ט' תשרי תשפ"א
שלום בר ששת ח' תמוז תשע"ד    19:04 מרפאת 'מאוחדת' בשכונת הדס שופצה ושודרגה

מאוחדת ביתר עלית במרכז הבריאות המיוחד: הדס - רפואה ללא הפסקה. רופאת המשפחה המבוקשת ד"ר צ. מוריס הצטרפה לצוות המרפאה. הפעילות והשרות הנרחב לנוחיות לקוחות מאוחדת מתאפשר עם שיפוצה היסודי ושדרוגה של המרפאה.

תושבי ביתר עילית נהנים זה שנים רבות משירותיה המיוחדים והמקצועיים של מאוחדת בעיר. מאוחדת עיצבה למעשה את סטנדרט שרותיהרפואה והבריאות בעיר ומספקת ללקוחותיה את המגוון הרחב ביותר שניתן להציע בתחום הרפואה. מאוחדת עולה כעת מדרגה ומציגה עולם חדש של רפואה – מענה רפואי 24 שעות ביממה.

 

הפעילות והשרות הנרחב לנוחיות לקוחות מאוחדת מתאפשר עם שיפוצה היסודי ושדרוגה של מרפאת "הדס", בביתר עילית. המרפאה מהווה מעתה מרכז בריאות משוכלל ומתקדם המאפשר ללקוחות עולם חדש, עשיר ומגוון בתחום הרפואה והבריאות.

 

המרפאה, בניהולו של ד"ר אריאל חלמיש, לאחר תהליך שיפוץ נרחב של המבנה ומיתוגו לטובת חוויית הלקוחות, בצבעי מאוחדת משובבי העין. במסגרת השיפוץ התוסף אגף חדש לרפואת ילדים, שכולל חדר המתנה מרווח עם תעסוקה לילדים והענקת פרטיות מקסימליתל לקוחות.

 

לרשות הלקוחות המטופלים במרפאה עומדת כתובת מייל ייחודית שתוקצה למרפאה ודרכה ניתן לקיים תקשורת עם הרופא אחראי המרפאה 24 שעות ביממה. 


המבקרים במרפאה יכולים להתעדכן  במידע חיוני ואינפורמטיבי על הנעשה במרפאה ובמאוחדת בכלל בעזרת מסכים מאירי עיניים שנתלו על קירות חדר ההמתנה ומאפשרים המתנה נעימה. מעבר לכך. כחלק מהשירות האישי נותנת המרפאה שירות של תזכורות והכנת מרשמים מראש ביוזמת המרפאה למטופלים הנוטלים תרופות בקביעות.

 

בשנה האחרונה מובילה מאוחדת מהלך נרחב להרחבת הרפואה מונעת וכחלק ממהלך זה מרפאת הדס מאפשרת ללקוחותיה קיום מפגשים אישיים עם ד"ר חלמיש לא לשם טיפול במחלה חריפה, אלא להתייעצות על נושאי התפתחות ילדים, בעיות רגשיות, לימודים וכו'.

 

מעבר לשכלולים הטכנולוגיים, נהנים הלקוחות בראש ובראשונה משירותי בריאות מתקדמים, ביניהם רפואת משפחה ע"י ד"ר צ. מוריס רפואת ילדים, רפואת נשים, מרכז לטיפול בטראומה ועוד. המרפאה מאפשרת ללקוחותיה רציפות ייחודית של 10 שעות בקבלת לקוחות לרפואת משפחה.

 

בנוסף, מוסיפה המרפאה אפשרות לבדיקות דם אחה"צ לכלל תושבי העיר ועמדה נוספת ללקיחת דם בבוקר וכן עומד לרשות הלקוחות מכשיר לספירת דם עם תוצאות מידיות במקום.

 

מרכז הבריאות במרפאה מקיים סדנאות מעשירות ומרתקות בנושאים מקצועיים על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כמו למשל קשר ישיר והרצאות במעונות וגנים בעיר, חוג להנחיית הורים בהדרכת הגב' אלינור ג'ייקובס וכן קורסים להחייאת תינוקות בעברית וגם באנגלית.

 

הר"ר משה ברים, מנהל השיווק במחוז ירושלים במאוחדת, אמר כי "מרפאת הדס מהווה בשורה של ממש לתושבי ביתר ומגדירה מחדש את שירותי הבריאות. הצוות הנרחב והמקצועי מעניק שירות מגוון, נוח, מיומן ומשוכלל. אין ספק, כי מכלול שרותי הרפואה והבריאות במרפאת הדס מהווים פריצת דרך משמעותית בשרותי הבריאות לתושבי ביתר עילית".


הדסה מציג: מרפאה מתקדמת לטיפול בבעיות קול ט"ז אדר תשע"ז
מהפכת מרפאת סרטן הנשים ב'ברזילי' – תור מיידי ללא הפניה ה' אלול תשע"ו
לראשונה בעולם: מרפאה ניידת לרווחת חולי סרטן כ' אדר תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. מאוחדת
14/07/2014
מאיר מזוז
אין על ד"ר חלמיש מיקצועי ברמות על נותן את הנשמה למען התושבים ירבו כמותו בישראל
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי