כ' תמוז תש"פ
רחלי לוין ט"ו אייר תשע"ד    15:06 חלאבין משיקה סדרת דאודורנטים בריאים

המותג 'חלאבין' גאה להשיק לקראת הקיץ את הדיאודורנט הבריא נטול האלכוהול והאלומיניום. שילוב מנצח של בריאות, הגנה מפני זיעה וטיפוח מושלם.

הזיעה היא דרכו של הגוף לצנן את עצמו ולהיפטר מעודף החום שהוא קולט בקיץ מהסביבה החיצונית וכך לשמור על טמפרטורה קבועה. כ2,380,000- בלוטות זיעה פרושות לאורך שטח הגוף, כ25- אלף מתוכן ("האפוקריניות") בכל בית שחי. בלוטות הזיעה ממוקמות בשכבות העמוקות של הדרמיס, ומגיעות אל שכבת האפידרמיס החיצונית בתעלות צרות המובילות את הזיעה הנוצרת בהן אל פני השכבה הקרנית של העור.

הדיאודורנט נועד להפחית את הריח הרע מבית השחי בעזרת חומרי בישום שמעניקים לאזור ניחוח סימפטי יותר.  חשוב לציין כי זיעה היא נטולת ריח. בית-השחי מהווה מקום מרבץ של חיידקים אשר פעילותם באזור הם אלה שמדיפים ריח רע. "האנטי-פרספירנט הוא למעשה דיאודרנט נוגד-הזעה שתופס כיום את פלח השוק העיקרי הפועל על בלוטות הזיעה ה"אפוקריניות" של הגוף. דיאודורנט זה מבוסס על  מלחי אלומיניום אשר תפקידם לצמצם ולהקטין את פעילותן הטבעית של בלוטות ההזעה ובכך למנוע הפרשת הזיעה באופן טבעי" אומר גל אלטמן המדריך הראשי בחברת 'חלאבין' .

בניגוד לדיאודרנט האנטי-פרספירנט סדרת הדאודורנטים הבריאים מבית 'חלאבין' פותחה באופן שהמוצר הסופי נטול אלכוהול ונטול אלומיניום תוך שמירה על בריאות המשתמשים והענקת טיפוח והגנה לאורך זמן.

כיצד זה עובד?
הנוסחה כוללת רכיבים טבעיים המנטרלים את ריח הזיעה. הרעיון העיקרי שפיתחה היצרנית הוא למעשה נטרול ביולוגי הפועל על נטרול פעילות החיידקים ומניעת ריח הזיעה החריף, תוך מתן אפשרות לפעילות תקינה וטבעית של בלוטות הזיעה ללא כל חסימה, צמצום או כיווץ המתבצע במוצרים אחרים באמצעותם של מלחי אלומיניום .

אז מה חדש?
בנוסף לעובדה כי הדאודורנטים הבריאים אינם מכילים אלומיניום ואלכוהול, הדור החדש של הדאודורנטים מבית 'חלאבין' פועל בטווח הגנה ממושך יותר של עד  כ-48 שעות. התרכובת החדשה יציבה מאד ואחידה ועל כן אינה יוצרת משקעים בבקבוק ובשונה ממוצרים דומים נטולי אלומיניום אינו מחייב ניעור התכשיר בטרם שימושו. כמו כן, גלגלת הרול-און התרחבה בהתאמה למבנה האנטומי של גומחת בית השחי ולשימוש נוח ויעיל יותר.

הדאודורנט קיים בניחוחות שונים עבור נשים וגברים בגרסת ספריי, רול און ו-סטיק.

מחסני חברת "חלאבין קוסמטיקה" נפרצו הנזק כ- 10 מיליוני שקלים כ"ה אב תשע"ב
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
יצא לאור ספר 'משלי' עם פירוש 'כאיל תערוג' מערכת אתר לדעת
"להתחיל מבראשית בפעם הרביעית" - שבת טיש ד' צבי גלברד - רוסיה
מתנות ייחודיות מוצעות ב'שמחונים' לקראת ט"ו בשבט מערכת אתר לדעת
"להתחיל מבראשית בפעם השלישית" - שבת טיש ג' חיים ברנרזון
'יקבי ברקן' גאים להשיק: בציר חדש ליין קברנה סוביניון מערכת אתר לדעת
למדור על המדף