ט' טבת תשע"ט
המדליה שנחשפה
שלומי סגל י"ט אב תשע"ד    13:14 התקשורת העולמית - האם מנורת המקדש בוותיקן?

הרב יונתן שטענצל, טוען בכתבה המתפרסמת הבוקר ב"וולסטריט ג'ורנל", שאכן המנורה נמצאת במרתפי הוותיקן, ויש לו גם הוכחות. וגם, היהודי שראה את המנורה לפני השואה. - הסיפור המלא

הרב יונתן שטענצל, שלח לאחרונה מכתב לאפיפיור בדרישה להחזיר את כלי המקדש לחזקת העם היהודי, בכתבה המתפרסמת היום בעיתון הוולסטריט ג'ורנל, טוען הרב שטענצל, על יהודי שראה את כלי המקדש לפני שנים לא רבות.

לפניכם כתבתו במלואה:
1) לאחר הכחשות של שנים של האפיפיור וראשי הכמורה של הוותיקן ברומא שכלי המקדש נמצאים ומוחבאים מרתפים מוחבאים היטב במרתפי הוותיקן.

2) מתברר כי חוקר מצא, כי הוותיקן הפיק מטבע מיוחד בשנת 1590 לספירתם, לאחר מינוי האפיפיור אורבנוס השביעי, ששימש רק 13 יום בתור אפיפיור. הוותיקן הפיקו מטבעות בעת מינוי אפיפיור חדש, של מוצרים יקרי ערך הנמצאים ברשותם, ולקראת מינוי אורבנוס הם הפיקו את המטבע עם סמל מנורת בית המקדש שנמצא ברשותם, מאז שטיטוס הרשע שדד את כלי המקדש.

3) שימו לב שצורת המנורה מעט שונה, לעומת הידוע כיום.

4) הרב יונתן שטנצל פנה אל האפיפיור פרנציסקוס לפני מספר חודשים בדרישה להחזרת כלי המקדש לחזקת העם היהודי, וקיבל תשובה מתחמקת משגריר האפיפיור בישראל בדרישה שהוא יספק את ההוכחות שכלי המקדש נמצאים בוותיקן.

5) שער טיטוס הידוע שם טיטוס הנציח את ההישג שלו בו רואים יהודים נושאים את מנורת המקדש לרומא.

הגמרא לפני  1800 שנים  מספרת  על הימצאות כלי המקדש ברומא.

6) "חמשה דברים העשויין וגנוזין. אלו הן. אהל מועד וכלים שבו. ארון ושברי לוחות שבו. צנצנת המן וצלוחית של שמן המשחה. והמטה. ומקלו של אהרן שקדיה ופרחיה. ובגדי כהונה ובגדי כהן משיח. אבל אבל מכתשת של בית אבטינס שלחן ומנורה ופרוכת וציץ עדיין מונחין ברומי".

7)   (אבות דרבי נתן, מ"א(  "אמר רבי אלעזר ברבי יוסי אני ראיתיה ברומי והיו עליה כמה טיפי דמים של פר העלם דבר של צבור ושעירי ע"ז"  רש"י מסביר במקום: " אני ראיתיה ברומי - במסכת מעילה (דף יז:) גבי בן תלמיון נעשה נס לר' אלעזר ברבי יוסי שריפא את בת מלך רומי שנכנס שד בגופה ששמו בן תלמיון והכניסוהו לאוצר המלך ליטול כל מה שירצה ולא היה חפץ אלא ליטול משם איגרות שכתבו גזירות שגזרו על ישראל ומצאם וקרעם ושם ראה כלי בית המקדש באוצר:" (מסכת מעילה יז עמוד א).

8) בשנת 1929 נפגש רבה הראשי  של לוב  הרב יצחק חי בוכבזה  עם מלך איטליה  ויטוריו אמנואלה השלישי, בעת ביקורו בלוב ולאחר מכן בעת חתונת ילדו באיטליה, והוא הסדיר לו כניסה למרתפי הוותיקן  ועדות על  הימצאות  כלי המקדש הנמצאים שם מופיעים בספר "מאמר אסתר" של  הרב משה דוד בן ניסים חדאד רב העיר נאבל  בטוניסיה ובספר "לב ימים" מספרים את האירוע.

9) ידידי הרב ישראל מילר מירושלים, בנו של ניצול השואה הרב ברוך מילר ז"ל סיפר לי עדות אישית של אביו, שראה את כלי המקדש בוותיקן לפני השואה, בעת שהוא התחפש לגוי והצליח להיכנס לשם. (כיום הם לא נותנים גישה לאף אחד).

על בסיס נתונים אלו, טוען הרב שטענצל, נמצא מנורת המקדש בוותיקן, כעת הוא פתח במאבק עולמי להשבתם לחזקת העם היהודי.


החברה טענה: התאונה מבויימת כי הנהגים חרדים כ"ד ניסן תשע"ה
גילוי מדהים: שבר צמיד בן 1600 שנה ועליו דגם המנורה א' טבת תשע"ה
בית כנסת מפואר בצורת מנורה נחנך בתל אביב י"ד אלול תשע"ג
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. לא לאיים עליהם! רק לבקש יפה....
15/08/2014
"לא נשתוק על הבושה"
"לא נשתוק על הבושה" יום ראשון הקרוב כ"א אב 17,8 כולם מוזמנים לחתונה של מחמוד מנסור ומורל באולמי "שמש אדומה" בראשון לציון רח' אלטלנה 1 בשעה 19:00 נא לבוא עם אנרגיה חיובית להביא רמקולים זמבורות שלטים וכו' אנו בייחד נבקש מאחותנו לחזור איתנו הביתה לעם היהודי "עם הנבחר" הטלפון של האולם 03-952-4008 נא לבקש מהם לבטל את החתונה לא לאיים עליהם! רק לבקש יפה....
הגב לתגובה
2. צריך לחכות למשיח(ל"ת)
15/08/2014
ידיד

הגב לתגובה
3. המנורה אכן נמצאת במרתפי הותיקן
16/08/2014
פז אל 2000
ישנה הוכחה מפורשת על כותל רומי בו מוטבע תבליט המציג את נשיאת המנורה לרומא
הגב לתגובה
ותיקן
17/08/2014
דוד
תשמע לקול מבשר, מהחוקר הגאון ר' שמעון אפנהיים שליט"א, שהי' ל"ג בעומר באיטליא, והאיש שניהל אותו, אמר לו, שבותיקן מסתבר שלא נמצא כלום, אבל סמוך לשער טיטוס יש חורבה, זה שני אלפים שנה, ומסתבר ששם טמונים הכלים
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו מערכת אתר לדעת
דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה אשר הלפרין
מנדלבליט בכנסת: צייצנים לא מזיזים לי את קצה הציפורן לוי אשכנזי
שוב לילה של 'צבע אדום' ורקטות ביישובי עוטף עזה שלום בר ששת
טיבי ללדעת: לא בטוח שאגיע לדיוני וועדת הגיוס לוי אשכנזי
למדור אקטואליה