י' סיון תש"פ
חיים ברקוביץ י"א תמוז תשע"ב    20:01 בר עמי מציגה את קומפלקס העיצוב המדהים

חברת בר עמי פתחה את קומפלקס העיצוב הגדול והמתקדם בישראל לעיצוב הבית. אולם התצוגה משתרע על פני שטח של כ-2000 מ"ר, וכולל חלל ענק בקומת הכניסה, המקום ייתן מענה לקהל הבונים והמשפצים וכן ליזמים ואדריכלים.

חברת בר עמי פתחה את קומפלקס העיצוב הגדול והמתקדם בישראל לעיצוב הבית. אולם התצוגה משתרע על פני שטח של כ-2000 מ"ר, וכולל חלל ענק בקומת הכניסה, המקום ייתן מענה לקהל הבונים והמשפצים וכן ליזמים ואדריכלים.

 

לדברי חזי בר עמי, מנהל המכירות של חברת בר עמי: "אנו מביאים בשורה חדשה לכל קהל הבונים, יזמים ואדריכלים. אולם התצוגה מציע את מיטב הקולקציות החדשות מעולם העיצוב הבינלאומי ועם זאת, ישמור על אופייה הייחודי כמוסד ירושלמי. הירושלמים לא יצטרכו לנסוע למרכז הארץ בשביל לעצב את ביתם, אנו עדים לתופעה מעניינת כבר בשבועות הראשונים של פתיחת המקום שציבור רב ממרכז הארץ פוקד את המקום. אין ספק שהבחירה האסטרטגית למקם את החנות ברחוב האומן, באזור התעשייה תלפיות, שהפך להיות האזור העיקרי לרכישות מוצרים לעיצוב הבית בירושלים, תתרום רבות להצלחת החנות. בבר עמי מתחייבים לסל המוצרים האיכותי והזול ביותר בירושלים."

 

חנות הקונספט החדשה של חברת בר עמי ממוקמת ברחוב האומן 25 בירושלים ועוצבה על ידי אדריכל בינלאומי, החנות כוללת אולם התצוגה ובו המגוון הרחב ביותר בארץ למותגים המובילים בעולם.

 

על המבנה – משפחת בר עמי רכשה את אולם התצוגה במבנה ברחוב האומן לפני כשלוש שנים, מדובר על מבנה בן 12 שנים בעל ארבע קומות עם גג בצורת כיפה. לחנות וויטרינות זכוכית ענקיות. בגלל העיצוב המיוחד של הבניין המקורי החליטה המשפחה לשמר את המבנה. בבניין חניון תת קרקעי העומד לרשות הלקוחות ומתפרש על פני 1500 מ"ר.

 

חברת בר עמי, שנוסדה על ידי משה בר עמי ב-1980 הינה אחד המוסדות הוותיקים בירושלים. החנות המקורית של חברת בר עמי, הייתה ממוקמת ברחוב ישעיהו בירושלים ונחשבה בקרב האדריכלים וקהל הבונים הירושלמים לחנות המובילה לעיצוב הבית בתחום הריצוף, האמבטיה ומטבחים.


תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה