוקת חרדים מיסודם של ממשלת ישראל וג'וינט ישראל, חנך את משרדיו המחודשים בעיר אלעד, בהסרת הלוט ובגזירת הסרט למשרדים החדשים כובדו ראש העיר, מר גורבט והגב' שירה ברלינר.

הרב פנחס גרוס מנהל מפתח אלעד, קיבל את פני הבאים בהסבר כללי על פעילות מפתח בעיר והזמין את רבני העיר למעמד קביעת המזוזה. מרא דאתרא הרב גרוסמן שליט"א כובד בקביעת המזוזה הראשונה ובמזוזה נוספת התכבד הרב הורוביץ שליט"א וכן מר גורבט.

לאחר טקס קביעת המזוזה נערך מעמד לחיים ע"י הרבנים, ראשי מפתח והג'וינט. את האירוע הנחה מנהל מפתח הרב גרוס. כאשר מכבד את הרבנים החשובים לשאת דברים לכבוד המעמד.

הרב גרוסמן פתח בדברי ברכה על כך שזכו מנהלי מפתח להיות שליחים נאמנים לעולם התורה. וציין לשבח את התנהלות מפתח על פי דרך התורה ולפי הוראות הרבנים.

הרב הורוביץ ציין בדבריו את חשיבות המקום ופעילותו לרווחת תושבי העיר, והוסיף כי מקום כזה יכול להוות מרכז לפעילויות חסד מגוונות מעבר למשימתו העיקרית למען משפחות האברכים ולתושבי אלעד.

הרבנים הודו למנהלי מפתח ולראשי הג'וינט על השתתפותם בנטל הכבד הרובץ על תושבי העיר ועל חלקם בהבאת הקלה בתעסוקה למגזר החרדי בכלל.

ראש העיר התייחס בדבריו על הזכות שנפלה בחלקינו בפעילות מבורכת זו של מפתח ושיתף את המשתתפים במקרים מסויימים שהיה עד להם, על משפחות שנחלצו ממצוקה כלכלית בעקבות סיועו של מפתח אלעד והעומד בראשו הרב גרוס.

מר גורבט, ציין בפני המשתתפים את התפעלותו משיתוף הפעולה הברוכה בין מפתח לרבני העיר, דבר המוסיף רבות להצלחת המשימה להבאת מקורות הכנסה למשפחה החרדית.

לאחר מכן, ערכו המשתתפים סיור במשרדים. הנוכחים הביעו התפעלו מההתפתחות המרשימה ומהפעילות העניפה למען תושבי העיר. וציינו לשבח את עובדי המשרד העושים הכל על מנת להצליח במשימתם.

כידוע, העיר אלעד מונה עשרות אלפי משפחות חרדיות. ארגון מפתח באלעד ובכלל ערי ישראל עוסק בהכוון וקידום תעסוקה לאוכלוסיה החרדית, תוך התאמה מירבית.
כמו"כ במרכז מפתח נערכים קורסים נפרדים באנגלית ובמחשבים לכלל התושבים, ככלי בסיסי להשתלבות בשוק התעסוקה, כאשר מאות משפחות נעזרו ע"י מפתח, וזכו ברווחה כלכלית ופרנסה מכובדת. הרב פנחס גרוס, מנהל המרכז הביא מעסיקים רבים לעיר, ובימים אלו עמלים להביא חברות נוספות לרווחת תושבי העיר המחפשים להתפרנס בכבוד.

בסיום הודה הרב גרוס לצוות המרכז על עבודתם המסורה בכל עת וזמן למען תושבי העיר.


מאות השתתפו ביריד הפרנסה הגדול של 'מפתח' ברחובות ד' אדר תשע"ח
עד המפתח בחקירת 1000 הוא יאיר לפיד כ"ח שבט תשע"ח
יש לך פטנט מעניין ? ייתכן שמגיע לך עד 200,000 ₪ ! ז' שבט תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. מחלוקת
11/09/2014
אלעדניק
העיר אלעד רק מחלוקת ושנאת ישראל איפו שישחניק יש מחלוקת עד אין סוף זאת ההשקפה של השחניקים לא תוירה ולא בטיח אנשי רשע ומירמה לא יחצו ימיהם יש להם תמילה תוירע כמו לשמאל הנאצים יש תמילה שלום חרפו אויבך השם חרפו עיקבות משיחך שניהם אותה גיברת בשינוי אדרת להשמיד את עם ישראל של וחי השטן
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי