י"ז תמוז תש"פ
צילום: יניב סירי
חיים ברקוביץ ה' אייר תשע"ד    00:40 ראש עיריית אלעד: יום הזיכרון מאחד את עם ישראל

ראש עיריית אלעד ישראל פרוש השתתף הערב בטקס יום הזיכרון באלעד באמפי פארק הגדול, ואמר כי "לא רבים הם הימים המאחדים ומלכדים חלקים כה גדולים של עם ישראל כמו היום הזה".

ראש עיריית אלעד ישראל פרוש השתתף הערב ונשא דברים בטקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל שהתקיים תחת הכותרת "בעוז רוחם".

בטקס שנערך באמפי פארק הגדול השתתפו האמנים גד אלבז וישי לפידות, רב הקהילה הדתית לאומית באלעד הרב אברהם נחשון, רב שילוב חרדים בצה"ל וכוחות הביטחון רס"ן הרב שמשון קליין, סגן יו"ר הכנסת ח"כ יוני שטבון, ראש העיר ישראל פרוש, סמנכ"ל מפעלות הציונות הדתית עדי אביני ומנכ"ל איגוד המדרשות ליהדות וללימודי א"י צחי דיקשטיין.

ראש עיריית אלעד, ישראל פרוש אמר בטקס, כי "לא רבים הם הימים המאחדים ומלכדים חלקים כה גדולים של עם ישראל כמו היום הזה. יום בו מתכנס עם ישראל אל עצמו, זוכר את חלליו ומתפלל לימים טובים יותר, של שלום, של אחדות ושל שקט. כמה עשרות משפחות מאלעד נמצאות בתוך משפחת השכול הישראלית, משפחות שהקריבו מדמם וחלבם על קידוש השם. ואנחנו רק חלק אחד קטן בפאזל ענק, פאזל שמאחד את כל עם ישראל, פאזל ששומר על קיומנו ומסמן עבורנו את המטרה החשובה: השמירה על היותנו עם".

ישי קורא לדרעי: בוא נסכים על מועמד ספרדי לאלעד ד' תמוז תשע"ח
אלעד מצטרפת לערים שהסדירו את תחום מודעות הרחוב ל' סיון תשע"ח
תאונה באלעד: נהגת ורוכב אופנוע חרדים נפגעו ח' סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. "עפ"ל" וחבל שנבחרת
05/05/2014
יוסי
אתה יכול ללכת ישר לחילונים רק אל תשכח להוריד גם את הפיאות והזקן אל תשכח ששמעת מוזיקה בימי הספירה. ואחרי זה תגידו עדיין "ראש עיר חרדי"???
הגב לתגובה
2. אל תשכח ששמעת מוזיקה בימי הספירה.
05/05/2014
"ראש עיר חרדי"???
אני לא רואה שם שום חרדים רק בני תיירה! הטקס-ביטול תיירה! אין שום היתר בשו"ע לבטל תורה לזה, מדוע אין שום הפרדה? צריך לבדוק את השורשים שלהם, פריצות בריש גלותא ולא מתביישים בכלל. חוקת הגוי, ובחוקותיהם לא תלכו וגו' כל מי שהיה שם אינו ראוי לבוא בקהל ד'
הגב לתגובה
3. נכון. לא רבים הם הימים המאחדים בגלל
05/05/2014
נחום
המשפוחה שעושה מריבות בכל הארץ
הגב לתגובה
4. תתביש לך עוכר ישראל
05/05/2014
אתה ציוני ולא חרידי
ללכת ישר לחילונים
הגב לתגובה
5. איפה דגל התורה??
05/05/2014
אלעדי
זה המועמד שלכם לראשות העיר אלעד!! ואח"כ תספרו לנו שאתם דואגים ל"שמירת פך השמן הטהור" ול"הנחלת ההשקפה הבהירה ודעת התורה"- פוליטיקאים שפלים שאפילו השקפה יהודית עם ארצית בעל בתית מינימלית אין בקדקדכם. לכו תרקדו ותתאחדו עם מנדיכם ושונאיכם רק אל תשכחו שבבוא היום פורענותם תהא פורענותכם כהבטחת חז"ל "ואל תתייאש מן הפורענות". היום מכניסים ספר תורה ל"מאור שרגא" ומחר "מתאחדים" עם ימי אידיהם של מלכות המינות ולועגים בכך לכבוד התורה ולנותנה. בושה וחרפה (ואח"כ מתפלאים למה רוצים לאחד את בנינו עם בניהם בצה"ל היל"ת).
הגב לתגובה
6. תגובות הזויות
05/05/2014
רחל
כל המגיבים מעלי, רואים שאתם חיים בבועה ובטוחים שהחרדים, אדוני כל הארץ, יש פה עוד 5 מיליון יהודים והם שווים לא פחות מכם, וראש העיר עושה את תפקידו, חוקות הגויים... לקבל תקציבים אתה רוה ולכבד את זכרם של החיילים שהגנו עליך אתה לא מוכן.
הגב לתגובה
7. תגובות של תינוקות של בית רבן. תחזרו לחיידר.
05/05/2014
יאיר
טפשים
הגב לתגובה
8. איפה הקב"ה
05/05/2014
הקב"ה בוכה
זה המועמד שלכם לראשות העיר אלעד!! ואח"כ תספרו לנו שאתם דואגים ל"שמירת פך השמן הטהור" ול"הנחלת ההשקפה הבהירה ודעת התורה"- פוליטיקאים שפלים שאפילו השקפה יהודית עם ארצית בעל בתית מינימלית אין בקדקדכם. לכו תרקדו ותתאחדו עם מנדיכם ושונאיכם רק אל תשכחו שבבוא היום פורענותם תהא פורענותכם כהבטחת חז"ל "ואל תתייאש מן הפורענות". העיר התייירה?
הגב לתגובה
9. חולי נפש
05/05/2014
הם "ציונים"
זה המועמד שלכם לראשות העיר אךעד? ואח"כ תספרו לנו שאתם דואגים ל"שמירת פך השמן הטהור" ולהנחלת ההשקפה הבהירה ודעת התורה"- פוליטיקאים, שפלים, נבזים, עמלקים, כופרים, גוים, שאפילו השקפה יהודית עם ארצית בעל בתית מינימלית אין בקדקדכם. עוכרי ישראל שכמותכם. אתם חולי נפש, צריך לאשפז אתכם במחלקה סגורה מיד. לכו תרקדו ותתאחדו עם מנדיכם ושונאיכם העמלקים והערב-רב, אלו הציונים האחים שלכם. תגידו לי, באיזה תורה כתוב שצריך לעשות כל מה שעשו שם, האים זה כתוב בתורת ישראל או אולי בתורת ישמעאל? הנצים הרגו את הגופות ואתם את הנשמות. אתם "ציונים של הרצל" ביחד אם העמידה ושירת התקווה של הציונים הארורים. רק אל תשכחו שבבוא היום פורענותם תהא פורענותכם כהבטחת חז"ל "ואל תתייאש מן הפורענות". הזאת העיר התייירה והחםידות? כן: = התיירה והחסידות של הסטן ימ"ש
הגב לתגובה
אי אי אי .....(ל"ת)
05/05/2014
נחום

הגב לתגובה
10. שרוליק
05/05/2014
יהודי
מתאים כמו כפפה ליד, שרוליק לבית שמש, מושי להמבשר, נוחי לבדץ אגודת ישראל, יעקני לעוד איזה תפקיד, המשפחה שמשתמשת כאילו ששומרת על הכלל חסידית ורק שומרת על המשפחה שישלטו בכל מקום, מותר בשביל זה גם להסית נגד חרדים אחרים, נראה מתי הסיפור ייגמר, אולי תגידו מי נתן למשפחה הזו את כל התפקידים
הגב לתגובה
אל תקרא לעצמך "יהודי" אלא "גערער"
05/05/2014
יהודי באמת
ותפסיקו לקנא, משפחת פרוש יודעת לעבוד ועובדת!!!
הגב לתגובה
כמה פעמים תחזור על אותה התגובה כל פעם תחת שם אחר?
05/05/2014
זוכר
???
הגב לתגובה
11. ראש עיר חכם
05/05/2014
חושב על האחר
עצם הכינוס הוא טוב וגם אנחנו צריכים להראות איכפתיות על אותם שהקריבו את חייהם לעם ישראל. אבל גם אם זה לא משהוא טוב בפני עצמו רק זה היה חסר לנו החילול ה' שהיה יוצא שאלעד עיר חרדית לא היתה עושה טקס לחללים שהם תושבי העיר. מסקנה: תפסיקו לחשוב על עצמכם והשקפותיכם ותתחילו לחשוב על רצון ה'!
הגב לתגובה
האם גערער הוא לא יהודי
05/05/2014
יהודי
בכל אופן אני לא גערער, אני כלל חסידי שנמאס מההשתלטות של משפחת פרוש, שאין אף גדול בישראל שיכול לומר להם מה לעשות, לכל אדמו"ר הם אומרים שאדמורים אחרים אומרים אחרת ואז אין הם מחויבים לאף אחד, נמאס מהדיקטטורה של מאיר, די נראה אותו עושה פריימריס בכלל חסידי, ופריימריס אמיתי, אולגירך כמו ברוסיה יש לו את המבשר, שעה טובה מרכז הענינים שמיחצן אותו,ושכר את ההוא מקול חי שיחצן את שרוליק באלעד די נמאס, משפחת פורוש באמת יודעת לעבוד על כולם
הגב לתגובה
עד שתפנים(ל"ת)
06/05/2014
נחום

הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי